Kasımda izmirde buluşalımmı arkadaşlar***

bnde gelebilrmiyiim Şeniz
zaten hep merak etmşşimdr izmiri
çook güzel bi yer dememe bile grek yok

ama çabuk buluşun yoksa bu hafta yine biz buluşacaaz ona göre
size bi tüyoo

gelebilirmiyim ne demek ,canımsın ,başımın üstünde yerin var bi tanemm, her zaman beklerim .......a.s.a.s.a.s.

arkadaşlar tarih ve mekan önerilerinizi bekliyoruz , herkes yassın ,ortak bir noktada karar verelim ,topiği açan arkadaşımız ,görünmüyor, , bekliyoruz arkadaşım ,nerdesin...........

arkadaş pazar günü olmadan hergün olabilir bende gelicem ama bence en güzel yer mc donalds olur herkese yakın ve üst katta çocuklar oynarlar bizde 2,katta oturur sohbet ederiz biryere ayrılma imkanları olmaz sonra da fura girer gezeriz hepimiz olmaz mı kızlar ya bence çok iyi bir fikir benim kisiiiiiiii...............................

selam kızlar güzelyalıda ,sanita cafe ,29 kasım cumartesi nedersiniz****kaydirigubbakcemile5:içelim:

Son düzenleme:
güzelyalı bana uzak ,2 macdanıls olabilir ,merkezi bilinen yer ,tarih olarak benim için farketmez

Arkadaşlar bende gelmek istiyorum fakat bebeğim var. Sizden ricam buluşma yerini daha ortada biryer olarak ayarlamanız. Karşıyaka önerisi gelmiş. Karşıyaka bana çok ters. Ben Güzelyalıda oturuyorum ve araba gün içinde eşimde. Daha toplu taşım araçlarına bindirmiyorum oğlumu. Oraya kadar gelmem benim için biraz külfetli. Ama Alsancak gibi ortada bir yer olursa kesin gelirim. Sevgiler..

Bana da uygun Mc Donalds.. Montrödeki mi?? Alsancak'ta nerde var yanlız anımsayamadım..

Arkadaşlar ben de büyük bir mutluluk ve heyecanla geleceğim. Sevgiler

Arkadaşlar bi ses verin ordamısınız????? Kimsenin buluşmaya niyeti yok galiba..

ben her gün burdayımda ,uğrayan yok ,
denmur nerdesin ya gel topiğine sahip çık ,
benim buluşmaya var niyetimde ,

slm arkadaslar ne oldu bulusma fıkrınıze?bende sımdı okudum ne guzel olurdu bırbırımızı gorup ,tanısmak (^_^) ama sorun sanırım zaman degıl de mekan.neyse karar verırsenız benımde haberım olsun musaıt olursam seve seve gelırım rkadaslar bby. bende Bornova dayımmm...

Çok sevindim bir kişiden daha ses geldi. Bence sorun birçok kimsenin topiğe bakıp cevap vermemesinde... Bi de Denmur arkadaşımız ses verse tam süper olacak. Sağolsun Güneş55 arkadaşımız topiğe sahip çıkmaya çalıştı.. Valla buluşuluyor mu buluşulmuyor mu bende bilmiyorum.. Bebeğim var kesin birşey yok ortada ben gitmeyeceğim şu durumda.. Gideceğim Mc Donalds ta kimse olmayacakmış gibi geliyor. Artık ana oğul takılırız bir başımıza :)

arkadaşlar bende bornova da oturuyorum. tarih bana uyar. yerde merkezi olduğu için uygun demiştim. hala bir haber çıkmadı. merak ettim. hergün kontrol ediyorum. neye karar verildi. beni haberdar edin lütfen.

Valla bir siz tamam dediniz birde güneş55. Eğer hala tamam diyorsanız ben seve seve gelirim

topiği açan denmur arkadaşımız ,görünmüyor , buluşmak isteyen arkadaşlara , sesleniyorum
tarih 29 kasım , mekan konak pier , saat 1 de
çıkın ,çıkın , gelinnn ,

gelenler ,listesi
güneş55
dıptısınannesi
xeno

X