kasım anneleri doğumu nerde kaça yapıyoruz ??

bende çamlıca hospitalıumda yapacağım canm.normal fiyatını bilmiyorum ama sezeryan 750 ytl

Normal doğum 500 YTL dediler. Ben de Çamlıca Hospitalium'a gitmeye başladım. Doktorlarınız kim? Eşim biraz pimpirikli ondan çekiniyorum doktor ve hastane seçerken. Yeni evimize bayağı yakın ama hospitalium..

Arkadaşlar doğum fiyatları hakkında tekrar konuşalım mı ? Fiyatlar değişmiş sanırım....

Göztepe Medicalpark ssk sezaryan 1750 ytl
normal 1000 ytl dediler
ben normal istiyorum inşaallah ama yine de sezeryan fiyatlarını almak lazım nolur nolmaz

merhaba,
ben 6,5 aylık hamileyim ve kısmetse kızım olacak.ben de hizmet hastanesine gidiyorum. orada sezeryanla doğum yapmış olan bi arkadaşım da çok memnun kaldığını söyledi.ben normal doğum istiyorum ama bakalım şartlar ne olacak. yeni doğan ünitesi de çok iyiymiş. en son görüştüğümde ssk normal doğum 1000, sezeryan 1700 demişlerdi. tabi ayrıntılı olarak bilgi almadım daha. kızıma ne gibi tetkikler testler yapılacak, onlar ne kadar bilgim yok.

meraba bende nisa hastanesine gidiyorum ama doktorumdan pek memnun degilim hangi doktora gidiyosun aceba söyleyebilirmisin

hizmet hastanesi meltem hanıma gidiyorum. ilk ona başladım ve ona devam ediyorum. sen de bi dene istersen madem memnun kalmadın doktorundan.

merhaba canım,

mesajını görünce şimdi yeniden aradım hastaneyi ama fiyatlar dediğim gibi dr. oradan olursa normal doğum 2.200 sezeryan 3.100 eğer dr. dışarıdan gelecekse normal doğum 800 sezeryan 1.500 ytl dediler. ama tavsiye ederim gayet iyiler en azından 5,5 sene önce öyleydiler şimdide umarım aynı ilgi ile çalışıyorlardır. Birde ben kızımda son ayımda nst'ye giderken bir bebek görmüştüm küvezde 6-6.5 aylık falan doğmuştu 750 gramdı görsen miniminnacık birşeydi ve kendim doğuma gittiğimde sormuştum ne oldu o bebek diye taburcu ettik dediler yani gerçekten yenidoğan bölümü iyi bir hastane ama tabiki yavrularımızda bizlerde en öncelikle allaha emanetiz sevgiler

Son düzenleme:
merhaba beklemek :CüvCüv:

evet ama bana söylenen fiyat ssk'lıların vereceği fark ücreti. senin söylediğin rakam hiçbir sosyal güvencesi, özel sağlık sigortası olmayanlar için sanırım, değil mi?

evet canım ben sağlık sigortası olmadan olan fiyatları sordum doğru söylüyorsun o zaman anlaşıldı durum:)) hepimize hayırlı doğumlar inşallahhihoyyyt

ypc bende nisa hastanesine gidiyorum ama çok memnunum..senin doktorunun adı ne?

azocum bana bir yardım edermisin lütfen canım oğlum ömer kağanım notunu nasıl ekledin herkeste var bende istiyorum ama yapamıyorum lütfen yardımmmmmmmmm

benim şimdilik 2 alternatifim var.
bi sorun olup erken doguma gidersem cerrahpaşada.
normal 38-40 haftayı görebilirsek güneşli özel medicine hastanesinde normal250,sezeryan 500.ytl.

canım senin verdigin rakamlar normal rakamlar olsa gerek , ben dun hizmet hastanesinden SSK rakamlarını aldım , normal doğum 1.000 ytl , sezeryan 1.700 ytl bunlar doktor hastaneden olursa , dışardan getirirsen doktoru ne kadar bilemiyorum

arkadaşlar nisa hastanesinin odaları hakkında bilgisi olan varmı normal 225 sezeryan 525 oaln fiyatlar tek kişilik yada çift kişilik odalar içinmi gecerli bide yeni doğan ünitesi varmı

canım ben nisa hastanesine gidiyorum.inş. doğumuda orada yapmayı düşünüyorum.yeni doğan ünitesi var ama odaları bilmiyorum.zaten benimde aklımda.6 eylülde kontrole gittiğimde bakmayı düşünüyorum..
ozaman yazarım.evet ücretleri çok uygun ve 10 yıldan fazladır doğum üzerine çok iyi bi hastane..

Ben de doğumu cerrahpaşa da yapacağım inşallah. Orada zaten çok cüzi ücretler. Birde 150 ytl ye sanırım 75 de olabilir özel oda alabiliyorsun. Odaları gayet güzeldi ben gördüm.

benim şimdilik 2 alternatifim var.
bi sorun olup erken doguma gidersem cerrahpaşada.
normal 38-40 haftayı görebilirsek güneşli özel medicine hastanesinde normal250,sezeryan 500.ytl.

canım orada esra hnm varmış.bikaç arkadaşımın doğumunu o yaptırmış ve çok memnunlar.bana çok yakın banada tavsiye ettilerde ben hastanemden memnun olduğum için düşünmedim.ama bellide olmaz..son dk. kalırsak acilen yakın diye orayada gidebiliriz..

merhaba kızlar bende haznedar hospitaliumda doğumumu gerçekleştiricem allah kısmet ederse normalden korktuğum için daha doğrusu o anı canlı canlı yaşamak istemediğim için sezeryan istiyorum normal 750 sezeryan 1000 ytl doktorum civan kalafat iyi bir doktor ama biraz soğuk odalarıda yeni tadilata girdiği için çok güzel ve konforlu tavsiye ederim....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…