Kasımda izmirde buluşalımmı arkadaşlar***

canımmmm güneş55 ablammm ahhh neçok isterdim ancak tam bayram öncesi çok zor benim için malum iki sıpayla ama xeno emin olabilirsiki buluşma yerine güneş ablam kesin gelir izmirliler böyle yapmazdı ama bu kez niçin böyle oldu hiç yakışmadı ama dıptısımın annesi sizinle tanışmayı çok isterdim ama inşallah bir dahaki sefere ama sizler mutlaka buluşun ve fotolarınızı ekleyin güzel haberlerinizi bekliyorum:1hug:

Ben kesin geliyorum. Pierin önündemi yoksa içindeki herhangibir cafedemi buluşacağız

kesin bende geliyorum. kapısında da buluşabiliriz. benim için farketmez. ben uyarım kızlar.

kesin bende geliyorum. kapısında da buluşabiliriz. benim için farketmez. ben uyarım kızlar.

Ben sitede rastladığım başka İZmir'li arkadaşların ziyaretçi defterlerine de not gönderdim. Hoş bana daha dönüş yapılmadı ama.. Bu arada birbirimizi nasıl tanıyacağız???

ben güneş55 le tanışıyorum. siz bize belirgin birşeyler dersiniz. ona göre anlaşırız.

bende gelmek istiyorum kızımı bırakabilirsem eğer kesin gelicem arkadaşlarım ablalarım.....

Hava durumuna göre ben oğlumu getireceğim.. Eğer getiremezsem uyuturum. O zaman biraz geç kalabilirim. Şimdiden özür dileyerek söyleyeyim..

meraba güneş ablacım pcde sorun vardı siteye giremiyodum gelicem inşallah görüşmek üzere

Son düzenleme:
Dediğiniz yer enrsi tam olark arkadşlar bnde istiyorum ama kociş nasıl tepkı verir acaba

bende gelmek istiyorum inşallah o gun bırsey cıkmaz guzel bır gun olur arkadaslar(^_^)

meraba güneş ablacım pcde sorun vardı siteye giremiyodum gelicem inşallah görüşmek üzere

denmur canım benim seni gördüğüme sevindim,merak ediyordum, listeye yazıyorum adını ,muhakak gel bekliyoruz öptüm....

gelcek arkadaşlar isim yazdırsınlar listeye, ........

çıkın ,çıkın gelin ,arkadaşlarrr ......a.s.:1hug::1hug::1hug:

gelenler listesi

GÜNEŞ55
DIPTISINANNESİ
DERDİLAY
DENMUR
XENO
BUMUYANİ
SİHİRSENSİN

izmirli güzeller nerdesinizzzz, buluşma yaklaşıyor ,çıkın ,çıkın gelin////

mekan konak pier HASKAHVE CAFE
29 kasım cumartesi , saat 12 de
[
FİYATLAR UYGUN ....../B]

Ben de gelmek isterdim, Güneş Ablamla görüşmüş sizlerle de tanışmış olurduk ama maalesef o tarihte İzmir dışında olacağım. Başka bir buluşmaya inşallah... Güneş ablacım fotoları bekliyoruz. Şimdiden iyi eğlenceler.hihoyyyt

Arkadaşlar bir sorun olmazsa ben de geliyorum ama saat 12 çok erken, biraz geç kalırım sanım. Görüşmek üzere.

bekleriz ipeguecim canım görüşürüz

Son düzenleme:
X