Kasım Ayında Çift Çizgiyi Görmek İsteyenler!

kızlar benide ekleyin listeye 27 kasım olarak.bu ay progynx içmeye başladın kısmetse.30 tanede ovulasyon testi aldım.yapıp duruyorum.kocacım hep çift çizgi görüp heyecenlanıyo.daha yumurtlamam başlamadı.bu ay olur umarımda bize bayram hediyesi olur.

günaydınn kızlarrr

herkes iyidir inş...yeni bi haftaya başladık hayırlısıyla.kırmızıları gören arkadaşlarım moraller bozulmasın lütfen.bidahaki ay inş.çalışmaları hızlandırarak devam edersiniz.günaşırı devam :KK34:

benimde son 4 günüm.sabah bi ara hastalandım herhalde dedim.bi akıntı geldi.tuhaf oldum.ama şükür beyaz akıntıymış.ara ara beyaz akıntım oluyor nedense.göğüslerim hala acıyor.yaklaşık 1 haftadan buyana.özelliklede uçları.birde bazen ateş basıyor,bazende üşüyorum nedense.bunun dışında çok belirgin bi durum yok.beklemeye devam bakalım.inş.bu hafta çabucak geçsin....

günaydın kızlar...

ben sanki tutturdum gibi ya geçtiğimiz aylarda yaşadığım kimyasal gebelik belirtilerini yaşyorum sadece midem bulanmıyor, test falan yapmadım çünkü daha çok var 16 kasım bekleyecem bakalım
allah nasip etsin hepimize bebişlerimizi.

canım inş.tutunmuştur bebişin.mide bulantısı için zaten çok erken.test içinde öle...ama merak ettim belirtilerini paylaşırsan sevinirim. :KK61:

hayırlı günler canlar:KK64:kırmızı kartı yiyen arkadaşlarım üzülmek yok benimde 8 günüm kaldı exporter canım seninle aynı günüz vallahi,bende de belirti yok sadece göğüslerim felaket ağrıyor daha önceleri hiç ağrımazdı ama geçen ayda ağrıdı ama kırmızıları yedim umarım bu ay yemeyiz rabbim gönlümüze göre versin hepimizin inşallahhhhhhhhhh:KK69:

aynen benim bebişiminde 8 hafta 6 günlükken kalbi durmuş.

3.5 hafta önce kürtaj oldum.

bu ay pek beklentim yok.ama herzaman içimde bi umut oluyor.

araştırmaları devlette mi yaptırdın,özel de mi?bende düşünyorum derin bir araştırma...!

inş. hamilesindir.

minikyaramaz çok geçmiş olsun inş.hayırlısıyla yeniden hamile kalırsın bilirim çok zordur kürtaj psikolojisi allah yardımcımız olsun ama umutla bakmalıyız ben 8 ay çok bekledim hep kaybettiğim bebeğimi düşündüm ama bu ay umutluyum hayırlıysa inş.olur allah isteyen herkese versin.Ben özelde yaptırdım testlerimi ama sonra içim rahat etmedi birde fakültede yaptırdım .İnşallah en yakın zamanda burda güzel mutluluklarımızı birbirimizle paylaşırız.Bol şans kızlar :)
bu arada minikyaramaz doktorun sana 3 aylık korunma süresi vermedi mi ?

Son düzenleme:
hayırlı günler canlar:KK64:kırmızı kartı yiyen arkadaşlarım üzülmek yok benimde 8 günüm kaldı exporter canım seninle aynı günüz vallahi,bende de belirti yok sadece göğüslerim felaket ağrıyor daha önceleri hiç ağrımazdı ama geçen ayda ağrıdı ama kırmızıları yedim umarım bu ay yemeyiz rabbim gönlümüze göre versin hepimizin inşallahhhhhhhhhh:KK69:

kızlar bende de heray göğüs ağrısı olurdu bu ay hiçbişey yok kaldı 8 gün ya şu çift çizgiyi görsek hepimiz ne güzel olur ....

