Kasım ayı asılama yaptıracak olanlar

Görsün arkadaşım yanlış biseymi söyledim kendinizi çok fazla şartlandırmayın demek yanlış biseymi daha sonra negatif görmek daha yıkıcı oluyor demek yanlış biseymi siz elinizden geleni yapın taktiri Allah a bırakın demek yanlış biseymi ..ayrıca her belirti yi hamileliğe yorarsaniz beyninize bunu kodlar saniz psikolojik olarak anne rahmi beyne bağlıdır ve kendini hamile sanıp adet günleriniz bile uzayabiliyor git bunu istediğin prof a sor..aksini söylerse bu yazdıklarımın birinin bile ben buradaki herkesten özürdiliycem söz.
Haklısınız, aşılama öncesinde yumurta geliştirici hormon iğneleri, sonrasında çatlatma iğnesi ve progestan gibi hormon ilaçları yalancı gebelik belirtileri yaşatıyor insana . İnsan beynine neyi şartlandırsa onu vücudunda etki olarak görüyor zaten , ama bu yola giren negatif ihtimalini de göz önünde bulundurarak giriyor kimse aşılamanı yaptık tamam hamilesin demiyor zaten . Tepki almanızın sebebi realist olmanızdan ziyade , insanlar en ufak birşeylere tutunmaya çalışıyor siz öyle olamayabilirsiniz . Herkesten bunu beklemeniz ne kadar doğru o tartışılıyor bence . Allah kimsenin emeğini zayi etmesin inşallah,

Arkadaşlar öncelikle taraf değilim her iki tarafında kendince haklı olduğu durum kesinlikle var. Sadece Z zynpw hepimiz öyle yada böyle maddi manevi bir süreçten geçiyoruz kimi gerçekçi olmak ister ki bu çok az olduğunu düşünürüm ama çoğunluk pozitif düşüncelerle motive olabilir. Bu platformda hele ki böyle bir zor süreçte içten içe gerçekleri bilsek bile duymak yada daha doğrusu okumak isteyende olabilir istemeyen de tabiki 🤷🏼 sadece su da bir gerçek burada birbirimizi dolaylı yada dolaysız olarak modumuzu olumlu yönde etkiliyoruz. Ve 'pozitif düşün mutlu ol' mantığı için pozitif düşünceler okumaktan zarar gelmez diye düşünüyorum 😊 hepimiz aşılama yaparken olması için uğraşıyoruz , sende olma ihtimali az olduğunu düşünmene rağmen aşılamayı tercih etmişsin. Varsın %10 olsun varsın %1 umuttan kimseye zarar gelmez bu umut ile sil baştan yeniden deniyoruz. İnşallah burada bekleyen emek sarfeden herkes pozitif haberleri verir 🙌🙌 gerçekler her zaman acıdır zaten 🤷🏼😁 iyilikperisi92 iyilikperisi92 ben hala beklemeye devam ne olsun.. sen de durumlar nasıl?

Hak verdiğim noktalar var size , şu ki aşılamanın zaten tutma ihtimali %15 ..ama bu infertilitenin kimde kaynaklı olduğuna göre değişiyor , benim eşimin morfolojisi düşüktü ve doktor biz zaten spermi yıkıyoruz en iyiler seçiyoruz , hareketli ve sağlıklı olanları ayrıştırıyoruz önemli olan anne rahmini aşılamaya doğru bir şekilde hazırlamak demişti .. Kısmetin nerede olduğu bilinmez . Ben 1. Aşılamamda negatifi gördüm 2 yumurtam gelişti , 2. Aşılamamı yaptırdım eşimin morfoloji hâlâ %1 di , ve tek yumurta ile çift yumurta ikizlerine hamile kaldım . Doktor ebe herkes şok oldu ki bizde öyle . İnsanları umutlandıracak bir durum zaten yok herkes herşeyşn bilincinde olarak bu yola çıkıyor , ama kişinin morali ve motivasyonu çok büyük rol oynuyor . Kendinizi düşürmeyin zaten böyle umutsuz bakıyorsanız hiç yorulmanıza gerek yok , belki bunaldınız bilemeyiz Allah güç kuvvet versin ama Rabbim ol derse oluyor , umudunuzu kaybetmeyin insanların da kaybetmesine sebep olmayın . Eğer 2. De pozitifi görmesem 3.4. De yaptırırdım bunu tüm samimiyetimle söylüyorum
Senın olay bir mucize her okuduğum da ayrı motive ediyor
YarınnAdet olacağImınbilsem yine umut etmeye devam edicem cunku ben bi yola girdim her ihtimallerini bilgidigim bi yola 😍😍😍😍

