Kasm Annelerinin Bebeklerine yapt hazrlklar..

ay canlarım yaa herkes ne kadar tatlı bi telaşa düştü ne güzel hazırlıklar allahım sen hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli evlatlarımızı kucağımıza alıp bunlaır giydirmeyi kullandırmayı nasip et olmayanlara da ver ya rabbimmmm

Ayşecim içim açıldııı ne kadar güzel şeyler yapmışsınız ve almışsınız..Allahım güle güle giymeyi seninde kullanmanı nasip etsin canım bayıldım bayıldım..Zaten bu aralar en çok sevdiğim şey bu cicilere bakmak..:nazar:
Sağlıkla inşallah cnm benim tulumlarda bir ayrı şık yerim onları ben a.s. a.s.

saol nazlicim..insallah o günler gelsinde birde üstlerinde görürüz aldiklarimizi..benimde nette tek yaptigim sey bebek esyalarina bakmak..cok zevkliymis...

canim, ne kadarlikken giydirmek icin kot almak istiyorsun? 68 alsan 5 ayliga dogru rahat giydirirsin herhalde. yada dogduktan sonra bebeginin boyuna posuna gore daha rahat karar verirsin.

bu arada cicilerinizin hepsi cok guzel. Rabbim saglikla giydirmeyi nasip etsin insallah.

saol canim amin insallah hepimiz saglikla kucaklariz bebislerimizi..kot pantolon uygun gördüm birkac yerde ama cok minik geldiler bana..hani 68i giydirince rahat edermi diye düsündüm acikcasi..tulumlari nekadara kadar giyebiliyorlar?biraz kendini toparlayinca 3-4ayda 68 olur dimi gülüm?

ayşecim çok tatlı bebişinin herşeyiii :nazar::nazar: sağlıkla giymek nasip olsun inşallahhhh

amin canim cok saol..

Hepsi harikaaaa allah giydirmeyi nasipp etsin arkadaslarr hepimizeee...turkbayragi

amin canim sende cok saol..

ayşe_on kıs daha ne olsun neler almışsınız öyle maşallah hepsi harika şeyler çok ciciler allah sağlıcakla giydirmeyi nasip etsin inşallah güle güle sağlıklı mutlu günlerde kullanın inşallah

saol karakizim..aslinda herkese hemen esya alma diyenlerdendim ama basa gelince fikirler degisiyor insan dayanamiyormus anladim..böyle bakinca cok görünsede bunlar hic bisey aslinda daha eksigimiz cok..yavas yavas tamamlamayi nasip etsin Allahim..

aysecim allah güle güle giymeyi nasipetsin cok tatlı cicileriniz

saol canim benim insallah..

herkes bebisine ne güzel seyler almis öyle cok tatlilar hepsi
bende bir dünya sey aldim türkiyeden hepsini paylasmama imkan yok ama odasini alicaz yakinda onunla birlikte bazilarinin resmini eklicem

canim benim tatilinin iyi gecmesine sevindim..kizinda hayirli olsun.. türkiyede cok güzel seyler var dimi ne güzel seyler almissindir sen simdi..güle güle kullan canim.. genede cok güzellerinden eklede görelim prensesin esyalarini..

Aysecim aldıgınız ciciler masallah cok güzeller
Allah hayırlısı ile giydirmeye kullanmayı nasip etsin inş.

amin canim cok saol..

masallah allah gule gule gıymeyı nasıp etsın ınsallah :nazar:
bende ufak tepek aldım bıseyler ama eriniyorum koymaya:nazar:

kac gundur ütü yap yap yoruluyorum bırıktırdım baya

bıraz daha alıyımda eklerım bendekaydirigubbakcemile3

gule gule gıysın bebelerınız ınsallah:nazar:

saol canim sende eklede görelim.. insanin gözü gönlü aciliyor baktikca..

ayşecim hepsi cok güelmiş güle güle giysin bebegın ınsallah canım arabayı nerden aldın hosuma gıttı bende bulaılırsem bakım

tesekkür ederim canlizim..ben almanyada yasiyorum..buda öyle asiri taninmis bi marka degil orda bulamazsin sanirim..

ayse_on
çok ciciymiş meleğinin cicişleri.rabbim güzel günlerde sağlıcakla giymeyi nasip etsin.

tesekkürler teyzesi..insallah o günler gelirde giydirmek nasip olur..

ay kizlar o kadar cok yorum yazan olmuski ancak cevapladim.. kac gündür giremiyordum..hepniz tekrar saolun..

alt açma minderi
akmlabentabiki229.jpg

canim cok güzelmis cok begendim..güle güle kullan insallah..

ciciler003.jpg

ciciler004.jpg

oğlumun banyo havlusu teyzelerı kızıma gore bulamadık
onada ılk begendıgım yerden alıcam
bu arada emzık ve bibronlarınıda aldımmm...
inş. begenısınızzz

cok güzeller canim kizina bulursun merak etme.. biberonlarida cok tatli masallah..

