Göz Makyajı Kaşlarınızı boyamanıza gerek yok !

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Kızlar herkes kaşlarını boyuyor yada kalemliyor.. Ben kendi yöntemimi söyliyim kurumuş rimeliniz varsa fırçayla hafif üstünden geçin tarıyor gibi geçin çok harika duruyor çokta kalıcı :KK34: :KK16:

Canım bence o çok bulaşır hele de yaz günlerin de.Ben de Beyunun kaş kalemini öneririm inanılmaz güzeldir benim de kaşlarım herkes tarafından beğenilir ve siyahtır.Ama ben boyamam öyle yapay duruyor ufak ufak dokundurur elimle dağıtmaya çalışırım zarar vermeden:21:

Kızlar bu kalemin "kurşun" diye anılması içeriğinde kurşun olmasından kaynaklanmıyor.Yüksek ihtimal renginden dolayı kurşun denilmiştir. Kurşun kalemin içindeki grafittir yani bildiğimiz kömürün bir çeşidi, eskiden de bayanlar kaşlarına kömür sürerlermiş. Çok da yeni bir icat değil, hatta piyasadakilerden daha az zararlı bile olabilir.

BNDE öyle yapıyorum resım kalemı ile ama artık kızıl saçlıyım kaş rengımı kırdırmam gerkk.. :KK43:

Canım ben de kızıl saçlıyım ve kahverengi kaş kalemi kullanıyorum, çook da memnunum. gören herkes de saçlarına ne kadar uymuş diyor. Tavsiye ederim canım.
Resimde kuaför boyadı, normalde ben daha düzgün boyuyorum. Tabi benim kaşımın çok koyu olmamasından dolayı rengi daha iyi gösteriyor.
$ass.jpg

Canım ben de kızıl saçlıyım ve kahverengi kaş kalemi kullanıyorum, çook da memnunum. gören herkes de saçlarına ne kadar uymuş diyor. Tavsiye ederim canım.
Resimde kuaför boyadı, normalde ben daha düzgün boyuyorum. Tabi benim kaşımın çok koyu olmamasından dolayı rengi daha iyi gösteriyor.
Eki Görüntüle 720574
Dmrts vaaovv ne kadar uyumlu sacinla kasin bencede cok guzel olmus

X