Kasm Annelerinin Bebeklerine yapt hazrlklar..

Meleğim Kuzum çok cici görünüyor aldıklarınız.Çok Çok yakışıklı bir prensimiz olacak..Allahım sağlıkla hepsini giydirmeyi nasip etsin canım opuyorumnanaktan ınanıyorumki annesi gibi tatlımı tatlı bir Prens olacak onu hiç üzmeyecek a.s. a.s. a.s.

Ata tanem çok tşkler.Allahım sağlıla büyütmeyi nasip etsin sizede yavrularınızı a.s. a.s.

saolun kızlar hepimizin mınıklerının herseyı cok guselll.
allah hepımıze ıyı gunlerde kullanmayı nasıp etsın..
cerıncım bu arada bakırkoy kompedan gıttım
o urun gecen sezonun urunu oldugundan kalmamısss.
napalım saglık olsun dedım bendee

Meleğim cnm çok güzel poyrazcığımızın cicilerii,sağlıkla giydiği günler nasip olur inşallah :Saruboceq:

minik kuşuma arkadaşımın annesinin hediyesi

kyafetw.jpg
[/URL][/IMG]

en cok ihtiyacimiz olcauk seylerden birisi yelekler ve hirkalarmis canim cok güzelmis ören kisiye söyle eli degmisken bikac cift daha örsün

Poyrazımın cicileri canlarımm bende eklıyorum sonundaaa

bunu babası aldı
grnt000.jpg

grnt001tof.jpg

grnt002n.jpg

grnt003phx.jpg

grnt005h.jpg

grnt006yvt.jpg

grnt007flo.jpg

ve arkadaşlarım bu kıyafetler çok özel ve anlamlı benım için.Rahmetli anneciğim 20 yıl önce almış bunları bebek kıyafetlerini saklamış.ondan sonrada ben sakladım bebeğim giyer diye.Poyrazıma nasıp olucak Allahın izniyle...Nur içinde yat canım annemmm...
grnt008mow.jpg

grnt009ejk.jpg

grnt010.jpg

grnt011u.jpg

grnt012.jpg

grnt013pic.jpg
ben yerim o payraz bebégin cicileri cok güzeller canim saglikli günlerde giydirmek nasip olsun

eliiiif canım çok güzelmiş cicileri çok beğendim.güle güle giydir inşallah meleğine.
sagol canim

en cok ihtiyacimiz olcauk seylerden birisi yelekler ve hirkalarmis canim cok güzelmis ören kisiye söyle eli degmisken bikac cift daha örsün

ben yerim o payraz bebégin cicileri cok güzeller canim saglikli günlerde giydirmek nasip olsun

sagol canim

saol cnm örgümüz cokk teyzemde hepsi gelir yakında bu arkadasın annesinin hediyesiopuyorumnanaktan

dün bunu eklemeyi unutmusum koncam israr etti kizina aldigi ilk hediye daha biz evlenmeden önce almisti 4 senelik

ayşe_on, dilmuh, nehriver, incisu, cerin, tuğba_şeker, elifatihefu, annembirmelek
hepinizin miniklerinin cicileri çoook güzel hepisini sağlıklı güzel günlerde giydirmeyi nasip etsin Allah ım
ama ben sizlerde görünce kıskanıyommm
daha almıyacam ben bayramdan sonra hepsini bir alacam inşallah
sizlerin aldıklarınızı görüncede içim gitmiyor değil yanii

anlamlı bi hediyee yaniii opuyorumnanaktan:nazar:
daha ev li bile degilken alinmis bir hediye anlami cok büyük cok degerli benim icin

süper süper süper
içinde kızını düşünemiyom bilem
yerim ben o miniği
allah gönlünüze göre vermiş cnm
güsel günlerde giymeyi nasip etsin yüce rabbim

ayy cok seker
allah ıyı gunlerde kullanmayı nasıp etsın miniğinee
amin canlarim güzel günlerde giydirmek nasip olsun hepimize insallah....

ayşe_on, dilmuh, nehriver, incisu, cerin, tuğba_şeker, elifatihefu, annembirmelek
hepinizin miniklerinin cicileri çoook güzel hepisini sağlıklı güzel günlerde giydirmeyi nasip etsin Allah ım
ama ben sizlerde görünce kıskanıyommm
daha almıyacam ben bayramdan sonra hepsini bir alacam inşallah
sizlerin aldıklarınızı görüncede içim gitmiyor değil yanii
hepsini bir alirsan secme sansin fazla olmaz asebacigim
simdiden hosuna giden seyleri al bence sonra alisverise gittigin zaman omu bumu diye arada kalirsin..hem öyle cok eksik varki nasil tamamlanicak kisa sürede yavas yavas basla bebek kiyafetlerini hazirlamayadelikafadulden

resssss002.jpg
yorganı
resssss004.jpg
bu yastık kılıflarını ben işleyip yaptım
resssss007.jpg
nevresimleri
resssss010.jpg

resssss011.jpg

resssss012.jpg
önden arkadan görünüşleri
resssss014.jpg
çiçekli battaniyesi kızımdan kalma.ananem örmüştü.ufaklığada kısmet oldu
resssss013.jpg

Son düzenleme:
Elifcim ne kadar tatlı bir hediye o öyle Allahım giydirmeyi nasip etsin canım

Funda bayıldım bayıldım bayıldım canım özene bözene almışsın herşeyini bayılıyorum böyle tatlı tatlı bakmaya baktıkçada daha ne kadar eksik var görebiliyorum bayaaaa:)))Canım güle güle giydir bebişine sağlıkla inşallah a.s. a.s. a.s.

bütün ciciler cok güzellllllllllllllll bayıldım hayırlısı ıle giydirmemimizi bnasip ettin allahım insallah :nazar:

cerin cim canım ne güzel şeyler almışsın ya mikili badiye bayıldım zaten ayyy sağlıklı günlerde giydrimek nasip olsun inşallah

saol teyzesiiiiii daha güzelleri tüm topicteki bacılarımın bıdıklarımın olsun işalahhhhh

saolun kızlar hepimizin mınıklerının herseyı cok guselll.
allah hepımıze ıyı gunlerde kullanmayı nasıp etsın..
cerıncım bu arada bakırkoy kompedan gıttım
o urun gecen sezonun urunu oldugundan kalmamısss.
napalım saglık olsun dedım bendee

hadi ya bana geçen sezonun ürününü mü kakaladılar yane :roflol:
tatlış avcılara gidersem özellikle senin için kompedana gidicem yerimseniben

X