Kasım Ayında Çift Çizgiyi Görmek İsteyenler!

KolikAnne

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2010
2.527
44
Bugün 1 Kasım. Her ay yeni bir umut... Geçen aylarda ümitlenip hevesi kursağında kalan bir sürü arkadaşımız var. Bu ay umarım hepimize güzellikler getirir. Burada bir dua zinciri oluşturalım. Ne dersiniz? Bu ay çift çizgiyi görmek isteyenler bu listeye adını yazsın. Ve herkes bu listedekiler için dua etsin. Biliyorsunuz, bir başkasının sizin için edeceği dua daha makbuldur. Hadisi Şeriflerde belirtildiği üzere başkasına ettiğiniz duaya melekler amin der ve onlar da sizin için dua ederler. Buradaki güzel enerjiyi dualarımızla süsleyelim inşallah.

Benim 17 Kasım olası adet tarihim. Umarım o gün mutlu haberi alırım. Rabbim isteyen herkesin kucağını minik meleklerle doldursun. Allah hepimize hayırlı evlatlar versin. Kendine layık kul, bize layık evlatlar nasip etsin. Amin.

Kasım Ayı için Dua Listesi
1. SevdeBilge
2.

beni de ekleyin 2 kasım yani yarın:))güzel bir başlangıç olsun kasıma...evimize neşe gelsin inş....kuşum meleğim annesine gelsin....

Allahıma şükürler olsun ben bugün çifti çizgimi gördüm.Allah sağlıcakla kucağıma almayı da nasip etsin inş.:):)Rabbim dualarımı kabul etti.Hiç ümüdümün olmadığı bir anda bana bebeğimi bahşetti.Çok şükür :):)

allahıma şükürler olsun ben bugün çifti çizgimi gördüm.allah sağlıcakla kucağıma almayı da nasip etsin inş.:):)rabbim dualarımı kabul etti.hiç ümüdümün olmadığı bir anda bana bebeğimi bahşetti.çok şükür :):)

gözün aydın olsun canım. Belirtilerinden bahseder misin?

Exporter son zamanlarda kendimi çok halsiz hissediyorum.Sürekli uyuyorum.Göğüslerimde şişlik ve hassasiyet var.İki gündür de adet ağrısı gibi ağrı çektim.Kasıklarım ve belim ağrıdı.Sabahları da hafif bir mide bulantısı var.Ama yarın doktora gidip kan testi yaptıracağım.Kesin sonuç yarın belli olacak artık.İdrarda çifti çizgiyi gördük ama bakalım yarın doktor ne diyecek.

Kasım Ayı için Dua Listesi
1. SevdeBilge
2. exporter
3. cevizlikek
4. landarch
5.

Allah'ım bize bu ay hayırlı haberler almamızı nasip et. Bize hayırlı evlatlar lütfeyle. Dua bekleyen bütün anne adaylarına Sen yardım et ya Rabb. Hiçbirimizin kucağını boş bırakma ya Rabb. En hayırlı zamanda bizlere de anne olmayı, o duyguyu yaşamayı nasip et. Amin. Amin. Amin.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
gks3l, bu ayın ilk anne adayı sensin o zaman sanırım. :) İnşallah Kasım ayı bize de uğurlu gelir. İnşallah hepimiz bu ay hayırlı haberler alırız. Bize de dua etmeyi unutma lütfen. :)

Son düzenleme:
Allah isteyen herkese anne olmayı nasip etsin inş.Gerçekten çok zor isteyip de olmaması.Ben 8 ay sonra bu mutluluğu yaşıyorum.Tedavinin sonucunu ilk aydan almak çok güzel..

kasım ayı için dua listesi
1. Sevdebilge
2. Exporter
3. Cevizlikek
4. Landarch
5.

Allah'ım bize bu ay hayırlı haberler almamızı nasip et. Bize hayırlı evlatlar lütfeyle. Dua bekleyen bütün anne adaylarına sen yardım et ya rabb. Hiçbirimizin kucağını boş bırakma ya rabb. En hayırlı zamanda bizlere de anne olmayı, o duyguyu yaşamayı nasip et. Amin. Amin. Amin.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
gks3l, bu ayın ilk anne adayı sensin o zaman sanırım. :) inşallah kasım ayı bize de uğurlu gelir. Inşallah hepimiz bu ay hayırlı haberler alırız. Bize de dua etmeyi unutma lütfen. :)

amin aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Bizde Nisan ayından beri korunmuyoruz ağustos ayında gebeliğim oluştu ama maalesef kimysal gebelik ile sonuçlandı.

Exporter son zamanlarda kendimi çok halsiz hissediyorum.Sürekli uyuyorum.Göğüslerimde şişlik ve hassasiyet var.İki gündür de adet ağrısı gibi ağrı çektim.Kasıklarım ve belim ağrıdı.Sabahları da hafif bir mide bulantısı var.Ama yarın doktora gidip kan testi yaptıracağım.Kesin sonuç yarın belli olacak artık.İdrarda çifti çizgiyi gördük ama bakalım yarın doktor ne diyecek.

İdrarda çıktı ise allahın izni ile hiç sıkıntı olmaz canım

kızlar benide ekleyin 26 kasım beklenmeyen adet tarihim hadi hayırlısı bakalım insallah ugurlu gelir bu topik hepimize

22 kasım benimde. nisan ayından beri korunmuyoruz ama maalesef henüz olmadı allah en kısa zamanda iisteyen herkese sağlıklı hayırlı evletlar versin.

X