Kasm Annelerinin Bebeklerine yapt hazrlklar..

ayşe_on, dilmuh, nehriver, incisu, cerin, tuğba_şeker, elifatihefu, annembirmelek
hepinizin miniklerinin cicileri çoook güzel hepisini sağlıklı güzel günlerde giydirmeyi nasip etsin Allah ım
ama ben sizlerde görünce kıskanıyommm
daha almıyacam ben bayramdan sonra hepsini bir alacam inşallah
sizlerin aldıklarınızı görüncede içim gitmiyor değil yanii

benim yavruşun da iki tanecik şeyi var ben çoğunu ağustosun ikinci haftası izindeykene almayı duşunuyommmm büyük şeyleri de bayramdan sora doğum iznindeykene alazaam sende o yüzden o zamana bırakıyon sanırsam demiiiiiii :jeyyar:

herkesin cicişler on numerooooooooooooooooooo allahımmmmmmm daha güzellerini herkese almayı nasip etttttt hepimize sağlıklı evlarımıza bunları giydirmeyi o gül kokularını içimize çekmeyi nasip et inşallahhhhhhhhhhh

dilmuhh seninkilerde çok güzelmiş yeni gördüm.yawww bak bak bitmedi kıslar neçok şey eklenmiş.

sağol canım
kızlar geri dönüp nostalji yapayım dedim geçen sene bende sizin gibi heyecanla dolup taşıyodum şimdi oğluşum 8 aylık oldu bile.nekdar çabuk geçti zaman.allah sizlere de yavrularınızı sağlıklı mutlulukla kucaklarınıza almayı nasip etsin
amiiiiiiiiiin cümlemize

ayşe_on, dilmuh, nehriver, incisu, cerin, tuğba_şeker, elifatihefu, annembirmelek
hepinizin miniklerinin cicileri çoook güzel hepisini sağlıklı güzel günlerde giydirmeyi nasip etsin Allah ım
ama ben sizlerde görünce kıskanıyommm
daha almıyacam ben bayramdan sonra hepsini bir alacam inşallah
sizlerin aldıklarınızı görüncede içim gitmiyor değil yanii

gıııııı o zaman geç olmazmı.ağırlaşıcan iyice
niye pişik kremi almıyos nan :uhm:

nehir dedi bacım doktorlar önermiyolarmış

resssss002.jpg
yorganı
resssss004.jpg
bu yastık kılıflarını ben işleyip yaptım
resssss007.jpg
nevresimleri
resssss010.jpg

resssss011.jpg

resssss012.jpg
önden arkadan görünüşleri
resssss014.jpg
çiçekli battaniyesi kızımdan kalma.ananem örmüştü.ufaklığada kısmet oldu
resssss013.jpg

güle güle giysin bebişin opuyorumnanaktan

hadi ya bana geçen sezonun ürününü mü kakaladılar yane :roflol:
tatlış avcılara gidersem özellikle senin için kompedana gidicem yerimseniben

aman be tatlım bosver gecen sezon olsun nolcekkk.onemlı olan bebişte güsel durmasıı.
benım ıcınde zahmete gırme lutfen yaaa.
bu halde senı yormak ıstemıyorumm canımmmkaydirigubbakcemile5

hepsini bir alirsan secme sansin fazla olmaz asebacigim
simdiden hosuna giden seyleri al bence sonra alisverise gittigin zaman omu bumu diye arada kalirsin..hem öyle cok eksik varki nasil tamamlanicak kisa sürede yavas yavas basla bebek kiyafetlerini hazirlamayadelikafadulden
canım ben sadece bebek eşyası satan bi mağza var herşey oluyo bebk arabası
beşiği çantası kıyafetleri herbişey var yiğenimde ordan almıştık
bende gidip oran hepsiniz bir almayı düşünüyomm hepsini beraber alınca
daha hesaplıda sayıyolar hem tabii çook hoşumagiden bişey görürsemde alabilirim

benim yavruşun da iki tanecik şeyi var ben çoğunu ağustosun ikinci haftası izindeykene almayı duşunuyommmm büyük şeyleri de bayramdan sora doğum iznindeykene alazaam sende o yüzden o zamana bırakıyon sanırsam demiiiiiii :jeyyar:

gıııııı o zaman geç olmazmı.ağırlaşıcan iyice
şuanda buralar felaket sıcak çarşıya gidip bişe alamam
dün 2dk yürüdüm sağlıkocağına tansiyonum düşmüştü hemşire korktu
ben bu sıcakta odadan çıkamıyorumki
hem burda çok büyük bebiş mağzası yook adanada hepsi aynı yerde
ve bütün mağzalar aynı sokakta çok gezmeden alırım oralarda

funda gercekten cok cici seyler güzel günlerde saglikla giydirmeyi nasip etsin rabbim