Arkadaşlar öncelikle taraf değilim her iki tarafında kendince haklı olduğu durum kesinlikle var. Sadece Z zynpw hepimiz öyle yada böyle maddi manevi bir süreçten geçiyoruz kimi gerçekçi olmak ister ki bu çok az olduğunu düşünürüm ama çoğunluk pozitif düşüncelerle motive olabilir. Bu platformda hele ki böyle bir zor süreçte içten içe gerçekleri bilsek bile duymak yada daha doğrusu okumak isteyende olabilir istemeyen de tabiki 🤷🏼 sadece su da bir gerçek burada birbirimizi dolaylı yada dolaysız olarak modumuzu olumlu yönde etkiliyoruz. Ve 'pozitif düşün mutlu ol' mantığı için pozitif düşünceler okumaktan zarar gelmez diye düşünüyorum 😊 hepimiz aşılama yaparken olması için uğraşıyoruz , sende olma ihtimali az olduğunu düşünmene rağmen aşılamayı tercih etmişsin. Varsın %10 olsun varsın %1 umuttan kimseye zarar gelmez bu umut ile sil baştan yeniden deniyoruz. İnşallah burada bekleyen emek sarfeden herkes pozitif haberleri verir 🙌🙌 gerçekler her zaman acıdır zaten 🤷🏼😁 iyilikperisi92 iyilikperisi92 ben hala beklemeye devam ne olsun.. sen de durumlar nasıl?
Kzu test yaptım ama analamdım ya
Bak hele testimin son hali😂😂
Z zynpw o dediklerin de haklı zaten haksız demıyoruz fakat biraz daha gerçekliği ile yazmasak keske cok kafasınkarısık olan var yaptırmak istemeyen var asılama yuzdesını bilmeyen var
Bilip cok cok umıt eden var yanı her türlü var Burda üye

Eklentiler

• DD636B97-5427-48A9-B15E-390952D05D93.jpeg
    DD636B97-5427-48A9-B15E-390952D05D93.jpeg
    51,5 KB · Görüntüleme: 49
  • 24D5B17A-3448-4FAF-8743-2AD6EC4259FF.jpeg
    24D5B17A-3448-4FAF-8743-2AD6EC4259FF.jpeg
    122,6 KB · Görüntüleme: 46
  • B1B6A5C5-0C72-4992-AE73-DEB7C525BC9A.jpeg
    B1B6A5C5-0C72-4992-AE73-DEB7C525BC9A.jpeg
    48,4 KB · Görüntüleme: 46
  • 6C4A5EF6-7629-45C9-84F0-5963763DC701.jpeg
    6C4A5EF6-7629-45C9-84F0-5963763DC701.jpeg
    61,2 KB · Görüntüleme: 48
Senın olay bir mucize her okuduğum da ayrı motive ediyor
YarınnAdet olacağImınbilsem yine umut etmeye devam edicem cunku ben bi yola girdim her ihtimallerini bilgidigim bi yola 😍😍😍😍
Canımm benim 🥰🥰dilerim Rabbim isteyen herkese nasip etsinnn 🤲🏻 Yeter ki ol desin 🤲🏻❤️ zorlukları var herkes ayrı ayrı çekiyor işte , kolayından nasip olsun biz elimizden geleni yapalım gerisi Allah’ın takdiri Ona nefes veren can veren şüphesiz O .

Canımm benim 🥰🥰dilerim Rabbim isteyen herkese nasip etsinnn 🤲🏻 Yeter ki ol desin 🤲🏻❤️ zorlukları var herkes ayrı ayrı çekiyor işte , kolayından nasip olsun biz elimizden geleni yapalım gerisi Allah’ın takdiri Ona nefes veren can veren şüphesiz O .
Aynen öyle kuzum 22 kere de yaptırsam vazgeçmem davam dan 😂 😍❤️

Kzu test yaptım ama analamdım ya
Bak hele testimin son hali😂😂
Z zynpw o dediklerin de haklı zaten haksız demıyoruz fakat biraz daha gerçekliği ile yazmasak keske cok kafasınkarısık olan var yaptırmak istemeyen var asılama yuzdesını bilmeyen var
Bilip cok cok umıt eden var yanı her türlü var Burda üye
Ben bu testlerden anlamıyorum çünkü kendime yapmıyorum ben hep kan testi verdim 🤷🏼 forumda silik çizgi varsa ihtimal var diyorlar ben net göremedim ama yazdığın gibi varsa inşallah hamilesindir kaç gün kaldı bat a

Ben bu testlerden anlamıyorum çünkü kendime yapmıyorum ben hep kan testi verdim 🤷🏼 forumda silik çizgi varsa ihtimal var diyorlar ben net göremedim ama yazdığın gibi varsa inşallah hamilesindir kaç gün kaldı bat a
Vallla doktpr iştr 16/17 kasım da beta yaptır yazmıştı canım bizde bi hevesle gittik aldık da
Bakalım
Salı belk lann veririm kuzum sende durumlar me bi belirti yada hissettim bişi varmı bununsa sormaya cekınıyorum 😂😂😂😂😂

Merhaba kızlar, cuma günü progestan yazdırmak için doktora gittim ve kan tahlili girmesini de istedim. Bu sabah kan tahlilini verdim, aşılamanin 13. Günündeyim. Şimdi merakla sonucu bekliyorum :KK17:
inşallah hepimiz güzel sonuçlar alırız.

Hayırlısı olsun 🤗 ilk mi? Ve ilaç kullanmaya başladınız mı? Bel ağrısı bende de var ama göğüs hassasiyeti bende hiç olmuyor ilkinde de yoktu çünkü 🤷🏼
Evet ilk aşılama. Gonalf 75 kullandım. Sonrasında çatlatma iğnesi. Şu an hiç ilaç içmiyorum. Afedersiniz göğüs uclarımda kaşıntı var birde, bilmiyorum sürekli belirti aramak normal mi 😏

X