canım inş.tutunmuştur bebişin.mide bulantısı için zaten çok erken.test içinde öle...ama merak ettim belirtilerini paylaşırsan sevinirim. :KK61:

canım aynı senin gibi terliyorum, ateş basıyor gögüserimi sorma geçen haftadan beri kocaman ve gergin oldular mavi mavi damarlarım çıktı uçları çok acıyor, hep uyumak istiyorum, bacaklarım ağrıyor, kasıklarımda inanılmaz hareketlenme var ve hafta sonu çok canım acıdı ki sorma, ben kimyasal gebelik yaşadığım için bunların hepsi oluşmuştu o yüzden tutturdum diye düşünüyorum ama mide bulantım ve yerleşme kanamam vardı o gebelikte. bekliyorum canım kan testi yaptırmak istiyorum ama çok üzülürüm diye vazgeçtim en iyisi adet tarihini beklemek tamda bayrama denk gelecek hayırlısı bakalım

ay canım inşallah çifte haber veririz topiğe ama ben nedense oldu gibi düşünüyorum canım ne bilim ya kafayı mı yedik ne artık :97:

minikyaramaz çok geçmiş olsun inş.hayırlısıyla yeniden hamile kalırsın bilirim çok zordur kürtaj psikolojisi allah yardımcımız olsun ama umutla bakmalıyız ben 8 ay çok bekledim hep kaybettiğim bebeğimi düşündüm ama bu ay umutluyum hayırlıysa inş.olur allah isteyen herkese versin.Ben özelde yaptırdım testlerimi ama sonra içim rahat etmedi birde fakültede yaptırdım .İnşallah en yakın zamanda burda güzel mutluluklarımızı birbirimizle paylaşırız.Bol şans kızlar :)
bu arada minikyaramaz doktorun sana 3 aylık korunma süresi vermedi mi ?

inş. hamişler artar bu ay...

bende özelde kürtaj oldum.

patoloji sonuçlrında bişeyin yok dedi.

korunma meselesini de özellikle sordum hiçbirşeyin yok korunmayabilirsin dedi.

ben inanamadım çünkü burda okuduğumda 6 aya kaadar süren korunmalar yazıyordu.

yine sordum gerek yok dedi.

kürtajdan sonra 15 gün kanama olduğu için ilişkiye girmedik,zaten 12-14-16. günlerde geçmişti.

o nedenle bu ay pek beklentim yok.

işin tuhafı hamilelikten önce adetime 15 gün kala göğüs ve kasık ağrılarım olurdu.

onlar yok.

iştahım açık ve aybaşı sendromu var...

hakkımızda hayırlısı.

Rabb im hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip eder inş.

senin ilk bebeğin mi düşmüştü?

inş. hamişler artar bu ay...

bende özelde kürtaj oldum.

patoloji sonuçlrında bişeyin yok dedi.

korunma meselesini de özellikle sordum hiçbirşeyin yok korunmayabilirsin dedi.

ben inanamadım çünkü burda okuduğumda 6 aya kaadar süren korunmalar yazıyordu.

yine sordum gerek yok dedi.

kürtajdan sonra 15 gün kanama olduğu için ilişkiye girmedik,zaten 12-14-16. günlerde geçmişti.

o nedenle bu ay pek beklentim yok.

işin tuhafı hamilelikten önce adetime 15 gün kala göğüs ve kasık ağrılarım olurdu.

onlar yok.

iştahım açık ve aybaşı sendromu var...

hakkımızda hayırlısı.

Rabb im hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip eder inş.

senin ilk bebeğin mi düşmüştü?

evet ilk bebişimdi ilk umudumdu napalım kısmet olmadı mı olmuyor inş.bu ay olur umutlar hep yarınlara artık olumlu düşüncenin bebek için daha önemli olduğunu anladım ...Rabbim kucaklarımızı boş bırakmasın ...

