Kasım ayı asılama yaptıracak olanlar

Testim negatif çıktı kızlar

Yaklaşık bir saattir en başından beri hepinizin yaşadıklarını okuyorum çok duygulandım sağlıkla kucağınıza alın inşallah benim aşılamadan sonra 4. Günüm bugün böyle burayı okuyup seviniyorum üzülüyorum falan çok mutlu oldum

Ya çok teşekkür ederim Allah sana da nasip etsin İnşallah

Arkadaşlar ayın 2 si çarsamba aşılama oldum kan testi için doktor 15 gün son gelirsin dedi asılama oldugum günü dahil etmelimiyim yoksa sonraki günden mi hesaplamalımıyım 15 günü cok farkeder mi?

Ayyyy maşallah çok sevindim hele ki 2 yıl sonra 2. Aşılamada diye anlıyorum pozitif olanlar bekleyenler için detay verin mesela aşılama ne zaman oldun? Testi kaçıncı gün yaptırdın? Belirtiler oldu mu? Aşılama nerede yaptırdın? Vs.. Aklına gelenler olursa da yaz keyifle okuyalım rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin arkadaşım

Arkadaşlar ayın 2 si çarsamba aşılama oldum kan testi için doktor 15 gün son gelirsin dedi asılama oldugum günü dahil etmelimiyim yoksa sonraki günden mi hesaplamalımıyım 15 günü cok farkeder mi?
aşılama olduğun günde dahil 15 gün.. Ama farketmiyor eğer gebelik varsa Aşılamanın 13. Gününde de çıkıyor zaten ama Garanti olsun diye 15 te çağrıyolar genelde. Bende 1 inde olmuştum. Şuan yapabilirsin elinde testin varsa.

Tebrikler. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Darısı başımıza inşallah

Günler geçmek bilmiyor

Kuzum ılk aşılamam
3 kasım da pldjm
Belirtile kaşık agrısı, meme dolgunlasma sarı sumuksu akımtı , metalik tat hersey bardı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…