Göz Makyajı Kaşlarınızı ne zaman almaya \ aldırmaya başladınız ??

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

qalpsiz

sevgilisinin bitanesiiii
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2011
248
0
Evet kızlar soru gayet net : Kaşlarınızı ne zaman almaya \ aldırmaya başladınız ??
(sanırım doğru yere açmışımdır:44:)

Son düzenleme:
21 yasindayim ve shu zamana kadar hic aldirmadim. NEDEN MI? aman ne var ki ne de aldiriyim. bir tel bile fazlam yok . kasimin alti-ustu tertemiz.

benimde kaşlarım seyrek ve acık renklidir o yüzden öyle aldırmıyorum kendim hafiften alttan üstten alıyorum şekil olsun diye..

17 yaşında aldırdım . okulların 2. döneminin başlarıydı sanırsam
ama bu iş zaman işi değil . Kaş insanı güzelleştirir gerçekten doğru alınırsa :)
Senin kararındır . İlkokula giden kardeşimi götüreyim desem hayır demez

ben de 17 yaşımda falan aldırmıştım.. ama kaşlarım çok dağınıktı o nedenle..

en erken ben aldırmışım sanırım 14 yaşındaydım annem kızardı ama ben hayır öyle daha güzelim deyip her ay aynı diretmeyi yapıp aldırrım vay be baya uzun zaman olmus

ilk kez 16 yaşımda aldım kaşlarımı ama çok pişmanım ben özentilikten aldım çünkü kaşlarımın doğal şekli daha güzeldi,şimdi yamuk yumuk çıkıyor bir de arttı tabii...zaten inceydi kaşlarım hevesle yoldum yoldum cımbız kullanmayı bile bilmiyorum ki...adile naşit'in kaşları gibi olmuştu okula gitmemiştim ertesi aldırmamış olanlar ellemeyin kaşınızı doğal kaş daha genç gösteriyor ve de moda zaten...

18 yaşında başladım ben ne erken ne geçti tam zamanında başladım. Bıyıklarımıda 16yaşında başladım

kaşlarımı üniversiteye başladığım yıl aldırdım. daha doğrusu arkaşım: hanımefendi artık kaşları alma vakti dedi ve yaptı. zamanla kuaförler sağ olsun inceltti ama.

kaşlarım aşırı kalındı ,yakışmıyordu , suratımda çirkin bir ifade vardı
16 yaşımdaydım sanırım aldırdığımda

Lise 1'de kendim almaya başladım. Lise 2'de de kuaföre aldırmaya başladım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…