Kasım Ayı için Dua Listesi
1. goks3l - 1 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!:KK19:
2. cevizlikek - 2 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:
3. esraersoy - 2 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:

4. endlesslove - 4 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:
5. OBMAR - 4 Kasım- Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:

6. winx perisi - 6 Kasım
7. mutluluk84 - 7 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:
8. mevr - 7 Kasım
9. serap bilbey - 7 Kasım
10. senemcim - 7 Kasım
11. hstc - 8 Kasım
12. denis_34 - 8 ya da 10 Kasım
13. nurun - 9 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:
14. orlistat - 9 Kasım
15. ayaznaz - 12 Kasım
16. sudecan - 12 Kasım
17. Oyaz_08 - 12 Kasım
18. ozlemk - 12 Kasım
19. minikyaramaz - 13 Kasım
20. AskAsk - 13 Kasım
21. gamzemir - 15 Kasım
22. DELISI - 15 Kasım
23. _ebru32 - 15 Kasım
24. exporter - 16 Kasım
25. zehra_2509 - 16 Kasım
26. SevdeBilge - 17 Kasım
27. bananickkalmamis - 17 Kasım
28. Muhsana - 17 Kasım
29. Ak_kap - 17 Kasım
30. elfy - 17 Kasım
31. gamzelim.66 - 20 Kasım
32. miray_80 - 22 Kasım
33. love_honey - 24 Kasım
34. aysag - 25 Kasım
35. melisax - 26 Kasım
36. naciye00 - 26 Kasım
37. aysglbrkn - 27 Kasım
38. JELLYMELLY - 27 Kasım
39. landarch - 30 Kasım
40. brsnugur - 30 Kasım
41. kadergonul - 1 Aralık

Allah'ım bize bu ay hayırlı haberler almamızı nasip et. Bize hayırlı evlatlar lütfeyle. Dua bekleyen bütün anne adaylarına Sen yardım et ya Rabb. Hiçbirimizin kucağını boş bırakma ya Rabb. En hayırlı zamanda bizlere de anne olmayı, o duyguyu yaşamayı nasip et. Amin. Amin. Amin.

(haticesu arkadaşımızın tavsiyesi olan bu duayı da dilediğiniz kadar okuyun: Rabbi la tezerni ferden ve ante hayrul varisi)
Kaynak:
Enbiya Suresi 89.Ayet:"Ve zekeriyyâ iz nâdâ rabbehu rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisîn(vârisîne)." - "Zekeriya’yı da hatırla. Hani o, Rabbine, “Rabbim! Beni tek başıma bırakma. Sen varislerin en hayırlısısın” diye dua etmişti."

Dua etmeye devam! Hepimiz birbirimiz için dua edelim lütfen!

Not: Günü gelenler bu başlığa durumunu yazarsa güncelleme yapabiliriz.

Günaydın arkadaşlar. Tam 41 kişi olduk. 41 kere maşallah!
Ama çift çizgi haberi veren henüz tek kişi... Üzülmüyor değilim.
Umudumu da koruyorum ama halen...
Allah herkesi hayırlısıyla yavrularına kavuştursun. Hayırlısıyla EN YAKIN zamanda çift çizgileri görmek istiyoruz. İnşallah bu ay, olmadı gelecek ay... Allah'ım bize yardım et. Bizim umutlarımızı boşa çıkarma. Kuran'ı Kerim'de geçen Hz. Zekeriyya'nın duasını kabul ettiğin gibi bizim de dualarımızı kabul et. Bizi evlatsız bırakma. Bizlere en hayırlı zamanda hayırlı evlatlar ver. Bizim ne kadar anne olmak istediğimizi Sen biliyorsun, bize yardım et, bizi bize bırakma Ya Rabbim. Amin.

