Göz Makyajı Kaşlarım Mahvoldu Çok Sinirim Bozuk :(

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
canım bende 2 kez kaş konturu yaptırdım.İlk yapıldığında insan içine çıkılcak gibi olmuyor koyu duruyor merak etme ,Kadının dediği gibi kabuklanıp atacak o rengi bu konuda sorun yapma ....ama sizin kaşlarınıza çok fazla kavis vermiş. birde iki kaşı birbiri ile orantılayamamış gibi ..Bendede o sorun oluyordu saatlerce şekil veremiyorduk. Bir türlü ikisi birbirine uymuyordu (
Rengi oturunca tekrar bi rötüş yaptırın bence ..

olan olmuş canım
Şuan beklemen gerekiyor.
Sadece koyulugu çok olmuş dediğin gibi.
Zaman geçtikçe koyuluk gider umarım.

canım rengı acılsında o sorun değil kabuklandıktan sonra ıncelıcek seklının keskınlıgı gıdecek dedi zaten 2. rutusuda onun ıcın yapacak bı ay sonra bende rutusu yaptırıyımmı yaptırmıyımmmı karar veremedım

bi arkadaşım yaptırdı ilk gördüm hiç beğenmedim. Bi süre görüşmedik sonra bir baktım gayet hoş duruyor. Bence zaman lazım..Yapacak bişey yok pudra filan aç rengini kendin birazda bekle oldu bitti...

Bende kalici makyaj yapiyorum.resminizden anladigim kadariyla kil teknigini basaramamis yapan ki zor dur herkes yapamaz.akan boyalardan dolayi koyu duruyor iki haftaya kabuk atar o zmn degerlendirmek lazim

Bende kalici makyaj yapiyorum.resminizden anladigim kadariyla kil teknigini basaramamis yapan ki zor dur herkes yapamaz.akan boyalardan dolayi koyu duruyor iki haftaya kabuk atar o zmn degerlendirmek lazim

evet kil teknigi olmadi ama kac yere sorduysam cildin vok beyaz ustelik yagli kil teknigi icin pek uygun degil dedi onun icin kuru cilt gerekliymis bi haftaya boya akmaya baslicakmis o zaman gorucez bakalim

bıraz bekleyın alışamazsanız sılınıyorsa sıldıırırsınız..kafanızı boyle seylere takmayın gozlerınız cok guzel maşallah..
ben kalemle boyuyorum fume rengı gıbı kaslarım soluk sıyah ama sıyah kalemle boyamam ıgrenc bellı olur kahrengıde degıl kahvenın mat halı bır kalemle boyuyorum herkes kasların dolmus dıyor anlamıyorlar..

hiç merak etme canım koyuluğu geçecek dediği doğru şeklinide ikincide çıkar kafana takma uzman ağızdan söylüyorum çok yakınım arkadaşım bu işin uzmanı bir arkadaşımada yaptı recep ivedik gibiydi ilk günler hehe:)işten izin almıştı bir hafta dışarı çıkmadı bizde korkmuştuk ama çok güzel oldu sonra

Bugun cektım suan bu halde yıne oncekıne gore ıyı kabuklanıp atıyor bıraz daha yuze bakılabılır hale geldı yanı

ilkine göre daha güzel olmş cnm kaç gn geçti aradan
bir de ücreti nedir

canım 4-5 gun falan gectı ucretı de 350 ama kadın ıslemden sonra bana dedı kı dıger seansta uzerınden gecmek ıcın yuz mılyon daha verılcekmıs ıgne parasıymıs o. Kadın tanıdık dıye sesımı cıkarmadım normalde ıkıncısı ucretsızdır.

hmm anladm cnm o zaman hep yaptırdığın yere gitseydn keşke neden gitmedin ona da

canım iLkinde hakkaten biraz garipmiş ama şimdi oturmaya başlamış,çok beğendim hatta son halini
inşallah en sonunda tam istediğin gibi oLur

gözlerinede kocaman bir maşaLLah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…