oğluşumun bi kaç cicisi daha

akmlabentabiki216.jpg
akmlabentabiki217.jpg

akmlabentabiki215.jpg
akmlabentabiki221.jpg

akmlabentabiki222.jpg

yağız beyin uyku tulumu çorapları

akmlabentabiki228.jpg
akmlabentabiki230n.jpg

mamiş tabağı yeleği
akmlabentabiki227.jpg
akmlabentabiki219.jpg

kızlar bugünlük bu kadar.geri kalanı daha sonra ekleriiiiiiiiim

bunlarda cok güzelmis canim.. yagiz beye cok yakiscaktir eminim.. devamini sabirsizlikla bekliyoruz insallah..

ay canlarım yaa herkes ne kadar tatlı bi telaşa düştü ne güzel hazırlıklar allahım sen hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli evlatlarımızı kucağımıza alıp bunlaır giydirmeyi kullandırmayı nasip et olmayanlara da ver ya rabbimmmm

cerincim su mübarek günlerde o kadar güzel dua ettinki..insallah Rabbim dualarimizi kabul eder saglik sihhatle kucaklariz yavrularmizi.. olmayanlarda insallah en kisa zamanda bu duyguyu tadar canim..

incisucum çok güzeller hayırlı olsun canım.ay yerim ben onları aynısından iki taneeeeeee.bu büyük olan biberonmu canım

evet canım bugun aldım 2 tane kaydirigubbakcemile5
nuby bıberon antı konık taban canım..
bu bıberonu cok metettılerr bende aldım kuzucuklarıma
anne gögüşü boyutunda bıbern emzigi var.cok kullanıslı bısey gorunuyorr.
ama bayagı tuzlu fıyatıı
tanesıne 29 lira verdım.
bu arda senın oğluşun cıcılerıde harıkka tatlım
nerden bululuyorsunuz o tulumlarıı
her yerde yazlık kıyafetler varrr
eylül ayını bekleyın dıyorrrlarrr

evet incicim çok zor bu mevsimde kışlık bulmak.ama bu tulumlar kışlık gibi değil mevsimlik.ben bunları istanbuldan almıştım eminönünden

cok güzeller canim kizina bulursun merak etme.. biberonlarida cok tatli masallah..

saol canım kocişle bugun zeyland a gıttık
bjk banyo havlusunu gorunce esım dayanmadı aldı.
ama bornozu yok.2 yas üstü bjk bornoz varmıs.
onada erken diye almadım sımdılık.
kızıma havlusu,bornozu takım setle var onlardan alıcammm.
zeylandta yoktu benım ıstedıgımdennn..
kızlar bu bıberon cok ıyımıss sızde almadıysanız bakın derımmm
bıde AVENT emzik aldım ....

teyzoşlarrr bi iki ciciş çektim ama cep telden çekince hiç bişeye benzemio gıcık oluyom bi adam gibi foto makinesi alamadık hüf yaaa :kızgın: neysem artık olduğu kadar idare etcenizde şimdi asıl benim koptuğum kısım göbeeem de çıkmış nan fotolarda hahaah şimdi ben bu resimleri göbüş topicine mi yoksam ciciş topicine mi koysam bilemedim aslındaaaa :roflol: :roflol: :roflol: anam artık saklanmiy bi yere sığmıiyki mibarreeekk göbeekkk delikafadulden
930bebeksallanirbuyuyen.jpg

photo0057a.jpg

bu koca göbüşümünde daldığı foto lülülülülülü
photo0058x.jpg

bu ne beeeeeeee ben bu beşiği koymamıştım kiiiiiiiiiii ay noluyo nannnnnnn beceremedimmmmmmmmmmm bi haltı haaaaaaaa :tomato:

cerin o mikili badiyle önlüğü nerden ve kaca aldın dıye sorsam ayıp etmiş olur muyummm.
çok hoşuma gittiiii...
anam benım bebişler ikizzz senın kadar göbiş yok opuyorumnanaktan

cerin o mikili badiyle önlüğü nerden ve kaca aldın dıye sorsam ayıp etmiş olur muyummm.
çok hoşuma gittiiii...
anam benım bebişler ikizzz senın kadar göbiş yok opuyorumnanaktan

ne ayıbı kıss aşkolsun tatlım onu dayısı aldı avcılarda kompedan'dan aldık ama kompedan heryerlerde var malum bakırköy meydanda falan belki orda da vardır.fiyatı da 14 falan dı heralde yannış hatırlamıyosamm eğer bulamazsan ve ben tekrar görürsem sana alırım tatlım istersen yeğenime hediyem olsunn :teselli:
yaa bu arada falla o kaa dehşet deel göbeem ya kuş bakışı olduğu için öleeeee kızımm dalga geçmeyin falla vururummm delikafadulden
allahtan krispi manyaaa gitti 1 ay yokda onun diline düşmedim nannnnnnnn allah korudu haaa :roflol:

incisu o iki resimdekiler tek bi takım aslında cepten çektiğim için büyük bi kare de çekemedim resmi ayırdım ikili olarak:) şapka ve tulumda o takıma ait yane

canlar ben azcık çıkıyom musait olursam gelirim yoksam yarın göruşuruk herkeşi öptümmmmmmmmm

X