Kasımda izmirde buluşalımmı arkadaşlar***

canım konak iskelesine yakın.

slm.arkadaşlar davetiniz ve haber verdiğiniz için tşk. ederim. Şeniz
cumartesi günü büyük kızımın okulda toplantısı var ve 12 de başlıcak malum toplantıları bilenler bilir 2 saattn önce bitmez hele ortaokul olunca öğretmnlerin biri gidip biri geliyor.
o sebeble gelemicem. bayram sonrası ve yılbaşı öncesi şöle güzel bi buluşmaya hayır demem ama çok güzel olur banada uyar Allahtan mani çıkmazsa.hem irlandadan çok sevdiğimiz meleğimiz Roseayşegul arkadaşımızda o tarihlerde izmirde olcak inş. buluşuruz. hepinizi öpüyorum sizlere hoş sohpetler fotolarınızı bekliyoruz sabırsızlıkla.
güneş ablacım ellerinden öptüm canım.

ben de geliyorum sengözlerimebaksanab şimdilik bir manim yok son gün birşey cıkmazsa ordayım inş görüşürüüüüz :dance:

slm sizlerle birlikte olmayı okadar isterdim ki ama malesef ben yarın şehir dışına çıkıyorum bayramdan sonra bir toplantı daha ayarlasak da rahat rahat otursak olurmu hepinizi öpüyorum bol bol resim çekilin ki görelim sizleri güneş ablamıda baya özlemiştim iyi olurdu ama şans işte resimlerinize bakıp avunucaz artık bye canlar hoşçakalın

Arkadaşlar son durum nedir. Ben buluşma topiğini yeni gördüm.
Seneler önceki KK toplantısında masaya éKadınlar Kulubu" yazan bir yazı koydurmuştuk:KK70::KK70::KK70: Birbirimizi nasıl tanıyacağız diyen arkadaşlar için....Saati çok erken yapmışsınız. Ben 5 de işten çıkıyorum. Kaça kadar orada olursunuz. & gibi hala orada olacaksanız ben de iş çıkışı gelirim...
Acayip keyifli olacaktır, eminim:KK70::KK70::KK70:
Dilerim görüşürüz....

kızlar nasıl içim gidiyor bir bilseniz o gün kuaförde röfle için randevu almıştım akşamda manisaya dügüne gidicez gelemiyorum diye içimde uhde kalıcak ya yoksa ben kaçırırmıydım buluşmayı
sblue seni tekrar görmek güzel olucaktı canım neyse fotoları bekliyoruz canlarım

Ben hasteneden yeni çıktım. mutlaka yarın haskahvede olacağım ama 12.00 biraz erken malum oğlumu doyurmadan gelemem. Gecikme için şimdiden özür dilerim

xenocum geçmiş olsun canım başımızın üstünde yerin var bekleriz

kızlar nasıl içim gidiyor bir bilseniz o gün kuaförde röfle için randevu almıştım akşamda manisaya dügüne gidicez gelemiyorum diye içimde uhde kalıcak ya yoksa ben kaçırırmıydım buluşmayı
sblue seni tekrar görmek güzel olucaktı canım neyse fotoları bekliyoruz canlarım

düğünlerin kadınıııı süslüm beniiim Şeniz seni ve buçuğu görmeyi bende çok isterdim ama başka bir buluşmada inş yerimseniben

Bugün çalışıyorum ben de biraz gecikicem, masanın üzerine değişik birşey falan koyulsa tanımak için diyorum yerimseniben

iş yerimden gelicem benim yanımda fotoğraf makinesi yok :sm_confused:
ama kk yazısı iyi fikir a.s.

X