Göz Makyajı Kaşlarımın şeklini değiştirmek istiyorum nasıl hızlı çıkmalarını sağlayabilirim?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Tripliii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2009
3.824
6
Kaşlar nasıl hızlı çıkar ve uzar, çıkıncada rahatsız oluyorum dışarıda hoş gözükmüyor 1 ay kendimi eve mi kapatmalıyım? Of of...senağlama

Sarımsak sür çıkarmak istediğin yerlere
Kapatma eve falan kendini
Kaktüsü seven dikenine katlanırmış hem sempatiksalakcinni

Sarımsak çabuk mu çıkartıyor? Hiç bilmiyordum. 1 ayda uzatıcak kaşı 2 haftada uzatıcaksa bekliyim bari yoksa 1 ayda iğrenç olucak beklemeside cabası birde ben bugüne kadar en fazla 3 kere kuaföre aldırtmışımdır hep kendim alırım şöyle bırakıp sonunda iyi alan bir kuaför araştırıp gidicem. Ondan sonrada hep kuaföre aldırtıcam kendim alınca her alışımda şekli değişiyor ve çok inceldi başa çıkamıyorum yakında ip gibi gezicem bırakmazsam.

Son düzenleme:
hmm.. bayağ ince gözüküyo burdan
en hızlı yöntem sarımsak galiba ben de sürüyorum bu aralar ve gercekten ise yarıyor kaydirigubbakcemile2

O zmn bugün başlıyorum ve 1-2 ay hiç ellemeyeceğim gerçi haftaya doğum günüm onu atlatsam süper olucak ama o güne kdr hiç ellemeyeyim ondan sonra da 1-2 ay bekleyeyim bakalım. Yatmadan önce mi sürmem gerekiyor bu sarımsağı?

Evet. Kokusuna dayanabilirsin umarım boshayallersmile

Sarımsak sürdüm fakat kaskatı oldu ve kaş bölgem gerildi sanki ve kuruduktan sonra elleyincede nereye sürdüğümü anlayabiliyorum aynaya bakmadan böyle mi oluyor herkeste?...

Panik yapmadım da umarım çıksın derken dökmem. Elleyince kaskatı olmuş kaşlarım ve çevresi. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…