Kasım Ayında Çift Çizgiyi Görmek İsteyenler!

hayırlı aksamlar kızlar simdi bisey sormak istiyorum ben 25 kasımda adet olmam gerekiyordu ama dün aksam kahvernegi gibi kan geldi bende adet oldum sandım belkide hala öleyimdir ama sadece o kadar neredeyse 1 gün oldu benden kan hiç kan gelmedi beyaz geliyo yani simdi ben erken adet oldugum için daha tam sökülmemişmidir yoksa allahım hamileyimde üstümemi gördüm

slm kızlar bende gonal-f +çatlama iğnesiyle tedavi oldum çarşamba günü yada en geç cuma günü adet olmazsam test yaptırıcam.bugün iğneden sonraki 12. günümdü idrar tahlili yaptım evde ama doğal olarak bişi çıkmadı.hayırlısı tabi şuanda iğneden oldugunu düşündügüm kasık agrım özellikle ayakta ço kalınca oluyo yatıp dinlenince geçen adet agrısından daha hafif agrılarım var.gögüslerim agrılı hafif şişler.gazım son 2 gündür çok fazla ayaklarımdan da üşütüyo olabilirim gibi geliyo bana.akıntım son 2 gündür adet oldumu sanacak gibi aniden geliyo ve vajina içindeki ıslaklıgı hissediyorum ayrıca gün içinde yatıp dinlendigim için tv izlerken uyuya kalıp saatlerce uyuyorum çabuk yoruluyorum.psikolojikte olabilir tabi bunlar.her ay deli gibi günümün gelmesini bekleyip geçen günlerimde defalarca idrar ve kan testi yaptırmayı bekleyen ben bu ay nedense korkum çok var test yaptırmak istemiyorum sanki adet olamyı bekliyorum gibiyim.ne olucagını bekleyp görücez artık.tabiki inş tutmuştur hamileyimdir bunu çok istiyorum ama iştee:KK70: AYSAG cıgım hayırlısı olsun seninde inş hamilesindir.

Slm arkadaşlar.Birkaç aydır forumu takip etmeme rağmen yazmak kısmet olmadı.bugüne kısmetmiş:))Bende bu ay hamilelik için umutluydum 15 i adet günümdü hatta hala adet olmadım ama hem kan hemde idrar testi negatif.bir hafta gecikti hiç böyle olmazdı neden böyle oldu hiç anlamadım:S Fikri olan varmı??

merhaba arkhe vallaha pek bi fikrim yok benmde geçen ay 3 gn gecikti sonra oldum simdi günümü beklyrm galiba stresten böyle gecikiyor nezamandn beri uğraşyrsnz

birde gecikince bidahaki aya hamile kalınıyrmş sözde yumurtlklar hamileliğe hazırlnyrmş hepmz için hayrlısı

ahh canııımm öyleyse ben 4 sendir 4 çocuk yapmıştım canım yaa hep bi umut bunlar ama inş rabbim kimseye aratmasın çok zor ben 6 senedir arıyorum yaa 4 senedirde adet günlerim hep geçiyodu:KK70:

inş canım isteyen herkeze versin rabbim aratmasın dualarım hep böyle olur.kucagını boş bırakmasın kimsenin.

kızlar bugün doktora gtiim 4 hafta 5 günlükmüş vajinal ultrasonla baktı başta göremedim dedi sonra gördü 2mm dedi smear testi yaptı 8 9 tane test verdi yapılcak ama hcgye bakmadı o testlerin içinde vardır heralde çrşmba gtcem yaptırmaya haftayada tekrar dktra gtcem ama eve gelince bi baktım kan gelmiş doktoru aradım normal muayeneden sonra olur dedi şimdi korkuyorum böyle olan varmı bide 2mm çok küçük diilmi doktorada dedim normal dedi ama ben yinede rahat olamadım

siyah düş tebrik ederim. 4 hafta 5 günlük hamilesin değil mi? Yanlış anlamadım inşallah. :) Hayırlı olsun canım. Ne zaman test yaptın? İlk belirtilerin neydi? Listede hemen güncelliyorum seni de. Tebrik ederim canım. Allah sağlıkla kucağına almanı nasip etsin.

