Kasım Ayında Çift Çizgiyi Görmek İsteyenler!

ewet kader arkadasıymısız allah bırdaha yasatmasın cok zor bır olaymıs dusukten sonra herkes hemen hamıle kalırsın dedı ama bende daha tık yok

amin canım banada aynısı dediler ama hiç bişi yok. ama en azından bende de eşimdede problem olmadığını öğrendik. o yüzden daha rahatım artık ama çok üzüldüüm

amin canım banada aynısı dediler ama hiç bişi yok. ama en azından bende de eşimdede problem olmadığını öğrendik. o yüzden daha rahatım artık ama çok üzüldüüm

aynen bızde onun umuduyla yasıyoz kımyasalda olsa demekkı hamıle kalabılıyoruz dıye dusunuyoruz, bakalım vardır herseyde bır hayır

Kasım Ayı için Dua Listesi
1. SevdeBilge
2. exporter
3. cevizlikek
4. landarch
5. naciye00
6. miray_80
7. esraersoy
8.

Allah'ım bize bu ay hayırlı haberler almamızı nasip et. Bize hayırlı evlatlar lütfeyle. Dua bekleyen bütün anne adaylarına Sen yardım et ya Rabb. Hiçbirimizin kucağını boş bırakma ya Rabb. En hayırlı zamanda bizlere de anne olmayı, o duyguyu yaşamayı nasip et. Amin. Amin. Amin.

Son düzenleme:
Moralinizi bozmayın kızlar. Biz de 5 aydır deniyoruz. :)) Allah en hayırlı zamanda bize de nasip edecektir inşallah. Umudumuzu yüksek tutalım. Ve birbirimiz için dua etmeyi unutmayalım!

1. SevdeBilge
2. exporter
3. cevizlikek
4. landarch
5. naciye00
6. miray_80
7. esraersoy
8.

Allah'ım bize bu ay hayırlı haberler almamızı nasip et. Bize hayırlı evlatlar lütfeyle. Dua bekleyen bütün anne adaylarına Sen yardım et ya Rabb. Hiçbirimizin kucağını boş bırakma ya Rabb. En hayırlı zamanda bizlere de anne olmayı, o duyguyu yaşamayı nasip et. Amin. Amin. Amin.

amin cümlemize arkadaslar

ewet arkadaslar moralimizi yüksek tutmamız lazım vardır herseyde bir hayır bızım ıstememızle olmuyor, herseyı yapabılırız ama karnımıza yerlestıremeyız bebişlerimizi onun ıcın bız elımızden gelenı yapcaz allahımıza herseyın hayırlısını versın dıye dua etcez, verende o alanda o dua etmekten baska ne yapabılırızkı allah hepımızın gonlune gore versın hadı umutsuzluga kapılmayalım lutfennn

Son düzenleme:
canım hiç üzülme bunların hepsi geride kalacak ben 2006da 4aylık bebeğimi kaybettim psikolojim bozuldu çok büyük tedaviler gördüm eşim uzunyol kaptanı ancak 10günde bir geliyor çok yalnızım ailem benden biraz uzakta sürekli görüşemiyorum dertleşmek için bir arkadaşım bile yok çok geceler ağlayarak uyuyup uyandığımı biliyorum herkesten kaçtım kimseyle görüşmedim hala bebiş yokmu sorusundan yoruldum tedavimi mart 2010da bıraktım yeter çok ama çok yoruldum hem madden hem manen adetlerim düzensiz 3ayda bir oluyordum sonra son adetimi 4 haziranda oldum 13 haziranda eşim geldi ogün çok ağladım çok yalvardım rabbime bana evlatsız yaşamanın sabrını ver dedim allahım sonra ben 9temmuzda ağır bir gribe yakalandım acile gittik tam ağrı kesici iğne yapacaklardıki içimden birseshayır yaptırma dedi doktora olmaz dedim ama 5günüm geçti dedim test yapacağız dedi risk alamam antibiyotik kullanacağım çünkü ama ateşim 41 boğazlarım şişmiş adım atamıyorum hemşire test yaptı hastalıktan heyacanlanamıyorum bile ki kaç eczane değiştirdim gebelik testleri yüzündem heray sayısız paralar kan tahlilleri sonra hemşire gözün aydın hamilesin demezmi ağlamaktan konuşamadım ne hayaller kurdum eşime müjdeyi verebilmek için oda rüya görmüş ama ben üzülmeyeyim diye söylememiş banaartık acili düşünün doktor dahil herkes ağladı şimdi mucizem 21 haftalık olişim var karnımda umudunuzu kaybetmeyin hiç beklrmediğiniz biranda gelecek size

