Göz Makyajı Kaşlarima kontör yaptırSam mi kararsızim.

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Anam etraf ne olduğu belirsiz estetisyenlerle dolu dikkat edelim walla.

Kıl tekniği ile çok doğal görünümlü kaş yapılabiliyor.
Diğer yöntemlerle yapılanlar çok kötü duruyor.

Bence yaptırmayın, makyaja rağmen yüzde çok yapay duruyor. Bir de makyajsızken düşünsenize hiç hoş olmaz.
Çok güzel kaş kitleri, farları, rimelleri var onları kullanın. Beğenmezseniz silersiniz ama kontürün uzun süre telafisi olmuyor.
Hem biraz daha bekleyin teknoloji gelişiyor daha doğal yapanlar çıkabilir.

Benim kardesim yaptirdi cok dogal duruyor cok begeniyorum cok koyu renk yaptirmadigin surece dogal duruyor birde kil teknigide guzel oluyor bence yaptir

Canım bende kıl tekniğiyle yaptırdm şekilde verdirdim gayet güzel duruyor hatta ikinci seansi na bile gidemedim fırsatm olmadı ama suan gayet iyiler. Hatta çevremdekiler kaslarını ne güzel aldirdin şeklini degismis sin diyor ama kontürü anlamiyorlar . Bence işin ehline yaptirabilirsin

bence yaptırma kesinlikle...kaşlarını doğal yağlarla besle er yada geç çıkıyo...ben yaptırdım çok pişmanım..neredeyse 2 yıl oldu çıkarmak için her yolu denedim...kalemle istediğin şekli verebilirsin sıkılıncada değiştirirsin...

Aynen kıl teknıgı ıle yapana yaptırın ben kıl teknıgı ıstedım gıttı dovme yaptı cok berbat duruyor Allahtan cok az yapmıs yanı hala ınce çok farkedılmıyor.

Kızlar ben de Ankara/Sokulluda Hatun hanıma yaptırdım inanılmaz memnum kaldım rengi falan da gitmedi zaten kadın Almanyada bu işin eğitimini almış bu konuda usta biri ve bu kaş kontürü işinde öğrenci de yetiştiriyor. Kısaca çook güvenerek gidip çook memnun kaldım kesinlikle güvenimi boşa çıkarmadı. Gören kaşlarına naptın diye soruyor. Rengini falan da tabii ki kaşınıza en doğal olanı seçip uyguluyor. Bence güvendiğiniz, iyi olduğunu bildiğiniz ve TEMİZ bir yere yaptırdığınızda memnun kalmamanız imkansız. Ben hiçbir sorun yaşamadım. Çalışmalarına bakmak isterseniz instagramı: makyajuzmanihatun. Numarası falan da instagram biosunda yazıyordu yanlış hatırlamıyorsam ama yinede bir tanesini buraya yazayım 0537 346 5357. Tavsiye ederim. Dövmeye gelince dövme yaptırmayın kaşlarınıza ne gerek var. Hatun hanım bana kaş değişen bir şeydir kaşınıza kalıcı bir şey yapamayız üzerinde oynamalıyız demişti. Çok haklı ki zaten dövme çok kötü ve boyalı duruyor. Lütfen gideceğiniz yeri iyi araştırın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…