Kasım Ayı için Dua Listesi

1. goks3l - 1 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!:KK19::KK52:
2. cevizlikek - 2 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:
3. esraersoy - 2 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:
4. endlesslove - 4 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:
5. OBMAR - 4 Kasım- Gelecek ay görecek inşallah!
:KK70:
6. winx perisi - 6 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!:KK19::KK52:
7. mutluluk84 - 7 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
8. mevr - 7 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!

9. serap bilbey - 7 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!!!:KK19::KK52:
10. senemcim - 7 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!!!:KK19::KK52:
11. hstc - 8 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:
12. denis_34 - 8 ya da 10 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:
13. nurun - 9 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
:KK70:
14. orlistat - 9 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!!!:KK19::KK52:
15. melisa87 - Çift Çizgiyi Gördü!!!!:KK19::KK52:
16. teacher 60 - Çift Çizgiyi Gördü!!!!:KK19::KK52:

17. asyabebek - 10 Kasım
18. ayaznaz - 12 Kasım - - Gelecek ay görecek inşallah! :KK70:
17. sudecan - 12 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:
19. Oyaz_08 - 12 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!!!:KK19::KK52:
20. ozlemk - 12 Kasım
21. balkopuknurs - 12 Kasım
22. minikyaramaz - 13 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:
23. AskAsk - 13 Kasım
24. gamzemir - 15 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:
25. DELISI - 15 Kasım
26. _ebru32 - 15 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:
27. siyah-düş - 15 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!!!:KK19::KK52:
28. yavrisko - 15 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:
29. baharkartal - 15 Kasım
30. exporter - 16 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:
31. zehra_2509 - 16 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:

32. only_smile - 16 Kasım
33. SevdeBilge - 17 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:
34. bananickkalmamis - 17 Kasım
35. Muhsana - 17 Kasım
36. Ak_kap - 17 Kasım
37. elfy - 17 Kasım
38. beteray - 17 Kasım
39. gamzelim.66 - 20 Kasım
40. miray_80 - 22 Kasım
41. love_honey - 24 Kasım
42. sirine - 24 Kasım
43. ncncn - 24 Kasım
44. aysag - 25 Kasım
45. melisax - 26 Kasım
46. naciye00 - 26 Kasım
47. aysglbrkn - 27 Kasım
48. JELLYMELLY - 27 Kasım
49. landarch - 30 Kasım
50. brsnugur - 30 Kasım
51. kadergonul - 1 Aralık
52. tavas - 2 Aralık

Allah'ım bize bu ay hayırlı haberler almamızı nasip et. Bize hayırlı evlatlar lütfeyle. Dua bekleyen bütün anne adaylarına Sen yardım et ya Rabb. Hiçbirimizin kucağını boş bırakma ya Rabb. En hayırlı zamanda bizlere de anne olmayı, o duyguyu yaşamayı nasip et. Amin. Amin. Amin.

Ya Rabbim Sana hamd olsun. Bu ay hamile kalan arkadaşlarımıza bu mutluluğu yaşattığın için Sana şükürler olsun. Onlara sağlık, sıhhat, huzur, mutluluk ihsan et. Bebeklerini hayırlısıyla kucaklarına almalarını nasip et. Hamd olsun Sana ya Rabb.Şükürlerimizi kabul et. Amin.

(haticesu arkadaşımızın tavsiyesi olan bu duayı da dilediğiniz kadar okuyun: Rabbi la tezerni ferden ve ante hayrul varisi)
Kaynak:
Enbiya Suresi 89.Ayet:"Ve zekeriyyâ iz nâdâ rabbehu rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisîn(vârisîne)." - "Zekeriya’yı da hatırla. Hani o, Rabbine, “Rabbim! Beni tek başıma bırakma. Sen varislerin en hayırlısısın” diye dua etmişti."

Dua etmeye devam! Hepimiz birbirimiz için dua edelim lütfen!

