Kasım- Aralık 2022 Son Yumurta Bükücüler

Adetine ne kadar var canım bu gebelik durumunda böyle çıkıyor gebe olabilirsin
Yok canım gebe değilim daha dün çatlatma iğnemi oldum ve bugünü değerlendirdim.Sonra test yapmak istedim böyle çıktı sanırım yumurtluyorum ilk kez test yaptım ne olduğu konusunda bilinçsizim size sorayım dedim :) iğneden sonra gebelik testi pozitif bile çıkabiliyormuş bir yerde okudum

Kızlar aşırı derecede moralim bozuldu.Eşimle kavga ettik ve doktor bugünü değerlendirmem gerektiğini söyledi ama değerlendirmedik.Bana yarında olsa olur şeklinde tavır takındı üşeniyorum gibisinden kaç gündür bekliyorum aldığı tavır hoş değildi :KK43:
Gerçekten anlamak zor ya bu adamları. Büyüklerimiz üşenenin çocuğu olmaz diye bosuna dememiş valla. Demek ki sen kadar istemiyor cocuk sahibi olmayı. Güzel dille ondan çocuğun olmasini ne kadar istediğini , Rabbimin bu kusursuz mucizesine bir an önce nail olmak istediğini anlat bence , seni de anlasın. Ne bu anlasilmamaktan çektiğimiz bilmiyorum. Allah yardımcınız olsun

Yaaa… 😞 Kuzu erkekler pek bilgi sahibi değil bu konularda. Yani bebiş için sınırlı günlerimiz olduğunun farkında değiller. Ben eşimi karşıma alıp tüm süreci tek tek anlattığımda olayın ciddiyetini farketti. Sen de tıbbi ve bilimsel olarak tüm evreleri anlat eşine umarım farkındalık oluşur ve daha hassas olur kuzum, sıkma canını. Allah ne dilediyse o 🙏🏻
Ben de karşıma alıp anlattım ama şey dedi " yeeeaa şimdi bu takvimler bu çubuklar mı belirlicek bizim ne zaman şey yapcamizi" 😂😂😂 sözün bittiği yer

Herkese selaaaaam kızçeleer. Bugünden itibaren; Klomen, Femera, Ovitrelle kullanmaya başlayanlar, aralıkta başlayacak olanlar hepiniz gelin bu başlıkta toplanalım. Gelişmeleri yazıp birbirimize umut olalım ☺️
Ben Kasım sonu gibi kullanmaya başlayacağım. Dayanamadım, başlığı erken açtım 💪🏻
Bende Kasım'da gynapol toz kullandım ve adetim gecikti hamile miyim bilmiyorum

Hanımlar doktordan geliyorum bu ay aşılama yapılacak Allah nasip ederse. Gonal f kullanıyorum tek bir yumurta büyümeye başlamış 2 gün sonra tekrar gideceğim kontrole eğer yeterli büyüklüğe ulaşmış olursa çatlatma iğnesi ile çatlatıp aşılama yapılacak. Ama tek yumurtanın büyümüş olması beni biraz endişelendirdi. Benim için dua eder misiniz yumurtam yeterli büyüklüğe ulaşsın ve aşılama tutsun hayırlısıyla 🙁🙁

Evet öyle canim
Olabilir canım gebelik. İnşallah vardır.
Hanımlar doktordan geliyorum bu ay aşılama yapılacak Allah nasip ederse. Gonal f kullanıyorum tek bir yumurta büyümeye başlamış 2 gün sonra tekrar gideceğim kontrole eğer yeterli büyüklüğe ulaşmış olursa çatlatma iğnesi ile çatlatıp aşılama yapılacak. Ama tek yumurtanın büyümüş olması beni biraz endişelendirdi. Benim için dua eder misiniz yumurtam yeterli büyüklüğe ulaşsın ve aşılama tutsun hayırlısıyla 🙁🙁
Hiç tek yumurta filan diye moralini bozma. Allah dilediyse o tek yumurtada tutacaktır. Dualarımız seninle 🙏🏻❤️

Bende adet olmayı bekliyorum doktora gideceğim daha gelen giden yok bugün olmam gerekiyor. Hemen olayım da doktora gideyim ya 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Tek yumurtanın şansı zor mu oluyor?

X