Göz Makyajı Kaşlarınızı boyamanıza gerek yok !

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Pirasa7675

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2011
617
2
Kızlar herkes kaşlarını boyuyor yada kalemliyor.. Ben kendi yöntemimi söyliyim kurumuş rimeliniz varsa fırçayla hafif üstünden geçin tarıyor gibi geçin çok harika duruyor çokta kalıcı

ben de kurşun kalem kullanıyorum kaş kalemi gibi koyu koyu yapay değil aksine kendi kaşım gibi duruyor. tabi kaş rengi de önemli..

Benim kaş boyamam 5dk. sürmüyo Kuru boyalardan siyah olanını kullanıyorum kaç senedir çokta memnunum. Bi keresinde kaş kalemi almıştım çok yapay duruyodu. Bu kalemle sadece boşlukları dolduruyorum kaşımın üzerindede hafif gezdiriyorum. Doğal bi ton yakalıyorum. Çokta memnunum. Ayrıca kaşlarımı bayanlar çok beğenir çevremde.. Bugüne kadar hangi kuaföre kaş aldırmaya gitsem onlar bile bunu dile getirdiler. Kaşların çok güzel. Boya var mı? Neyle boyuyosun çok doğal görünüyolar gibilerinden.. Kesinlikle tavsiye ederim.

ama benm kaşlarım açık renkte olurmu ki köylü kızı gibi durmıyım

kızlar flormarın kalemleri var gri olanı her kaşa uyumlu ben ondan kullanıyorum tavsiye ederimmm

Benim kaşım seyrek hemde rengi açıkk
Kurşun kalemi daha denemedm ama denicem
flormarı da aklıma yer ettim çarşıya çıkayım eksiklerim çoook

ama benm kaşlarım açık renkte olurmu ki köylü kızı gibi durmıyım

Canım benim kaşlarımda açık renk ama göz rengim koyu kahve ve siyah kalem kullandığım için sırıtmıyo öyle. Zaten hafiften boyuycaksın istediğin renge ulaşınca bırak. Çok sürmezsen kapkara olmaz ki

rimeli bende denedim ama güneşte çok belli oluyor kalem sadece kalın altındaki deriyi boyadığı için belli olmuyor rimel kaşı boyadığı için ışıkta veya açık havada belli oluyor...

kızlar kaşların rengi bir ton kırdırılıyor muş benim yüzüm yumuşaması için bir ton kırdırmak istiyorum ama nasıl yapacağımı bilimiyroum ?
:2:

kurşun cilde zararlı değil mi ki :44:
ben bir ara rimel kullandım,sonra siyah mat far sürdüm oda güzel kahve rengi mat farda olur.şimdi ise krem eye liner aldım bazen siyahı ile bazen koyu kahvesi ile araları dolduruyorum :)

ben de makyajımı yaptıktan sonra bıtmıs rımelımle ustun körü gecerım kaslarımdan

cok da dogal durur.ama acık renk kas da rımel nasıl durur kı ? saclar acık kaslar sıyah sıyah

kursun kalemını de ılk defa duydum ama mantıklı gıbı .kas kalemı far bunları ben de sevmıyorum .

hele kı far .ınanılmaz yapay gosterıyor dovme gıbı duruyor resmen

kullanmadığınız bir kenarda duran şeffaf rimeliniz warsa,siyah rimel fırçanızı bunun içine 1-2 kez sokun çıkarın we şeffaf rimelin fırçasını sokup kullanmayı deneyin,kendi yöntemim nasıl anlattım öyle yaa

bnm kaşlarda dökülme var bende flormarın koyu gri rengini aldım parfümericiye kaş kalemi varmı die sorduğunda öle bişi olduguna ihtimal bile vermiodm kadın gösterdi hemen fırçası da varmış way be neler çıkmış ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…