Kaşıntı

1tutamdeniz

Umudum Hep Allah'a 🪷
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2022
546
157
Merhaba arkadaşlar benim iki aydır anüs ve dış genital bölgemde çok kötü bir kaşıntı var üstelik geceleri uyutmuyor bazen ağlıyorum cilt doktoruna gittim alerji, uyuz, kıl iltihabı falan söyledi ama hiç anlayamadı ne olduğunu bir ilaç önerisi olan var mı ne yapmalıyım?

Merhaba arkadaşlar benim iki aydır anüs ve dış genital bölgemde çok kötü bir kaşıntı var üstelik geceleri uyutmuyor bazen ağlıyorum cilt doktoruna gittim alerji, uyuz, kıl iltihabı falan söyledi ama hiç anlayamadı ne olduğunu bir ilaç önerisi olan var mı ne yapmalıyım?
ilaç bu şekilde tavsiye edilen bir şey değil

Mantar olabilir. Sirkeli suyla o bölgeleri günde 3.defa yıkayın rahatlatacaktır.

Haklısınız ama dışarı çıkamıyorum kaşıntıdan üstelik iki doktor değiştirdim
Gece kaşıntılarına ağız kokusu ve yastığa akan ağız suyu da eşlik ediyorsa muhtemelen bağırsaklarınızda parazit vardır. Durumu aile hekiminize anlatın ya kendisi ilaç yazar ya da dahiliyeye yönlendirir. Allah yardımcınız olsun

Bagırsak kurduna kuru üzüm leblebi ve kabak cekirdegi ayni anda yemenin iyi geldigini biliyorum. Kesesi ile dusuruyormus. Tabi bunu takviye tedavi olarak yapın. Her ne ise tahlil yapılıp ilaca baslanması gerekir. Gecmis olsun 🤲

X