Kasım ayı asılama yaptıracak olanlar

Evet ben açıkçası sordum aslında iğne ile olan aşılamada hamilelik olasılığı hapa kıyasen daha yüksek diye internetten okumuştum. :)) Peki tüp filminde çok sancınız oldu mu merak ettim? Çok heyecanlıyım ya biz de 2 kez denedik olmadı 3ü deneyeceğiz yine olmaz ise doktora gideceğiz yeniden sperm tahlili için. ama bnim eşimde sürekli stres var prolaktini yüksek spermlere zarar veriyor ondan aşılama fikri mantıklı gibi geldi

Simiri yaptıralı 1 sene olmamıştı temiz çıkmıştı ama yine istenirse veririm. Rahim filmi sancılı mı geçiyor acaba?
İğnede sanki hamilelik yüzdesi artıyor die okumuştum sağlık yazılarında ondan sordum. Nitekim size de doktor iğne yazmış. Heyecanlıyım ya umarım güzel sonuçlar alırız bizim bu ay da olmaz ise kolları sıvayıp ayrıntılı test yaptıracağız tekrardan eşime. Eşimde strese bağlı prolaktin yüksekliği var spermleri zarar görüyor o nedenle çok beklemeden mikroçipli aşılama yaptırmak en iyisi diye düşündüm. Hastane bana mikroçipi tercih edin dedi.

Sancılı olmuyor ben iyi bi yerde çektirdim
İlacı verirken adet sancısı oldu o kadar
Eşimde prolaktın yükseklıgı var derkenn
Erkekler de prolaktın bakılıyor mu
Ben mı yanlış anladım yoksa yazdıgını
İpne verdi işte kuzu bize gidşyorum şimdi komtorle bakalım

Merhabalar hanımlar Bana da aşılama bu ay yapılacak. 2 gebelik geçirdim. birinin kalbi durdu diğeri de bebek oluşmadı. 2. Gebeliğin öncesinde hsg çekildi sorun yoktu. Genetik test yapıldı sonucunda pıhtılaşma cikti. Hiç bir sorun görünmüyor fakat 1 senedir normal yolla gebelik oluşmadı. Bu nedenle 22. Ekimde Dr a gittim adetin 3. Gününden itibaren sabah akşam şeklinde 5 gün fermata kullandim 31 Ekim de kontrole gidicem yumurtaların ebatları hakkında kontrol yapılacak. Bundan sonraki süreç nasıl ilerleyecek bilmiyorum. Allah hepimize sağlıklı evlatlar versin.

Merhaba bu ay bende yaptıracağım aşılama ayın 3ünde kontrolüm var ilaç kullanıyorum Yumurtalıklarıma bakılacak size sorum tecrübeli olan var ise kontrolden kaç gün sonra çağıracak acaba doktor. nasıl oluyor bakcak yumurta oluşmuş ne zaman gel dicek

Sağol bilgi için canımm. Umarım bu ay hamiş haberini alırızzz :)) Biz bu ay da olmaz ise zaten bir doktora görüneceğiz. Eşimde değerler hala sıkıntılı ise aşılama deneyeceğiz. Evet canım prolaktine bakılıyor erkeklerde de testosteronun yanı sıra onlarda da prolaktin var strese bağlı vs artış gösterebiliyor devam ederse kısırlık nedeni.

Hadi hakkın da hayırlısı olsun ben kontrol den çıktım 17 mm büyümus asılaa. Persembe

Kuzu ilk defa duydum bak senden de bısı ogrenmıs oldjm git git doktora ihmal etme kuzum benım gibş yapma sakın

Cnaım benım de ılk olacak doktora dan çıktım sımdı persembe asılama dedi

Canım o senın yumurtana göre değişir doktorlar yumurta kontrolu yapıyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…