Kasım- Aralık 2022 Son Yumurta Bükücüler

Merhaba femera ve iğne sonrası 7 gün geciktim ve regl geldi ve yine kist oluşmuş bu ay tedavi veremem dedi duphaston verdi yolladı hiç bir takviye önermedi ben hiç folik asit kullanmıyorum dok bir şey vermiyor ne kadar doğru bilmiyorum ve hep umutsuz konuşuyor 1 klomen ve 1 femera sonrası bana sen bilirsin aşılama yapalım tüp bebeğe gidin dio o kadar üzgünümki sürekli kist oluşuyor :KK43:
Üzülme lütfen bazı doktorlar çok sert bu konuda fazla duyarsız evet ama tek bir doktorla kalmamak lazım o yüzden bana da aynı şekilde tüp bebek ihtimali bile çok düşük dediler hiç zaman kaybetme dediler hiç biri klomen aşılama bile demedi ben kendim araştırdım da buldum gittim bambaşka bi doktora klomen istiyorum sizin kontrolünüzde dedim değerlerimede baktı başta umutsuzdu sonra ilaca tepki verdiğimi 4 yumurta büyüfüğünü görünce o da umutlandı farkettim. He tutmadı biri jiste dönüştü olsun o fa bişey. Eğer bidaha kiste dönüştüyse bence bu defa ilaçsız git yumurta takibine git sadece çatlatma iğnesi yaptır
Burda çok okudum ben klomen kullandığı ay feüil de sonradan kendiliğinden hamile kalanları

Kızlar 2 gündür bel ağrım var kasıklarımdada aynı ağrı var yarın ovülasyon günüm acaba ondanmı umutlanmak istemiyorum ama klomen kullanıyorum 2 aydır inşallah bu ay güzel haberler alırız salı günü ortopediye gidicem randevum var gitmişken kan versemmi erkenmi olur yoksa

Kızlar 2 gündür bel ağrım var kasıklarımdada aynı ağrı var yarın ovülasyon günüm acaba ondanmı umutlanmak istemiyorum ama klomen kullanıyorum 2 aydır inşallah bu ay güzel haberler alırız salı günü ortopediye gidicem randevum var gitmişken kan versemmi erkenmi olur yoksa
Regle kaç gün var

Sadece klomen mi kullandınız acaba ? Çatlatma iğnesi de kullandınız mı ?

Bana da bu ay klomen verdi doktor. Çatlatma iğnesi yumurta takibi yapılmayacak.
Klomen kullandiginiz ay adet dongunuzde bir değişiklik oldu mi acaba ?
Yok ben kürtaj olduktan sonra adetim düzensizdi 33 günde bir oluyordum birde iltihap oluşmuştu klomeni iki aydır kullanıyorum adetim düzeldi her bünyede aynı etki olurmu bilemem inşallah her gö

Merhaba kana döngünün kaçıncı günü baktırdın da negatif çıktı ve hala umut olabilir mi dedi doktor
Benim dde durumum benzeri nagatif çıktı kanda ama hala regl olmadım bir tanesi kiste dönüşmüş geciktiren o sanırım diye yorumladım
Doktora gitmek için adet olmayı bekliyorum
Adetin 2 günü baktı hatta dedi ki adet tarihine yakın gebelik oluşma durumu bile var dedi pko var bende ne zaman düzenli adet olduğumu bilmiyorum bile

Ne zor beklemek.. klomenin ve çatlatma iğnesinin verdiği etkileri yaşamak en zoru herhalde 5 gün kaldı reglime.. merak içersindeyim ama test yapmadım. Geçen iğnede dayanamayıp yapıp negatifi görünce çok üzülmüştüm..

Ne zor beklemek.. klomenin ve çatlatma iğnesinin verdiği etkileri yaşamak en zoru herhalde 5 gün kaldı reglime.. merak içersindeyim ama test yapmadım. Geçen iğnede dayanamayıp yapıp negatifi görünce çok üzülmüştüm..
Bekle canım bekle regl tarihinin geçmesini bekle. Negatifi görünce inan daha çok üzülüyorsun. Hakkında hayırlısı olsun. İnşallah buraya hamileyim kızlar diye yazarsın 🙏🏻❤️

Kızlarr merhaba.Ben iki aylık evliyim ve pcoluyum bu yüzden elimi çabuk tutmak istedim ve dr.’a gittim femera verdi 19 cm lik bir yumurtam oluşmuş yarında çatlatma iğnesi olacam tek yumurtayla hamile kalmak zor mu?

Kızlarr merhaba.Ben iki aylık evliyim ve pcoluyum bu yüzden elimi çabuk tutmak istedim ve dr.’a gittim femera verdi 19 cm lik bir yumurtam oluşmuş yarında çatlatma iğnesi olacam tek yumurtayla hamile kalmak zor mu?
Tek yumurta ile hamile kalmak zor değil canım. Öncelikle hayırlısı olsun ama sanki biraz erken davranmışsın. Bende pcoyum ama doktorum 1 yılı doldurmadan tedavi vermedi. Gerçi yaşın kaç bilmiyorum da… Yumurta çok olduğu zamanda olmayınca olmuyor. Bu tedavide de şans %50. Rabbim yazdıysa tek yumurtayla da olur inşAllah ☺️

X