kasım anneleri göbişler ne durumda?

XSXEKERXIXM

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2008
361
0
kasım anneleri göbişler ne durumda pantolonlarımın hiç biri olmuyo eski halimize ne zaman dönücez? şişler tam ne zaman iniyo? :uhm:-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

bugün mevlidimiz vardı ve ben eski pantolonumu giydim:nazar: , bugün 15 günlük oldu bebişim
10 günlükkende giymiştim ama düğmesi kapanmamıştı kaydirigubbakcemile3

benimde artık eski pantolonların eteklerim olmaya başladı dün mevlüdümüz vardı ve ben narin güzel bir eteğim vardı onu rahatlıkla giyebildim laf aramızda bana nazar olacak diye korktu annem anneannem hiç doğum yapmış kadına benzemiyormuşum:)) 3.200 gram kaldı eski kiloma:))

aynı konuyu bende açmak istemiştim bence göbişlerin resimlerini çekip koyalım yine

benimde artık eski pantolonların eteklerim olmaya başladı dün mevlüdümüz vardı ve ben narin güzel bir eteğim vardı onu rahatlıkla giyebildim laf aramızda bana nazar olacak diye korktu annem anneannem hiç doğum yapmış kadına benzemiyormuşum:)) 3.200 gram kaldı eski kiloma:))

aynı konuyu bende açmak istemiştim bence göbişlerin resimlerini çekip koyalım yine

canım ne kadar oldu dogum yapalı

eski her şeyime giriyorumda göbek konusunda az problem var. yani çok az daha zorlasam olacak ama karnımın acısı geçmediği için korkuyorum zorlayamıyorum. evde tartım olmadığı için kg bilmiyorum ama eskiye döndüm demekki giyebildiğime göre.
karnımı sarmadım saramadım. dediğim gibi az daha acıyo canım ve korkuyorum bu yüzden

canım ne kadar oldu dogum yapalı

kasımın 5'inde yaptım canım doğumumu ama ilk on günde epeyce 10 kilo verdim sonra biraz daha yavaşlıyor vermek ama 3-4 ayda hepsi gider tabi bazılarıda emzirirken çok kilo alıyor yediklerimize dikkat etmemiz lazım ben ilk doğumumda dr.umu dinledim hiç kilo almadım sakın şerbetler, baklavalar yeme dedi şimdi sana büyükler bunları dayayacak sütün olsun diye dedi onları dinleme 5 kilo et ye 1 çuval ot ye ama onları yeme dedi dinledim ve gebeliğimden bana hiç kilo kalmadı bunda da aynı yolda ilerleyeceğim kısmetse:))

kasım anneleri göbişler ne durumda pantolonlarımın hiç biri olmuyo eski halimize ne zaman dönücez? şişler tam ne zaman iniyo? :uhm:-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

benim göbiş az kaldı zaten eskidende vardı okadar şimdi onu yoketmeye çaılışıyorum.ama benim sorun ettiğim başka bişey var oda göğüslerrrr çok büyüdüler ya hep böylemi kalcaklar acaba:KK43: eski pantolonlarımı giyebiliyorum ama eski gömleklerimi giyemiyorum kavuşmuyor düğmelerr kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile2

bende de bişicik kalmadı zaen hamilelikte 11 kilo almıştım on kilosu gitti
birazcık göbeğim var eski herşeyimi giyebiliyorum doğumun ertesi günü giyebildim
sezeryanda göbek kalıo die çok korkuttular ama hikaye göbek falan kalmadı bende

bende de bişicik kalmadı zaen hamilelikte 11 kilo almıştım on kilosu gitti
birazcık göbeğim var eski herşeyimi giyebiliyorum doğumun ertesi günü giyebildim
sezeryanda göbek kalıo die çok korkuttular ama hikaye göbek falan kalmadı bende

ne güzel inşaallah benimkide gider ya hamileyken 17 kilo aldım biraz fazla aldım bide erken dogum oldu günüme kadar kaç kilo olurdum acabasırnaşık şey 10 u gitti 7 kaldı 20 gün oldu gerçi geçer diyorum göbek gitsinde başka bişey istemem. sezeryan diye karnımıda saramıyorum acıyo acaba sarsam mı?

X