ama ben buna çok inanıyorum kızlar eşim bana hep düşünme bizim bebeğimiz olacak dedi gerçekten çok zor ama ben martta tedaviyi bıraktım yeter dedim tamam işe geri döndüm unutmadım ama daha az düşündüm en azından eşimi çok seviyorum bir arkadaşım vardı 4yıl çocuğu olmadı allahım bana çocuk ver nolursa olsun dedi hamile kaldı 4aylık hamileyken eşiyle doktora gidiyorlar bebeğin cinsiyetini öğrenmeye oğlu olacağını öğreniyor arkadaşım ismi ne olsun diyo sen hangi ismi istiyorsan onu kur diyo ve birgün sonra trafik kazasında kaybetti aşini oğluna eşinin ismini verdi oyüzden hep hayır hep hayır ben bir dua öğrenim sizde hergün sayısı yok dilediğiniz kadar okuyun(rabbi la tezerni ferden ve ante hayrul varisi)MANASI allahım beni bu dünyada evlatsız bırakma ALLAHIN 99 İSMİ ŞERİFİNDEN BİRİSİ

haticesu Allah bağışlasın bebişini. O kadar duygulandım ki anlatamam... Rabbim dileyince veriyor. Sebep sonuç aramaya gerek yok. Tarihler, tahliller hepsi bir yere kadar. O cc. istemezse kimse bunu gerçekleştiremez. Allah dilerse, ol der, oluverir... Çok şükür sen kavuşmuşsun yavruna. Darısı bize inşallah...

Dua etmeyi unutmayın lütfen bu ay bize. :)

1. SevdeBilge
2. exporter
3. cevizlikek
4. landarch
5. naciye00
6. miray_80
7. esraersoy
8.

(haticesu arkadaşımızın tavsiyesi olan bu duayı da dilediğiniz kadar okuyun: Rabbi la tezerni ferden ve ante hayrul varisi)
Kaynak:
Enbiya Suresi 89.Ayet:"Ve zekeriyyâ iz nâdâ rabbehu rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisîn(vârisîne)." - "Zekeriya’yı da hatırla. Hani o, Rabbine, “Rabbim! Beni tek başıma bırakma. Sen varislerin en hayırlısısın” diye dua etmişti."

Son düzenleme:
benide ekleyin arkadaşlar kasım 8 beklenmeyen gün :KK43: ve 5 kasım evlilik yıldönümümüz o gün her ihtimale karsı test yapacağım eğer müjdeli bi haber alırsam unutulmaz bir günde olsun istiyorum :)

1. SevdeBilge
2. exporter
3. cevizlikek
4. landarch
5. naciye00
6. miray_80
7. esraersoy
8. hstc
9.

(haticesu arkadaşımızın tavsiyesi olan bu duayı da dilediğiniz kadar okuyun: Rabbi la tezerni ferden ve ante hayrul varisi)
Kaynak:
Enbiya Suresi 89.Ayet:"Ve zekeriyyâ iz nâdâ rabbehu rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisîn(vârisîne)." - "Zekeriya’yı da hatırla. Hani o, Rabbine, “Rabbim! Beni tek başıma bırakma. Sen varislerin en hayırlısısın” diye dua etmişti."

dualarım sizinle kızlar ama az önce hüsrana uğradım psikolojik belirtilerden bıktım yine umutlanmıştım yine olmadı gelsin bakalım 8.deneme...adetim 3.günü doktora gidiyorum artık içim rahat etsin neyim var neyim yok bileyim zor olmaz di mi muayene bi tek kan mı vericem acaba?

Canım geçmiş olsun. İnşallah en hayırlı zamanda hamile kalırız. Allah yardımcımız olsun. Doktora gidip kan tahlili verirsin. Doktor sana söyler zaten nelerin gerekli olduğunu. Muayene eder. Gerekirse yönlendirir başka tetkikler ister. Hayırlısı olur inşallah. Ben de bu ay Progestan kullanıyorum. İnşallah hayırlısı bakalım. Dua ile...

Canım geçmiş olsun. İnşallah en hayırlı zamanda hamile kalırız. Allah yardımcımız olsun. Doktora gidip kan tahlili verirsin. Doktor sana söyler zaten nelerin gerekli olduğunu. Muayene eder. Gerekirse yönlendirir başka tetkikler ister. Hayırlısı olur inşallah. Ben de bu ay Progestan kullanıyorum. İnşallah hayırlısı bakalım. Dua ile...

inş..sonuç alırsın sen de..ilk kez doktora gidicem ben de keşke lüzum kalmasaydı ama ne yapalım...:KK5:iyiakşamlar:KK5:

slm arkadaslar..ben 1bucuk ay once tup bebekle olan 7 haftalik ikizlerimi kaybettim ama hic umudumu kaybetmiyorum kimbilir rabbim normal yolla nasip eder.. benide yazarmisniz..20 kasim

X