Not: Günü gelenler bu başlığa durumunu yazarsa güncelleme yapabiliriz.

teşekkür ederim,amin canım.Allah isteyen herkese nasip etsin inşlh.15nde adet olmam gerekiyodu 14nde test yaptım ikinci çizgi hafif olarak çıktı bugünde doktora gttm işte.belirtilerimde göğüslerim dolgunlaştı,adet olcam gibi kasık karın agrım oluyo,yüzüm yanıyodu,vücudumda karıncalanma oldu,birde çok afedersiniz aşırı gaz var sürekli agız yoluyla gaz çıkarıyorum,en sonda 3 gün ateşim çıkmıştı sürekli eklem yerlerim agrıyodu ondan şüphelenipte tahlil yaptım ve çıktı bende bunlar oldu canım henüz mide bulantım falan yok 2 gündür wcye sık çıkıyorum bu kadar.haftayı bekliyorum bakalım kan falan gelince korktum umarım bişey olmaz.

Canım smear testinden sonra oluyor biraz kanama. Endişe etme. Birşey olmaz inşallah. Tekrar hayırlı olsun. Allah bebeğini sana bağışlasın, sağlıkla kucağına alırsın inşallah. :)

arkadaşlar merhaba. bi sorum olacak sizlere. aslında başka bi başlık altında yazdım ama malesef cevap alamadım. gerçi çok beklemedim ama sabırsızlandığım için bir de burdan sorayım.
şimdi arkadaşlar, benim SAT 29 ekim ve muhtemel adet günüm 24-25 aralık.ben aslında bu ay hamile kalacağımı zannetmiyorum. fakat yumurtlama günüm olan 11 kasımda inanılmaz şiddetli bel ağrısı ve kasık ağrısı yaşadım. o günden sonra da ağrılarım ara ara devam etti, son bi kaç gündür ise gece uykularımı dağıtacak kadar ağır, bacaklarıma inen bi kasık ağrım var. aslında normal adet ağrısı gibi ama değil gibi de :S bir de bi kaç gündür yüzüm bembeyaz, sanki kanı çekilmiş gibi, ki ben normalde pembe yanaklıyımdır. ve esas mesela yine bikaç gündür (Özellikle bugün çok arttı) başım dönüyor. fakat bilmediğim şey hamile isem bile baş dönmesi bu kadar erken başlar mı? bu sabah işe giderken biraz yürümek zorunda kaldım ama bi görseydiniz beni sanki sarhoş gibiydim, sağa sola savrula savrula gidiyodum!
ne dersiniz arkadaşlar bunlar hamilelik belirtisi olabilir mi?
bu arada normalde adete 1 hafta kala göğüslerim aşırı hassaslaşır, merdiven inerken bile zorlanırdım. ama şimdi maşallah hiç bişey yok göğüslerimde.
Aranızda bana yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa çok sevinirim :)

canım benim allah hepimiz için hayırlısını versin dilerim sende hamilesindir ben daha tam sökülemedim ama cok düsünmekten oluyo ya bunlar psikolojık olarak beyin hamile moduna giriyo kendimi öle teselli ediyorum ama bir yanımda belki hamilesindir diyor

gül ceza yukarıdaki msjı sana yazdım he alıntı yapamyı beceredim böle belirteyin dedim

anladım aysag cım bende tam sökülemedim ki düşükten sonra ama 1 ay ara verdik yine aynı sökülmeden tam 3 günde kesilen ve az gelen adetimle dr tedaviye başladı olsun önemli degil dedi artık hayırlısı canım yaa.

Kızlar merhaba,

site değiştiğinden beri bir türlü bulamadım bizim topiği, nasılsınız?
sevde benim tarihi 13 aralık olarak değiştiri misin lütfen bu ay erken adet oldum hiç olmazdı böle şeyler ama bakalım galiba düşünce yolu ile adetimi hızlandıryom bide düşünerek gebe kalabilsem çok güzell olacak :)

günaydın kızlar, siyah_düş tebrik ederim seni. maalesef ben dün akşam gördüm kırmızıları, bu ay da kısmet diğilmiş hayırlısı bakalım.

X