(teacher arkadaşım bu ay olası adet tarihini yazabilirsen seni de listeye ekleyebilirim. Sanırım geçmiş adet günün halen olmamışsın. Adetin tam olarak hangi gündü? Onu da belirtirsen listemize ekleyelim İnşallah çift çizgiyi görürsün ve bebeğini kucağına sağlıkla alırsın.)

merhaba kızlar nasılsınız bakalım bende sımdı lısteyı ınceledım bayagı cogalmısız masallah masalalh ama sadece 1 kişi hamıle kalmıs ona uzuldum ınsallah bu sayı cogalır

canım aynı senin gibi terliyorum, ateş basıyor gögüserimi sorma geçen haftadan beri kocaman ve gergin oldular mavi mavi damarlarım çıktı uçları çok acıyor, hep uyumak istiyorum, bacaklarım ağrıyor, kasıklarımda inanılmaz hareketlenme var ve hafta sonu çok canım acıdı ki sorma, ben kimyasal gebelik yaşadığım için bunların hepsi oluşmuştu o yüzden tutturdum diye düşünüyorum ama mide bulantım ve yerleşme kanamam vardı o gebelikte. bekliyorum canım kan testi yaptırmak istiyorum ama çok üzülürüm diye vazgeçtim en iyisi adet tarihini beklemek tamda bayrama denk gelecek hayırlısı bakalım

exporter arkadasım kader arkadasım hatırlarsan ılk sayfalarda yazmıstık kader arkadasıyız dıye ınsallah bu ay tutmustur belırtılerın dogrudur ınsallah canım ama kımyasal gebelıktekı belırtılerı cok takılı kalma cunku her hamılelık kendıne ozgudur belırtılerı farklı olurmus 2-3 tane doguranlardan duyuyorum hepsınde ayrı seyler yasamıslar ınsallah tutturmussundur canım bayramın 1.gunu hayırlı haberlerını alırız ınsallah.

kızlar bu öğlen 11-12 gibi yine bir damla akıntı yine devamı yok iki gündür böyleyiz. bir yandan heyecanlanmak istiyorum bir yandan sanki simdi hiç bir belirtim kalmadı boşuna umutlanmak istemiyorum. sadece kasığımın sol tarafı ve belim ağrıyor sadece...bugünü de bi atlatsak hayırlısıyla ne olacak cok merak ediyorum.

kızlar bu öğlen 11-12 gibi yine bir damla akıntı yine devamı yok iki gündür böyleyiz. bir yandan heyecanlanmak istiyorum bir yandan sanki simdi hiç bir belirtim kalmadı boşuna umutlanmak istemiyorum. sadece kasığımın sol tarafı ve belim ağrıyor sadece...bugünü de bi atlatsak hayırlısıyla ne olacak cok merak ediyorum.

hstc neden test yapmıyosun bugun adet gunun cıkarkı senın

naciye00 hoş geldin. :) Evet sayımız baya arttı ama çift çizgi haberlerinde henüz bir artış yok. Ümitle bekliyoruz.. Hayırlısı bakalım.

hstc inşallh hayırlı haberler alırsın. İnsan ümitlenmek istiyor. Sevinmek istiyor. Ama bir yandan "ya bu ay olmadıysa?" diyerek kendini frenliyor. Çok zor bi durum. Allah yardım etsin hepimize. İnşallah mutlu haberlerimizi paylaşalım burada... İnşallah!

idrar testi mi -kan testimi ?idrar cıkmaz gibi geliyor ama

ben kımyasal gebelık yasadıgımda beklenen adetten 2 gun once sılıkte olsa cıkmıstı evde yapılan testte sonra kan testı yaptırmıstım canım ıstersen bugun bekle yarın sabah olmazsan ılk ıdrarınla bır ıdrar testı yap evde bakalım ne cıkıcak.

naciye00 hoş geldin. :) Evet sayımız baya arttı ama çift çizgi haberlerinde henüz bir artış yok. Ümitle bekliyoruz.. Hayırlısı bakalım.

hstc inşallh hayırlı haberler alırsın. İnsan ümitlenmek istiyor. Sevinmek istiyor. Ama bir yandan "ya bu ay olmadıysa?" diyerek kendini frenliyor. Çok zor bi durum. Allah yardım etsin hepimize. İnşallah mutlu haberlerimizi paylaşalım burada... İnşallah!

hosbulduk canımmm

X