Kasım ayı gebelik planlayanlar sohbet edelim 💐

Kızlar merhaba. Geçen ay ne kadar hamilelik belirtisi varsa yaşadım göğüs ucu koyulaşma ve damarlasma, sol kasık batması, aşırı uyku hali ve bir sürü başka şeyler. Regl 2 gün gecikti ki normalde saat gibidir. 3 gün regl oldum ama nasıl regl öyle böyle pıhtı görmedim hiç hattta regl 2. Günü sabah uyandım ped ful pıhtı doluydu şimdi mesajları okurken aklıma geldi sizce kimyasal yaşamış olabilir miyim

Kızlar merhaba. Geçen ay ne kadar hamilelik belirtisi varsa yaşadım göğüs ucu koyulaşma ve damarlasma, sol kasık batması, aşırı uyku hali ve bir sürü başka şeyler. Regl 2 gün gecikti ki normalde saat gibidir. 3 gün regl oldum ama nasıl regl öyle böyle pıhtı görmedim hiç hattta regl 2. Günü sabah uyandım ped ful pıhtı doluydu şimdi mesajları okurken aklıma geldi sizce kimyasal yaşamış olabilir miyim
Kimyasal olmuş olabilir

IMG_20221102_063029.jpg
mucizemizin haberini almak dileğiyle...🌺

Amh testi de bu hormonlarla bakılıyor. Belki istemiştir o testide doktor ama bu hormonlar gibi hemen çıkmıyor e nabız varsa ordan bak canım sonucun çıkması birkaç gün sürüyor. Amh için regli olmaya gerek yok ama bu hormonları isterken onuda istiyor bazı doktorlar
E nabizdam da baktım ama göremedim heralde benden istemedi ya 🥺

Selam ben de geldimm.. 24ekim de çatlatma iğnesi vuruldum. Pcosluyum. Bugun 9. Günüm. İğnenin etkisi azalmaya başladıgını tahmin ederk sabahları test yapmaya başladım. İlk testi dün aksam 7de meraktan yaptım. Gözle bile zor görülen ikinci çizgi vardı dedim iğne etkisi bitmiş nerdeyse. Sabah 1saat önce yaptıgımda ona benzer çıktı ama gözle daha rahat görünüyo. Fotoda daha az belli. Bakalım yarından sonra belli olacak belirginleşmeye mi başlayacak yoksa tamamen mi silincek merak içindeyim
IMG_20221102_101154.jpg

Diğer hrmonlara bakarken ona da bakar fsh,lh vs. Regli bakıldığı için. Ben doktora gitmeden baya doktor sitesi okudum ondan biliyorum 😂 İlk hormonlara baktırdığımda amh bakmamışlardı 2.gittiğimde kendim söyledim baktılar. Birde progesteron için reglin 21.günü çağırıyorlar bunu özellikle bu gün bakıyorlarmış
Yaaa ne karışık bir şeydir kadın olmak ve hormonlarımizin ince hassasiyeti ah ki ne ah🙈
Bu arada testim de negatif çıktı sanırım gecikme psikolojiktir ve olsam da rahatlasam diyorum artık

X