Kasım Ayında Çift Çizgiyi Görmek İsteyenler!

kasım aynın çıkmasını bekliyorum canım valla aralık gelsinde yeni denemeler,testler,beklemeler ve sonuçççç inşallah hayırlısı olur ....sağlıklı olsunlarda varsın geç olsun...

çok sevindim güzel haber alan arkadaşlarımız olmuş tebrik ederim kızlar Allahım hayırlısıya sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin meleklerinizi.Diğer arkadaşlara ve banada en hayırlı zamanda kavuşmayı nasip etsin meleklerimize.umarım aralıkta güzel haberler alan arkadaşlarımız olur,ben bi kaç ay denemiycem korkuyorum artık

Ben çalışırken iş yerine evli bir kız gelmişti 1,5-2 seneden bebeği olmuyormuş dr. hiç bir problem yok zamana kalmış demiş kafana takmıycaksın demiş. oda bari çocuğun ne zaman olacağı belli değil işe giriyim demiş. kızın geldiği 2. ay hamile kaldı işten çıktı hamile olunca, sonradan duyduk bir oğlu olmuş, nasıl mutluydu hamile olduğunu söylediğinde.yani çok kafaya takınca stressten olacağı varsada olmuyor..ah no stress-yes bebek ya bide burda okudum yine dr. stres düşürücü bir ilaç vermiş kullandıktan sonra hamile kalmış bilgisi olan varmı canlarrr

:2: kızlaröncelikle hamile olan arkadaşlarımın hepsini cok cok tebrik ediyorum sağlıcakla bebeklerini kucaklarına alırlar inşallah.bana gelince hayatımda ilk defa böyle bi adet gecikmesi yaşadım 16 gün oldu hamile değilim negatif doktora gittim ultrasonlada baktı yok maaleseffffff,ama kist falan da yok niye adet olmadım bilmiyorum doktorda anlamadı doğrusu ve duphaston diye ilaç verdi adet söktürücü kullanan varmı acaba?yani hayallar aralık ayına kaldıııııııııııı.hepinizi çooook öpüyorummmmm

kızlar öncelikle hamile olanları tebrik ediyorum . ve anlatmak istediğim bir şey var daha öncede yazdığım gibi 15 kasımda adet oldum adet olmadan önce bütün testler pozitif çıktı ama adet oldum normalde 3 gün süren kanamam son adetimde 7 gün sürdü ve bitti yanlız kasık ağrım bir türlü geçmedi şikayetlerimin çoğu devam etti özellikle mide bulantım sabah işe gelmeden eczaneye gittim test yaptım yine ikinci çizgi çıktı hemen en yakın doktora gittim alttan muane etti rahimde bir şey yok dedi temiz ama ağrıların ve testin pozitif çıkması hiç hayra alamet değil kan testi yapıyoruz hemen dedi dış gebelik olabilir geç kalmayalım dedi kan verdim geldim 5 de alacağım sonuçları moralim dahada bozuldu ((((( bakalım ne diyecek

cnım bende kan pıhtılasması var ondan clexene basladık suan 5+5 usg ye gre gec dollenme olmus kalp atısları normal sadece hareketlerıme dıkkat edıcem okadar ınsallah forumda ısteyen herkese Rabbım nasıp etsın

sevdecim Aralik ayi icin yeni bir topic acicakmisin?? dualarimiza devam edelim istiyorum
Canım bu listeyi Kasım'ın 1inde yapmaya başlamıştık. Kasım bitene kadar bu listeyi koruyalım istiyorum. Zaten az kaldı. Birkaç hamile haberi daha alalım inşallah :) sonra listeyi güncelleyip "Aralık Ayı Dua Listesi" oluştururuz diyorum. Yine bu başlıktan devam ederiz. Bu başlık bir kısmımıza uğur getirdi belki de. Allah dualarımızı kabul etti ve bazılarımıza bu güzel duyguyu nasip etti. İnşallah sağlıkla bebeklerini kucaklarına alırlar. Biz de bu topikte dua etmeye devam edelim. Hangi ay olursa olsun, bu listenin uzayacağına inanıyorum. Dua ile ve umutla bekleyeceğiz. İnşallah hepimizin yüzü gülecek... Sadece biraz sabır ve biraz dua... :)

kızlar beni de listeden silebilirsiniz dün kırmızı kart gördüm yine çok umutluydum ama olmadı gene kısmet ...:97:

Listeyi en yakın zamanda güncelleyeceğim tekrar, ben de bu aydan çok ümitliydim ama kısmet değilmiş. Nasipten öteye geçemeyiz. Yeni listemizde 1 Aralık'ta, yeni dua listemizde devam ederiz inşallah. Rabbim en hayırlı zamanda yüzümüzü güldürsün...