Elifcim ne kadar tatlı bir hediye o öyle Allahım giydirmeyi nasip etsin canım

Funda bayıldım bayıldım bayıldım canım özene bözene almışsın herşeyini bayılıyorum böyle tatlı tatlı bakmaya baktıkçada daha ne kadar eksik var görebiliyorum bayaaaa:)))Canım güle güle giydir bebişine sağlıkla inşallah a.s. a.s. a.s.

bütün ciciler cok güzellllllllllllllll bayıldım hayırlısı ıle giydirmemimizi bnasip ettin allahım insallah :nazar:

herkesin cicişler on numerooooooooooooooooooo allahımmmmmmm daha güzellerini herkese almayı nasip etttttt hepimize sağlıklı evlarımıza bunları giydirmeyi o gül kokularını içimize çekmeyi nasip et inşallahhhhhhhhhhh

güle güle giysin bebişin opuyorumnanaktan

funda72 bebişin cicilerini güle güle kullansın canım

hepinize çooook teşekkürler kızlar.rabbim hepimize iyi günlerde giydirmeyi nasip etsin inşallah. opuyorumnanaktan

bi hastane cikisida ben alim bari. yoksa kizim ciplak cikicak hastaneden.kaydirigubbakcemile3

ama dogum insallah londrada olursa, orda bu kadar sey giydirmiyorlarki. bu kari delirmis diye bakarlar valla bana.laelaelaelaelae

ayy çok tatlı yaa kedili kedilii güle güle güsel günlerde kullanın canımmmmopuyorumnanaktan
amin canım sağol. opuyorumnanaktan
çok güzelmiş cnm güle güle giysin bebişin zemuszemus
sağol canım benim.
bi hastane cikisida ben alim bari. yoksa kizim ciplak cikicak hastaneden.kaydirigubbakcemile3

ama dogum insallah londrada olursa, orda bu kadar sey giydirmiyorlarki. bu kari delirmis diye bakarlar valla bana.laelaelaelaelae

hay allah iyiliğini versin.kaydirigubbakcemile3
orda hastane çıkışı giyilmiyomu?peki ne giydiriyolar bebişlere?annem abimi alman hastanesinde doğurmuş.orda dışardan bebeğe hiç bişey getirtmemişler.herşeyini onlar vermiş.yepyeniydi diyo annem poşetlerden çıkarıp giydiryolarmış.örtüsüne kadar onlar hediye veriyolarmış o zmanlar.sen londrayamı gideceksin doğum için?

ciciler014.jpg

buda hastane çıkışı bugün aldım.kızım beğendi.
ben niye göremiyom o hastane cikisini yaaa:uhm:
acmiyo bende resmikafamçokkarıştı

delirmis melirmis izin verirlerse giydirisin tatlim cici cici
aynen burdada kiyafet götürmüyosun hastaneye cikarken istiolar okadar

orda hastane çıkışı giyilmiyomu?peki ne giydiriyolar bebişlere?annem abimi alman hastanesinde doğurmuş.orda dışardan bebeğe hiç bişey getirtmemişler.herşeyini onlar vermiş.yepyeniydi diyo annem poşetlerden çıkarıp giydiryolarmış.örtüsüne kadar onlar hediye veriyolarmış o zmanlar.sen londrayamı gideceksin doğum için?

adi üstünde dadlum hastane cikisi hastaneden cikarken lazim oluo hastane icinde senin verdigin kiyafetler yasak...

Insallah Allah kismet ederse gidicem canim.

orda sadece bir bez ve tulum istiyorlar dogumdan sonra giydirmek icin. oyle sapka bilmem ne yapmiyorlar. oglumda oyle yapmislardi. cocugu sonra biz sarip sarmaladik.kaydirigubbakcemile3 ingilizler cok rahat bu konuda. dondurucu sogukta corapsiz incecik kiyafetle cikarirlar disari.

sende gule gule giydir aldiklarini. kizina yada oglusuna.opuyorumnanaktan

delirmis melirmis izin verirlerse giydirisin tatlim cici cici
aynen burdada kiyafet götürmüyosun hastaneye cikarken istiolar okadar

di mi ya, ben alayimda giydirildigi kadarini giyer. olmadi evde giydiririm.opuyorumnanaktan

kıslar ya bu bebiş kıyafetlerinde nakışlı şeyler iyi diil aslında kalın kalın rahatsız ediomuş bebişleri ama namussuzlarda çok tatlı oliy işte böle ayıcık falan

X