Göz Makyajı Kaşlarım Mahvoldu Çok Sinirim Bozuk :(

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Arkadaslar yumurta akı surdum yenıleyıcı ozellıgı var dıye benım yanık yaramda surmustum uzerındekı yanık derıyı atmıstı hemen bol bol suruyorum bır an once atsın dıye baska bır care bılen varsa soylesın lutfen

bence sorun renkten ziyade şekilde yani kaşın uç kısımları daha ince olmalıymış,incelmesi gereken yer kalın çizilince haliyle kaş çok koyu gibi durmuş,halbuki kavisten sonra uca doğru daha ince olsaymış bu kadar koyu görünmezdi.

kısacası kaşlarınızın koyuluğundan ziyade dediğim gibi şekil olarak sorunlu.

Eczaneden kapederm kreme bakabilirsin......yaraları iyileştirmeyi hîzlandırîyor araştır istersen

hic üzülme canim..gecen sene bende yaptirmistim ve senin gibi cok pisman olmustum koyulugundan dolayi..benim ikinci seans gitmek icin zamanim olmadi..iznim bitti ve döndüm yurt disindayim ben..bir iki haftaya kalmadan kabuk baglayacak ve soyulacak kaslarin..rengi baya bi aciliyor..bir sene sonra iyice aciliyor..

Cok uzun zaman ya nasıl dısarı cıkıp okula gıdıcem ben cok moralım bozuk gercekten ben de sızın gıbı ıkıncı seansa gıtmıcem tam tersı sıldırmek ıcın arastırmalara gırdım resmen rengı acılsa bıle seklınde bozukluk var nabıcam bılemıyorum

benim bildigim koyulugu gidiyor kisa süre sonra :26:
bence kötü durmuyor gözlerinde güzel canim

Sıldırme işlemi yapanlar varsa yer tavsıye edebılır mı lütfen suankı prkolojımı anlatamam yanı

Kaşlarınız seyrek ise bence en zararsız olanı kaşları kalemle boyamak..

Bu tarz operasyonları ben kendimce zararlı buluyorum..

İnşallah dedikleri gibi bi iki güne o renk kendini toparlar..

Eğer geçmezse de sildirebilme imkanınız varsa sildirirsiniz..

canım hep kalemle boyadım olan kaslarımı da azalttı kalem onermıyorlar zaten. Ustelık kaslarım cok dusuk duruyordu benım yaptırma sebebım de oydu

ben de dudaklarıma ve gözlerime yaptırdım ama hiç tutmadı şuan hiçbir şey yok.kaşlarıma da denedik ilk bir hafta koyu durdu sonra hiç koyuluk kalmadı hatta doğal renginden daha açık duruyor malesef kahve rengi olduğundan.şuan o renk ne kadar silsende akmadı hepsi derinin altında değil merak etme bir de kabuk attımı bir şey kalmaz.

ıns dedıgın gıbı olur benım de kahve rengı boyası.

Seyrek olan kaslariniza badem yagi surebilirsiniz kizlar..
rimellerimin icine bile akitiyorum ben badem yagini.. cok iyi geliyor kaslara ve kirpiklere..
Benim kiz kardesimde sizin gibi kaslarini boyle yaptirmisti.. cok keskin hatli yapmislardi ayni..
yuzune sert bir ifade katti..
zamanla da rengi falan degismedi be canim akmadi yani.. uzmek istemem seni ama..
bence sildirme imkanin varsa sildir.. Yani dogal durmamis..

sevgiler..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…