Kasım Ayında Çift Çizgiyi Görmek İsteyenler!

slm arkadaşlar.uzun zamandır bu sitedeyim fakat çok sık ziyaret edemiyorum.bu ay bende listenize eklenmek istiyorum.(bir sakıncası yoksa)10 aralık...hepimizin çift çizgiyi görmesi umuduyla,hepinize sağlıklı ve mutlu akşamlar diliyorum...

alle tabi ki katılabilirsin listemize. Bu zaten dua listesi. Birbirimize dua ediyoruz. Allah kabul etsin. Yalnız yeni listemizi ben 1 Aralık'ta yayınlayacağım. Şuan Kasım ayı listesinden haber beklediğimiz arkadaşlarımız var. Kasım ayını tamamlayalım 1 Aralık'ta inşallah yeni dua listemiz bu başlıkta olacak. Ve birbirimiz için dua etmeye devam edeceğiz. Allah hepimizin yüzünü en kısa zamanda güldürsün, bize annelik duygusunu yaşatsın. Amin. Herkese hayırlı geceler.

Günaydın kızlar. Nasılsınız? Hadi bugün bize yeni hamiş haberleri verin ya da Aralık ayı listesi için beklenmeyen(!) adet tarihlerinizi verin de 1 Aralık'tan itibaren yeni liste için dua etmeye devam edelim.:KK71:

:nazar:Maşallah Listesi:nazar: (Kasım Ayı Dua Liste'sinde yer alıp hamile olduğunu öğrenen sevgili anne adaylarımız)
1. goks3l:nazar:
2. winx perisi:nazar:
3. serap bilbey:nazar:
4. senemcim:nazar:
5. orlistat:nazar:
6. melisa87:nazar:
7. teacher60:nazar:
8. Oyaz_08:nazar:
9. elfy:nazar:
10. naciye00:nazar:

Aralık Ayı Dua Listesi
1.

Not: Kızlar, Aralık Listemiz yukarıdaki şekilde olacaktır ve yine listemizin altına dualarımızı ekleyeceğiz. Listemizi 1 Aralık'ta yayınlamayı düşünüyorum. O zamana kadar Aralık ayında beklenmeyen(!) adet tarihinizi yazarsanız, tarihsel sırasıyla listeye ekleyeceğim. Kasım ayında 10 adet hamiş haberi almışız. Bu sayı birkaç gün içinde artabilir tabi. Dilerim bu ay dualarımızla bu sayı 2ye, 3e katlanır. Sevgi ve dua ile... :KK71:

günaydın kızlar,ovulasyondan sonraki 11.gündeyim.hala bekliyorum,dün test yaptım negatifti.acele ediyorum galiba biraz.13,14 günde belli oluyporumuş.göğüslerim çok şiş ve acıyor.karnıma adet ağrısı gibi kramplar giriyor.hayırlısı inşallah o listede bende olrum.

JELLYMELLYcim günaydın. İnşallah çift çizgiyi görürsün bu ay. melisax ve senden güzel haberler bekliyoruz. Eğer siz de çift çizgi haberi verirseniz bize Kasım ayında 12 hamilemiz olacak. Hadi hayırlısı inşallah. Aralık ayında belki bunu 2ye, 3e katlarız inşallahhhh!:KK52:

kızlar gunaydın benı merak etmıssınız canlarım cok sagolun. yaptım canlarım cıft cızgı cıktı hamıleyımmmmm. ınsallah tamamıda gelır ama bır tarafım cok mutlu dıger tarafta bısey olur dıye cok korkuyorum. darısı basınıza canlarım

Canım hayırlı olsun çok sevindim allah kucağına almayı nasip etsin ...

:nazar:Maşallah Listesi:nazar: (Kasım Ayı Dua Liste'sinde yer alıp hamile olduğunu öğrenen sevgili anne adaylarımız)
1. goks3l:nazar:
2. winx perisi:nazar:
3. serap bilbey:nazar:
4. senemcim:nazar:
5. orlistat:nazar:
6. melisa87:nazar:
7. teacher60:nazar:
8. Oyaz_08:nazar:
9. elfy:nazar:
10. naciye00:nazar:

Aralık Ayı Dua Listesi
1.

