Gebeliğe Hazırlık Kasımda "Hamilelik " başkadır.

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar benim son ovulasyon testim böyle çıktı. Bı yorumlanabilir misiniz ? Anlamadım yarı açık renk gibi .?

Eklentiler

• 15403145030842440046253819430664.jpg
    28,8 KB · Görüntüleme: 54
Kızlar benim son ovulasyon testim böyle çıktı. Bı yorumlanabilir misiniz ? Anlamadım yarı açık renk gibi .?
Cnm 23 ekmde yumurtlamışsın bugün ve çarş. ve perş.i değerlendir. yrn tekrar yap test muhtemelen silkleşebilir

kızlar döllenme ağrısı diye bişey duydunuz mu yaşayanlar varmış. Ben geçen hafta böyle bir ağrı yaşadım acaba mı ki diyorum. Çünkü yumurtlamadan sonra yaşadım . Bir de kmyasal gebelk geçirmştim onun da öncesnde böyle bir ağrı yaşamıştım. Adet ağrısının daha şiddetlisi

Ben yaşamıştım ovulasyon testimin en koyu günüydü birliktelikten sonra çok ağrım oldu eşimle yemeğe çıkmıştık ağrıdan oturamamıştım baya kıvranmıştım o gün döllenmiş zaten ve o hafta aşırı uyumuştum hiç aklıma gelmemişti ama oluyormuş döllenme ağrısı. Birde aynı gün kahve leke gelmişti bende sabahında ovulasyonum silikleşmişti.

tşk ederm cnm cvp verdiğin için. o günden sonra bi daha yaşamadım öyle bi ağrı ama ara ara batmalarım oluyor. ama o gün çok kötü halde hissettim ovulasyonda da en koyu haldeydi. Ama lekem olmadı. Bugünlerde sık sık beyaz akıntım oluyor. İnş dediğin gibir cnm. Rabbm senn de kucağına sağlıkla almayı nasip etsn.

herkes beklemede. az önce başka topikten bir arkadşın hamileliğini öğrendim. Darısı bizlere. :)
amnn cnm valla sürekli kendimi dinliyorum bu huyumu hiç sevmiyorummm. bu ay da olmazsa çok üzüleceğim kesin. Hyrlısı artık rabbim büyük

Cnm 23 ekmde yumurtlamışsın bugün ve çarş. ve perş.i değerlendir. yrn tekrar yap test muhtemelen silkleşebilir
Sizlerinde yaptığında üst kısım böyle açık renk olmusmuydu ? Yoksa testle alakalı bişey mi ?
Bu arada cevabın için teşekkür ederim canım

bnm ki de hep böyle oluyor sanırım markası da aynı.
Laboquik canım benimki. Ben bu ay ilk defa kullandım. Pko olunca arada böyle çizgiler çıkar dediler. Anlamadım bende yumurtlama çizgisi mi diye. Size sormak istedim.

Laboquik canım benimki. Ben bu ay ilk defa kullandım. Pko olunca arada böyle çizgiler çıkar dediler. Anlamadım bende yumurtlama çizgisi mi diye. Size sormak istedim.
evet cnm aynı marka bn de gölgeli çizgiler değil net çizgiler çıkıyordu. ama senn yaptıkların da tam çıkmış bnce. dediğim gibi değerlendr. değerlendrdiğin günlerde de test yap silkleşirse zaten yumurtan çatlamştr

Catladiktan sonrada değerlendirmek lazım mi ? Silik gördükten sonra yani.

Reactions: 10N
Sağol canım amin hepimiz inşallah. Benimde ondan sonra ağrım olmamıştı batmalar olmuştu lekede bir damlaydı bir daha olmadı. Beyaz akıntım çok oluyodu enfeksiyon sanmıştım değilmiş şükür darısı senin başına olsun. Ha bide bende de gebe kalmadan önceki ay kimyasal olmuştu. Umarım güzel haberler verirsin canım

Catladiktan sonrada değerlendirmek lazım mi ? Silik gördükten sonra yani.
Silikleşincede gün aşırı birkaç kez devam edin ama hergüne gerek yok. Biz en koyu günden sonra gün aşırı iki kere daha yapıp sonrasında bayramdı nasipse olur inşallah

Silikleşincede gün aşırı birkaç kez devam edin ama hergüne gerek yok. Biz en koyu günden sonra gün aşırı iki kere daha yapıp sonrasında bayramdı nasipse olur inşallah

Hamilesiniz sanırım hayırlı olsun :)

Benim bir tek bu akşam deneme şansım var. Sonrasında eşim yok pazar gününe kadar. Napalim kısmet böyleymiş. Yani gün aşırı da deneyemicez

Lh zaten vücudumuzda hep olan bi hormon ondan silik çıkıyor..en fazla olduğu zaman yumurtanın catlama zamanı o zamanda köyü çıkıyor senin sin testindeki gibi..teste siliklesene kadar devam ve tabi iliskiyede :)

Reactions: 10N
ben hiç kullanmadim bi de anlayamıyorum zaten silik mi ne zaman koyu. az önce bi arkadaş izah etmiş ordan yakaladım. hakkında hayırlısı. eşinle gitme şansın yok mu?

22 kasım BAT, inşallah olmam tabii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…