Kasm Annelerinin Bebeklerine yapt hazrlklar..

arabamiz bebekken kullancagi hali..

yandan görünüsü..

portbebesi..

portbebesiz büyüyünce kullancagi sekli..

buda yandan görünüsü..

kizlar simdilik cicislermiz bunlar.. aldikca eklerim yine.. hepimiz aldiklarimizin icinde görürüz insallah bebislermizi..

kizlar ben kizima kot pantolon almak istiyorum ama ne zaman giyebilir emin degilim.. 62 yada 68 alsam bebis cokmu kücüktür o zaman.. tecrübeli anneler yardim edin bakim..

Ayşecim içim açıldııı ne kadar güzel şeyler yapmışsınız ve almışsınız..Allahım güle güle giymeyi seninde kullanmanı nasip etsin canım bayıldım bayıldım..Zaten bu aralar en çok sevdiğim şey bu cicilere bakmak..
Sağlıkla inşallah cnm benim tulumlarda bir ayrı şık yerim onları ben a.s. a.s.

kizlar ben kizima kot pantolon almak istiyorum ama ne zaman giyebilir emin degilim.. 62 yada 68 alsam bebis cokmu kücüktür o zaman.. tecrübeli anneler yardim edin bakim..

canim, ne kadarlikken giydirmek icin kot almak istiyorsun? 68 alsan 5 ayliga dogru rahat giydirirsin herhalde. yada dogduktan sonra bebeginin boyuna posuna gore daha rahat karar verirsin.

bu arada cicilerinizin hepsi cok guzel. Rabbim saglikla giydirmeyi nasip etsin insallah.

kizlar simdilik cicislermiz bunlar.. aldikca eklerim yine.. hepimiz aldiklarimizin icinde görürüz insallah bebislermizi..

ayşe_on kıs daha ne olsun neler almışsınız öyle maşallah hepsi harika şeyler çok ciciler allah sağlıcakla giydirmeyi nasip etsin inşallah güle güle sağlıklı mutlu günlerde kullanın inşallah

herkes bebisine ne güzel seyler almis öyle cok tatlilar hepsi
bende bir dünya sey aldim türkiyeden hepsini paylasmama imkan yok ama odasini alicaz yakinda onunla birlikte bazilarinin resmini eklicem

Aysecim aldıgınız ciciler masallah cok güzeller
Allah hayırlısı ile giydirmeye kullanmayı nasip etsin inş.

masallah allah gule gule gıymeyı nasıp etsın ınsallah
bende ufak tepek aldım bıseyler ama eriniyorum koymaya

kac gundur ütü yap yap yoruluyorum bırıktırdım baya

bıraz daha alıyımda eklerım bendekaydirigubbakcemile3

gule gule gıysın bebelerınız ınsallah

ayşecim hepsi cok güelmiş güle güle giysin bebegın ınsallah canım arabayı nerden aldın hosuma gıttı bende bulaılırsem bakım

ayse_on
çok ciciymiş meleğinin cicişleri.rabbim güzel günlerde sağlıcakla giymeyi nasip etsin.

nehiriver
oğluşunun takımı çok güzelmiş.benimkininde oğlan olacağı kesinleşsede bende alsam.büyük ihtimalle erkek dediler ama kesin değil.kızsa ona göre minik elbiselerden alıcam.erkeksede ona göre şeyler alıcam.belirsizlik olunca ne alacağımı şaşırıyorum .uf ufffff.

oğlumun banyo havlusu teyzelerı kızıma gore bulamadık
onada ılk begendıgım yerden alıcam
bu arada emzık ve bibronlarınıda aldımmm...
inş. begenısınızzz

Son düzenleme:
oğluşumun bi kaç cicisi daha

yağız beyin uyku tulumu çorapları

mamiş tabağı yeleği

kızlar bugünlük bu kadar.geri kalanı daha sonra ekleriiiiiiiiim

Son düzenleme:
incisucum çok güzeller hayırlı olsun canım.ay yerim ben onları aynısından iki taneeeeeee.bu büyük olan biberonmu canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…