Göz Makyajı Kaşlarınızı ne zaman almaya \ aldırmaya başladınız ??

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
aile geleneği değil ama bizde de pek aldıran olmaz ben de kuaförde hiç aldırmadım 25 yaşından beri kendim cımbızla alıyorum ama az alıyorum zaten

lisede aldım ilk, ama ala ala baya inceltmiştim yanlışlıkla, sonra kalınlaştırdım altlardan az alınca daha doğal duruyor:21::21:

lise 1 de kendim almaya başladım lise 2 de kuaföre aldırmaya başladım artık ne kdr kötü alıyosam coğrafya hocamız kaşların güzel olmuş eskiden küçük emrah gibi bakıyodun demişti:KK25::KK25::KK25::KK43:

15 yaşında aldırmaya başlamıştım ama pek bi değişiklik olmamıştı sadece hevesti bugünki aklım olsa hiç aldırmazdım çünkü aldırmadan öncede gayet şekilli kaşım vardı

lise sonda yil sonu balosu icin aldirdim millet baya sasirdi cokta guzel oldu :)

Allah'a şükür kaş aldırma derdim yok hiç aldırmadım kaşlarımı zaten doğuştan alınmış gibi ve kavisli hiçte aldırmayı düşünmüyorum böyle çok daha güzel..

ortaokul yıllarımda oldu ilk deneyimim kendim amatörce alınca incecik olmuştu..hiç unutmuyorum ramazandı sahura kalkmıştık babam olayın hiç farkında değilken annem suratıma bakınca gözleri fal taşı gibi olup donmuş vede kalmıştı..sonra gözlerinden ateş çıkmaya başladı tabi babamın yanında hiçbişi diyemedi ve sonra bi köşeye çekip azrlamıştı bni o kaşları kalınlaştırcaksın diye..halbuki inceltmek istememiştm sadece alttan çıkanları aliim derken oraya kaydı buraya kaydı ve işte öle olmuştu... ahhh ahhh anılarr

X