Kasm Annelerinin Bebeklerine yapt hazrlklar..

bunlarda oğlumun ayakkabıları teyzelerii

71927lw.jpg
[/URL][/IMG]

bebekayakkabisiingitere.jpg
[/URL][/IMG]opuyorumnanaktan

Ayy yerım ben bunları yaaaaaaaa cok sekerrrrr:ecrin_bebek:

kızlar herkes ne kadar güzel şeyler almış inşallah bebişleriniz sağlıklı güzel günlerde giyerler güle güle gıysınler inşallah

kıslar kıyafetlerini falan sonra ekliycem önce bunu göstermek istedim.sizce nasıl?dün aldım.hemde çok ucuza.kapanacak bir mağazaya denk geldim kadiköyde.adam 175 tl lik beşiği 70tl ye verdi.süper dedim aldım hemen.

ya kadıköyde nerden aldın bu beşiği pembesi varmı bende baksaydım mağazanın adını verebilirmisin acaba opuyorumnanaktan
bebişin mışıl mışıl uyusun o güzel beşikte

TEYZELER BUGÜN OĞLUMA YAZIN GİYSİN DİE ÜÇLÜ Bİ SET ALDIM GÖMLEK İÇİNDE TSHORT ALTINDA DA SHORT

dsc00193g.jpg
[/URL][/IMG]

anaaaammm,kıııı koca adaaaamm kıyafetii leen buuu,bölemii olceklerrrr senağlama yerim ben bunlarııııı

bunlarda oğlumun ayakkabıları teyzelerii

71927lw.jpg
[/URL][/IMG]

bebekayakkabisiingitere.jpg
[/URL][/IMG]opuyorumnanaktan
aman yaaaa öfff bende kıskandım bende alacam oğluma çok şeker yaaa kaç numara bunlar milli takım mübarek milli takım ay allah bunlarla yürüyeceği günleri gösterir inşallah canım yaaaa
TEYZELER BUGÜN OĞLUMA YAZIN GİYSİN DİE ÜÇLÜ Bİ SET ALDIM GÖMLEK İÇİNDE TSHORT ALTINDA DA SHORT

dsc00193g.jpg
[/URL][/IMG]

tam denize giden erkekler gibi küçük adam olur bunlarla çok tatlı yaa kaydirigubbakcemile3

aman yaaaa öfff bende kıskandım bende alacam oğluma çok şeker yaaa kaç numara bunlar milli takım mübarek milli takım ay allah bunlarla yürüyeceği günleri gösterir inşallah canım yaaaa

tam denize giden erkekler gibi küçük adam olur bunlarla çok tatlı yaa kaydirigubbakcemile3

saol canımcım daha iileri senin olsunopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

dsc00193g.jpg
[/URL][/IMG]

ay şuna bak ya kocaman adam kıyafeti çok tatlı bayılırım böyle gömleklere mini mini bey olurlar allah öncelikle sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin cicilerini de yerim kendisinide yerim ben onun ya opuyorumnanaktan

yahu ne güzel kıyafetler alıyorsunuz... ben çok mu heyecansızım yoksa hamile olmaya hala alışamadım mı nedir bie şey almadım bir kot pant aldım o kadar... sanki o kadar bekledim ki hamile falan değilmişim gibi geliyor hala inanamıyorum ultrason görüntülerine tekmelerine rağmen, çocuk resmen anneee ben burdayım diye bağırıyor ama ben inanamıyorum:KK43:

ay şuna bak ya kocaman adam kıyafeti çok tatlı bayılırım böyle gömleklere mini mini bey olurlar allah öncelikle sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin cicilerini de yerim kendisinide yerim ben onun ya opuyorumnanaktan

opuyorumnanaktan saol teyzesiiiopuyorumnanaktan

nehiriver canım oğlunun cicişleri harikaaa
inş.giiydiği halinini de fotoğraflarsın da bizler de görürüz...

Maşallahhhh:nazar Maşallah :nazar:

Allahım sağlıkla giymeyi nasip etsin kızlar bebişleriniz aldıklarınızı ..Papalar efendim güzel kıyafetler şort takımlar vay vayyyyy yerim ben onları :nazar:
Bir ara uygun olduğumda eklerim son alınanları babamızın süprizi müthişti yurt dışına seyahate gitmişti biliyorsunuz en son Paristeydi ve 2 tane ayakkkabı Allahım yemelik ikiside birde güzelmi güzel bir bolero minicik hayatımda gördüğüm en küçük bolero:))) Tabii anneside boş durmuyor alıyor artık yavaş yavaş cicileri her aldığımda duamıda ediyorum Allahım nolur giymeyi kullanmayı nasip et bizlere..

Çok tatlı kızlar çok tatlı alınanlar milyarlarca maşallahhh :nazar:

bunlarda bizim cicislerimiz..

önlüklerimiz

babamizin aldigi tulumumuz..

bunuda ben aldim kizima..

ilk aldiklarimizdan..

oyuncaklarimiz..

babannesi daha ortada bisey yokkken örmüs bunlari kiz olcagi icine dogmus..

bunuda ördürmüs birisine..

battaniye sapka ve patigimiz..

patiklerimiz..

mendillerimiz..

emzik ve biberonumuz..

bnuuda ben almistim cinsiyet belli degilken..

türkiyeden dedesinin gönderdigi zibin takimi..

dedesi erkek bekliyodu galiba..

coraplarimiz..

X