Gebeliğe Hazırlık Kasımda "Hamilelik " başkadır.

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Canim bisey sormak istiorum oncelikle hayili olsun insallah bebis vardir bu ay 11 gun demissin pek anlamadim iliskiden sonra 11 gunmu yani adetine kac gün varken test yaptinn bayagi belirgin ama

Canim bisey sormak istiorum oncelikle hayili olsun insallah bebis vardir bu ay 11 gun demissin pek anlamadim iliskiden sonra 11 gunmu yani adetine kac gün varken test yaptinn bayagi belirgin ama
Çatlatma iğnesinin 11.günü canım. Adet günüm belirsiz ama genelde iğneden sonra 15. Yada 16. Gün geliyordu.

Hmm daha 9 gün var. Çatlatma iğnesi filan yapılmamışsa 4-5gün daha bekle derim. Ben dün ve önceki gün yaptım yok gibiydiler bugün bu kadar net çıktı

Yok tatlım igne vs yok ama sanırım bu aydA olmazsa ilk işim gitmek olucak doktora evet 9 gun var ama ilk hamileligimde de 5 gun kala cıktı yani cok erken biliorumda iste gelde laf geçir icime

Kuzm belrti varmı Allahm sana bıraksn bu miniği
İğneden beri kasık ve bel ağrım vardı canım. İki gündür göğüslerim ağrıyordu dün gece üzerlerine yatamadım acısıyla uyandım. Ayaklarım çok üşüyor. Normalde çıplak ayak dolaşırım şimdi çorap üzerine kalın patikle geziyorum. Ama belirtilere takılma canım kişiden kişiye hatta gebelikten gebeliğe göre bile değişiyor..

Ya kizlar nolur yardim edin bugun kürtaj olali 15 gun ve bugun aşırı kanamam geldi noldu anlamadim şakır şakır gelio parca fln mı kaldi acaba ya cok telaşlandim 12sinde randevum doktora dahada cok var...

mrb.
ben ekimin 14 ünde klomen kullandım 5 gün günde 2 kez ve ekimin 23 ünde çatlatma iğnesi oldum doktorumun söylediği günleri de değerlendirdik.
yalnız dünden beri adet olacakmış gibi bir his var ağrı şeklinde ara ara oluyor.
adet sancısı çekip hamile olan varmı acaba.
15 aydır bebek istiyoruz her türlü testi yaptırdık sorun olmamasına rağmen olmadı bir türlü. benim gibi olup hamile kalan varrmı ? bu adet sancıları umudumu kestiriyor bana

Valla canm bnde kat kat yiyinyor ama ayaklarm buz hiç ısnmıyor bnde bu ay sadce klomen kullandm baklm geleck mi

Valla canm bnde kat kat yiyinyor ama ayaklarm buz hiç ısnmıyor bnde bu ay sadce klomen kullandm baklm geleck mi
Canım ben 4 defa hamile kaldım hepsinin belirtisi farklıydı. Hatta bazen belirti yaşoyordum ama hamile değildim. Onun için belirtilere takılmıyorum. Senin içinde hayırlısını diliyorum. Adetime tahminen 4-5 gün varken sonuç böyle çıktı dün ve önceki gün yok gibiydi. Adetin yaklaştıysa test yapabilirsin

bekliyorum haberlerini mutlaka beni de etiketle

Gece itibaryle 7 gün var regle daha var yani kuzm ne olr dua et belrti felana tkamocam öyleyse varsa var zaten yoksa Allahm yakn etsn uzak etmesn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…