Canım çok ilginç bir durum. Hayırlısı olur inşallah. Adet söktürücü kullanmazsan bir zararı var mıymış? Burada birisini okumuştum inatla o adet söktürücüyü içmemiş ve hamileliği çok geç ortaya çıkmış. İstersen bir araştır onu. Doktorun daha iyi bilir, umut vermek istemem boş yere ama böyle birisini okumuştum ben forumda... Umarım hakkında hayırlısı olur.

İnşallah hayırlı sonuçlar alırsın canım. Rabbim önce bize ve eşimize sağlık sıhhat versin, sonra da sağlıklı evlatlar nasip etsin. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

Hoş geldin winx perisi. İyisin inşallah. Bebişine ve kendine çok dikkat et. İkiniz de Allah'a emanetsiniz. Sağlıklı bir gebelik dönemi geçirmen duasıyla... Rabbim en hayırlı zamanda isteyen herkese nasip etsin. Amin.

sağolasın sevde canım kan sonuçlarını aldım 0,58 anladığım kadarı ile çok şükür bir şey yok yarın doktora gideceğim bakalım ne diyecek.

Kasım Ayı için Dua Listesi

1. goks3l - 1 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!
2. cevizlikek - 2 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
3. esraersoy - 2 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
4. endlesslove - 4 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
5. OBMAR - 4 Kasım- Gelecek ay görecek inşallah!

6. winx perisi - 6 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!
7. mutluluk84 - 7 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
8. mevr - 7 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!

9. serap bilbey - 7 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!!!
10. senemcim - 7 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!!!
11. hstc - 8 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
12. denis_34 - 8 ya da 10 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
13. nurun - 9 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!

14. orlistat - 9 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!!!
15. melisa87 - Çift Çizgiyi Gördü!!!!
16. teacher 60 - Çift Çizgiyi Gördü!!!!

17. asyabebek - 10 Kasım - Haber bekleniyor...
18. ayaznaz - 12 Kasım - - Gelecek ay görecek inşallah!
17. sudecan - 12 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
19. Oyaz_08 - 12 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!!!
20. ozlemk - 12 Kasım
21. balkopuknurs - 12 Kasım
22. minikyaramaz - 13 Kasım - En hayırlı zamanda görecek inşallah!
23. AskAsk - 13 Kasım - Testleri negatif ama henüz adet olmadı...
24. gamzemir - 15 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
25. DELISI - 15 Kasım
26. _ebru32 - 15 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
27. siyah-düş - 15 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
28. yavrisko - 15 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
29. baharkartal - 15 Kasım
30. exporter - 16 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
31. zehra_2509 - 16 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!

32. only_smile - 16 Kasım
33. SevdeBilge - 17 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
34. bananickkalmamis - 17 Kasım
35. Muhsana - 17 Kasım
36. Ak_kap - 17 Kasım
37. elfy - 17 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!!!
38. beteray - 17 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
39. gamzelim.66 - 20 Kasım
40. miray_80 - 22 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
41. love_honey - 24 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
42. sirine - 24 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
43. ncncn - 24 Kasım
44. aysag - 25 Kasım
45. melisax - 26 Kasım
46. naciye00 - 26 Kasım - Güzel haberleri bekleniyor...
47. aysglbrkn - 27 Kasım
48. JELLYMELLY - 27 Kasım
49. sementa33 - 28 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
50. bestembenim - 28 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
51. landarch - 30 Kasım
52. brsnugur - 30 Kasım
53. GÜLCEZA - 30 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
54. kadergonul - 1 Aralık
55. tavas - 2 Aralık

Allah'ım bize bu ay hayırlı haberler almamızı nasip et. Bize hayırlı evlatlar lütfeyle. Dua bekleyen bütün anne adaylarına Sen yardım et ya Rabb. Hiçbirimizin kucağını boş bırakma ya Rabb. En hayırlı zamanda bizlere de anne olmayı, o duyguyu yaşamayı nasip et. Amin. Amin. Amin.

