kasım anneleri doğumu nerde kaça yapıyoruz ??

Kızlar Ankaralılar hiç yazmamış ya da ben görmesim.
Ben Mesa'da kısmetse doğum yapacağım. Ücreti bilmiyorum çünkü sigorta kapsamında doğum yapacağım.
Bir de Güven Hastanesini tavsiye ediyorlar. Bakalım hayırlısı doktorum ne derse o olacak. Güven ya da Mesa...

Ben de Acıbadem Kadıköy'de doğumu yapıcam Allah izin verirse. Özel sigorta doğumu karşılayacak ama bebeğin ilk bakımı ve aşılarını karşılıyor mu bilmiyorum...

Allah nasip ederse bende samsun anadolu hastanesinde epidural sezeryan olacağım. temmuz 1 den itibaren uygulanan özel hastaneler % 30 dan fazla fark alamazlar kanununa göre şimdilik fiyat 150 ytl herşey dahil...(oda süsleme falan yok) iki gün kalacağım.sizinkileri görünce Allah hastanemdeki tüm personelden yetkiliden özellikle de doktorum zehra hanımdan sonsuz kereler razı olsun diyorum...

yaa valla iyimi oldu kötü mü ben anlamadim. Bu ne ya fiyatlar çok düşmüş . Bu kadar da düşük olunca bi ayricaliği kalmiyorki. önem vermeden bakacaklar hastalara hizli bir şekilde . Belki doktorum doğuma gelmek istemez öff ya. Ama ben başindan beri oraya gidiyorum. Dünyanin parasini verdim şimdiye kadar..bi ayricaliğim olmalii

Sizede yaranılmıyo walla o zaman Çilek arkadaşımızmıydı yurtdışında özel klinikte yapacak olan hah onun gibi bastırın parasını ayrıcalığınız olsunfisfisfis

kızlar bende kısmetse Bahçelievler Hizmet Hastanesinde yapacağım doğumumu ilk bebeğimide orada sezeryan ile doğurmuştum allahım umarım bunuda sağlıkla sıhatle o günlere getirsinde onuda orada yapacağım. Fiyatlarını henüz tüm bilmiyorum ama sezeryan 3.3,5 falan diye biliyorum benim işyerim karşılıyor büyük bir kısmını ne kadarı bizden çıkacak bilmiyorum ama hizmet çok iyi arkadaşlar tavsiye ederim. Kızımda o kadar ilgilenmişlerdiki anlatamam iki iki hemşireler geliyor sürekli nasılsın iyimisin falan ben önceleri bahşiş falan istemek için geliyorlar sanmıştım ama meğer ilgidenmiş. Doğum sonrası ilaçlarımı ben hiç düşünmedim sürekli onlar açılmış içime hazır bir şekilde falan getirdiler yani allah var çok memnun kalmıştım. Umarım herşey yolunda gider ve o günlerde gelir kızlar

ay yok yok yurt dışında da imkanlar çok iyi ..benim kuzenim ikizlere hamile fransada yaşıyor..iki aydır erken doğum tehlikesiyle hastanede yatıyor ve bugün yarın doğurur..özel hastanede ayrıca ,çıkarken ödeyeceği para 800 euro daha dün konuştum ..yani şok oldum ..ben 2 gün yattım 800 ytl verdim.

ablam 1,5 yıl önce doğumunu yaptı hizmette ..hastane iyi olabilir ilgide iyi olabilir fakat sezeryanı yapan dr..bebeğin eşinin parçasını içerde bırakarak hatta dikişle beraber dikerek ablamın karnına yapışmasına sebep oldu..bundan dolayı ikinci doğumunu 7 aylık yaptı daha fazla taşıyamazmış ..erken doğum yani ancak o zaman alındı kalan parça..

tabi aynı şey olacak diye bir kaide yok ..sen daha öncede orda yapmışsın memnun kalmışsın..nerde ne olacağı belli olmaz..

kızlar bu kadar çok takmayın kafanıza illaki bir şekilde biryerlerde doğurcaz:))
önemli olan sağlıklı doğumlar ve sağlıklı bebekler dünyaya getirmek öyle değil mi?
artık son kontrollerde özel anlaşmalarla ilgili tasarıda oturmuş olur hastanelerin
fiyatları kesinleşir ona göre karar veririz aslında hamileliğimizin başında seçtiğimiz dr la zaten
nerde nasıl doğum yapacağımız fiikrini az çok kararlaştırıyoruz da doğum yaklaştıkça yinede
kafalar karışıyor dimi sağlıklı bebeklerimizi kucağımıza alalımda gerisi boş diyelim geçelim fiyatlarıda
kocişler düşünsün :))) benimki zaten geceleride ek iş yapıyım bari demeye başladı bile:))))))))))

bu fiyatlar bana çok uçuk geldi kızlar yaa bu 3-3.5 yada 2.250 bunlar ssk fiyatlarımı.bide şu kafamı kurcalıyo epidural sezeryan olmuş arkadaş varmı biiki yerde gördüm epidural sezeryan olucam diyen arkadaş bende aslında bebeğimi görmek istiyorum ilk önce .benden başka herkes görüyo en son ben görüyorum normalde ve buçok kötü geliyo bana.bide şu yokmu normal doğurmayınca anne olduğunu anlamazsın diyenler .!!!!!!sanki ben istemem normal doğururp ilk önce koynuma almak.