Not: Kızlar, Aralık Listemiz yukarıdaki şekilde olacaktır ve yine listemizin altına dualarımızı ekleyeceğiz. Listemizi 1 Aralık'ta yayınlamayı düşünüyorum. O zamana kadar Aralık ayında beklenmeyen(!) adet tarihinizi yazarsanız, tarihsel sırasıyla listeye ekleyeceğim. Kasım ayında 10 adet hamiş haberi almışız. Bu sayı birkaç gün içinde artabilir tabi. Dilerim bu ay dualarımızla bu sayı 2ye, 3e katlanır. Sevgi ve dua ile... :KK71:

Allah sizlerede nasip etsin kızlar bu ay dualarımız sizinle...

kızlar benim gibi 5+5 hamile olanlarda mide bulantısı var mı ben bu olayı çok kafama takıyorum mide bulantım yok sadece geceleri kazınıyor çok nadir bulantım var korkuyorum çarşamba doktora gidicem kalp atışları için bana dua edin kızlar .... Sadece çok duygusalım dün eşim yurtdışına gitti hiç uyumadım desem yeridir işteyim gözlerim kapanıyor ...

kızlar az önce test yaptım ikinci çizgi belirgin ama tam değil eşimde bende çok heyecanlandık inş. doğrudur sabah tekrar yapcam bakalım umarım değişmez:KK19:

canım buyuk ıhtımalle hamılesındır merak etme benımde adetten 2 gun once sılıktı sonra koyulastı 2 gun sonra yaptıgımda sende bence 2 gun sonra tekrarla eger adet olmazsan hamılesındır ama daha yenı dıye sılıktır degerın yukselesınce dahada koyulascak bak ben bu sabah yıne yaptım adetım 3 gun gecıktı ıdrarı tamlatmamla 2.cızgı hemen belırdı 1 dakka bıle beklemedım canım hadı hayırlı haberşlerını beklıyorum

melisax nerelerdesın merak edıyorum senı ınsallah hamılesındırde aynı tarıhlerde ogrendık bana arkadas olursun

30 kasımda olmam gerekn adet 28 kasımda geldi, bende aralık ayına kaldım kızlar. aralıkta beklenmeyen adetim 28.12.2010.. herkese bol şans

naciye00 inşallah bende öyleyimdir daha adet olmadım 2 gün geçti adet belirtilerim kayboldu gibi başka ağrılar hissediyorum yarın sabah tekrar yapacağım Allahım çok şükür bu duyguyu yaşamak bile güzel herkes tadar inşallah olmayınca sorunmu var acaba diyordum silik çıkması bile güzel:))

tbrk ederim kızlar Allah hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin inşlh...benim aralık için bir tarihim yok kanamam hala durmadı ne zamn durcak tekrar ne zaman adet olcam bilmiyorum doktorada gitmiyorum nolcaksa olsun artık diyorum 1 ay sonra giderim belki..umarım aralık ayı kasımdan daha uğurlu gelir yeni hamiş haberleri alırız:emir_bebek:

Son düzenleme:
tbrk ederim kızlar Allah hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin inşlh...benim aralık için bir tarihim yok kanamam hala durmadı ne zamn durcak tekrar ne zaman adet olcam bilmiyorum doktorada gitmiyorum nolcaksa olsun artık diyorum 1 ay sonra giderim belki..umarım aralık ayı kasımdan daha uğurlu gelir yeni hamiş haberleri alırız:emir_bebek:

slm canim sana bisey sormak istiyorum düsük yaptim diyorsunya düsük yapinca nasil oluyor sadece kanama olupta sonra doktora gitip bebegi aliyorlarmi yoksa nasil oluyor???? cok merak ettim simdiden tskler

doktorun sana adet tarihini söylemedi mi?
benim kürtaj sonrası 15 gün sürmüştü.seni doktorun kontrole çağırmadı mı?
bence kontrolünü ihmal etme.benim doktor kürtaj olduğum tarihi adet günüm olarak söyledi 13 ekimdi.ben 16 kasımda adet gördüm.

ben 1.5 hafta sonra gittim doktora kontrol için.kanamamı söylemiştim o da ultr. sonrası 3-4 gün sonra kesilir dedi ve dediği gibi de oldu.

ihmal etme .

X