Ya Rabbim Sana hamd olsun. Bu ay hamile kalan arkadaşlarımıza bu mutluluğu yaşattığın için Sana şükürler olsun. Onlara sağlık, sıhhat, huzur, mutluluk ihsan et. Bebeklerini hayırlısıyla kucaklarına almalarını nasip et. Hamd olsun Sana ya Rabb.Şükürlerimizi kabul et. Amin.

(haticesu arkadaşımızın tavsiyesi olan bu duayı da dilediğiniz kadar okuyun: Rabbi la tezerni ferden ve ante hayrul varisi)
Kaynak:
Enbiya Suresi 89.Ayet:"Ve zekeriyyâ iz nâdâ rabbehu rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisîn(vârisîne)." - "Zekeriya’yı da hatırla. Hani o, Rabbine, “Rabbim! Beni tek başıma bırakma. Sen varislerin en hayırlısısın” diye dua etmişti."

Dua etmeye devam! Hepimiz birbirimiz için dua edelim lütfen!

Not: Günü gelenler bu başlığa durumunu yazarsa güncelleme yapabiliriz.

Son düzenleme:
kızlar ıyı aksamlar bugun adet olmam gerekıyodu gelen gıden yok yarın sabah tekrardan test yapcam bakalım daha netmı olcak 2 cızgı bılıyorsunuz 2 gun once bıraz sılık cıkmıstı

kızlar ıyı aksamlar bugun adet olmam gerekıyodu gelen gıden yok yarın sabah tekrardan test yapcam bakalım daha netmı olcak 2 cızgı bılıyorsunuz 2 gun once bıraz sılık cıkmıstı

canım yapmadınmı daha testini merak ettim seni sonucunu mutlaka bildir olurmu.

bu arada listede ismi olupta durumunu neden bildirmezlerki.

GÜNAYDIN KIZLAR,
bugün adet günüm.göğüslerimndeki hassasiyet çok fazla.şuanda tek belirti bu.adet olmadn günler önce karnım falan ağrırıdı.şuan hiçbirşey yok.yarın sabah ilk idrarla test yapacam,bugün yumurtlamadan sonraki 1.gün biraz dahamı beklemeliyim acaba.dua edin benim için nolur.

ne yaptın canım?inş dış gebelik felan değildir.
gelişmeleri paylaşırsan sevinirim.

naciye, JELLYMELLY hadi bize çift çizgi haberleri verin! Kasım ayı bitmeden listemizde hamiş haberleri çoğalsın istiyoruz. Aralık ayında bu 2ye 3e katlansın lütfen Allah'ımmmmm. Sen büyüksün. Bize hayırlısıyla güzel, sağlıklı, akıllı :) evlatlar ver. :) Kızlar hadi güzel haberlerinizi bekliyoruz.

Listede adı olup da günü geldiği halde durumunu günlerdir bize bildiremeyen arkadaşlarımız, sizi de merak ediyoruz. Lütfen durumunuzu bize bildiirinnnnnnn.

kızlar gunaydın benı merak etmıssınız canlarım cok sagolun. yaptım canlarım cıft cızgı cıktı hamıleyımmmmm. ınsallah tamamıda gelır ama bır tarafım cok mutlu dıger tarafta bısey olur dıye cok korkuyorum. darısı basınıza canlarım

Çok sevindim Naciye... Kendine dikkat et... Allah'ın izniyle bişey olmaz... Aralık ayında keşke hepimiz hamileyimmm diyebilsek...

Canım listede adının yanına çift çizgiyi gördüüüü yazıyorum. :) İnşallah sağlıkla kucağına da alırsın tatlım. Endişelenmekte haklısın. Zor bir dönemden geçiyoruz hepimiz. Hamile kalmak zor, doğuma ulaşmak daha da zor. Ama Allah büyük, O hepimizin yardımcısı cc. O yüzden sen şükret ve O'na güven. Güzel bir gebelik dönemi geçirmeni diliyorum. Bize de dua et aynı zamanda. :)

selam kızlar.
benim de 29-30 kasımda regl olmam gerekiyor ve sanırım olacağım da..
ilk denemeydi bu ay ama hiç belirti falan yok..
hayırlısı diğer aylara artık..

Kasım Ayı için Dua Listesi

1. goks3l - 1 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!
2. cevizlikek - 2 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
3. esraersoy - 2 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
4. endlesslove - 4 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
5. OBMAR - 4 Kasım- Gelecek ay görecek inşallah!

6. winx perisi - 6 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!
7. mutluluk84 - 7 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
8. mevr - 7 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!

9. serap bilbey - 7 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!!!
10. senemcim - 7 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!!!
11. hstc - 8 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
12. denis_34 - 8 ya da 10 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
13. nurun - 9 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!

14. orlistat - 9 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!!!
15. melisa87 - Çift Çizgiyi Gördü!!!!
16. teacher 60 - Çift Çizgiyi Gördü!!!!

17. asyabebek - 10 Kasım - Haber bekleniyor...
18. ayaznaz - 12 Kasım - - Gelecek ay görecek inşallah!
17. sudecan - 12 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
19. Oyaz_08 - 12 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!!!
20. ozlemk - 12 Kasım
21. balkopuknurs - 12 Kasım
22. minikyaramaz - 13 Kasım - En hayırlı zamanda görecek inşallah!
23. AskAsk - 13 Kasım - Testleri negatif ama henüz adet olmadı...
24. gamzemir - 15 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
25. DELISI - 15 Kasım
26. _ebru32 - 15 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
27. siyah-düş - 15 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
28. yavrisko - 15 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
29. baharkartal - 15 Kasım
30. exporter - 16 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
31. zehra_2509 - 16 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!

32. only_smile - 16 Kasım
33. SevdeBilge - 17 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
34. bananickkalmamis - 17 Kasım
35. Muhsana - 17 Kasım
36. Ak_kap - 17 Kasım
37. elfy - 17 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!!!
38. beteray - 17 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
39. gamzelim.66 - 20 Kasım
40. miray_80 - 22 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
41. love_honey - 24 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
42. sirine - 24 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
43. ncncn - 24 Kasım
44. aysag - 25 Kasım
45. melisax - 26 Kasım
46. naciye00 - 26 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!
47. aysglbrkn - 27 Kasım
48. JELLYMELLY - 27 Kasım
49. sementa33 - 28 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
50. bestembenim - 28 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
51. landarch - 30 Kasım
52. brsnugur - 30 Kasım
53. GÜLCEZA - 30 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
54. kadergonul - 1 Aralık
55. tavas - 2 Aralık

Allah'ım bize bu ay hayırlı haberler almamızı nasip et. Bize hayırlı evlatlar lütfeyle. Dua bekleyen bütün anne adaylarına Sen yardım et ya Rabb. Hiçbirimizin kucağını boş bırakma ya Rabb. En hayırlı zamanda bizlere de anne olmayı, o duyguyu yaşamayı nasip et. Amin. Amin. Amin.

Ya Rabbim Sana hamd olsun. Bu ay hamile kalan arkadaşlarımıza bu mutluluğu yaşattığın için Sana şükürler olsun. Onlara sağlık, sıhhat, huzur, mutluluk ihsan et. Bebeklerini hayırlısıyla kucaklarına almalarını nasip et. Hamd olsun Sana ya Rabb.Şükürlerimizi kabul et. Amin.

(haticesu arkadaşımızın tavsiyesi olan bu duayı da dilediğiniz kadar okuyun: Rabbi la tezerni ferden ve ante hayrul varisi)
Kaynak:
Enbiya Suresi 89.Ayet:"Ve zekeriyyâ iz nâdâ rabbehu rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisîn(vârisîne)." - "Zekeriya’yı da hatırla. Hani o, Rabbine, “Rabbim! Beni tek başıma bırakma. Sen varislerin en hayırlısısın” diye dua etmişti."

Dua etmeye devam! Hepimiz birbirimiz için dua edelim lütfen!

Not: Günü gelenler bu başlığa durumunu yazarsa güncelleme yapabiliriz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…