canım cım keşke normal doğum hepimiz yapabilsek ama artık normal doğum dediğimiz şey sezeryan oldu etrafımızda normal doğum yapan kaç kadın var doktorlarında işine geliyor tabii sezeryanla doğum gün boyunca sancı çeken onca hastayı kontroletmek ve normal doğumda oluşabilecek komplikasyonları yaşamamak için 15dk süren sezeryanla doğum işlerine geliyor

bu arada epuduralle doğum yapan var mı demişsin? çok yakın arkadaşım epudural oldu çok da memnun kaldı tekrar doğursam yine epudural olurdum diyor.........
dr umda eşine epudural yapmış konuşarak aynı anda bebeğimizi gördük diyince bende birde uyuyupda uyanamama korkusu var onun için bizde karar verdik dr umuzun tavsiyesiylede epudural olmaya karar vardim babamızda girecek doğuma bebeğimizi ilk biz gömüş olacağız ve ben tüp bebek gebesi olduğum için tekrar hamile kalmam zor olabilir o yüzden doğum anını doyarak yaşamak istiyorum bilniyorum yanlış mı düşünüyorum ama kararimı verdim inş hepimiz için hayırlısı olur

günaydın canm bende isityorum ama korkuyorum yaa bbirşey hissetmiyosun ama bastırıyolarmış bebeği çekiyorlarmış falan böyle tedirgin oluyorum açıkcsı.nasıl bir his çokda merak ediyorum .bende drumla konuşiim bu ay gittiğimde

korkma hayatım ... normal doğum insanların abarttığı kadar zor değil... çok kaba ve amiyane tabirle sana şöyle izah edebilirim... kabız olduğunu ve ilaç ile tuvalete çıkabileceğini düşün... kabızlıktan önceki sancılarını tam ilk kabız halinle tuvalete çıktığını ve peşinden gelen çok rahat tuvalete çıkışın... iştye bebeğin ilk geliş acısı o kabız halde tuvalete çıktığın an gibi zor o kadar ya...evet ağrısı sancısı var .. ama en azından o sancı sadece o anlık... sonraki yaşamında öyle suya girmeyeceksin... üşütmeyeceksin.. ameliyat yerin şişer ağır kaldırmayacaksın gibi sıkıntıların olmaz... kısacası ben 2 tane normal doğum yaptım... şimdi hem bebeğimiz ters popodan geliyor hem de kalp hastası olduğum için sezeryan olacağım ama inanın keşke son anda bir süpriz olsada normal doğum yapabilsem.. ama giderek bu ihtimal daha sıfıra iniyor... ve ben şahsen sezaryen doğumdan korkuyorum ne hikmetse

hepinizden gerçekten çok özür dilerim çok kaba bir tabir oldu ama sonuçya durum da aynen bu yani... bunu tarif edebileceğim başka özel ve herkesin başına gelebilecek bir durum yok ...affedin ablanızı ama durum bu...

bende ankarada medart tıp merkezıne gıdıyorum doktorum 2 hastane ısmı soyledı guven ve bayındır ıstedıgınızde yapabılırız dedı o hastanenın ımkanları kullanılacak dedı ozel sıgortam var 5000 ytl ye kadar karsılıyor ekstra bır masraf cıkarsa bız odıycez refakatçi 1 gecelık masrafını karsılıyormus herhalde bu ucretde asmaz gıbıme gelıyor ama asısı ve tahlıllerı ıcın bısey konusmadık onuda sorayım bugun

ablacım ben normal doğum yapamıyorum ama senin gibi keşke bi mucize olsada normal doğum yapsam diyorum.benimilk gebeliğimde normal doğumsırasında bebeğimikaybettim apar topar sezeryana aldılar beni.o yüzden oğlumu da sezeryan yapmak zorunda kaldım.tabiki bunu da öyle doğurucam.geçen ay druma yalvardım adeta ama olmaz dedi normal doğum için.bende epidural sezeryanmı yapsam acaba diye düşünüyorum canm

kızlar gunler yaklastıkca dogum korkusu basladı bende bu zamana kadar yoktu ayyyy nasıl olcak acaba:1shok::1shok: rabbım yardımcımız olsunn

Valla bence kaba sayılmaz. Aslında bende kızımda aynı şeyi hissetmiştim.
Normal doğum yapanlar seni anlayacaktır.
Allah herkese normal doğum yapabilmeyi nasip etsin. En azından nekahat dönemi olmuyor pek.
Bebişine daha fazla zaman ayırıp, anneliğe daha çabuk alışılabiliyor insan kanımca.
Korkacak hiçbişey yok bencede..
Herkese sorunsuz doğumlar dilerim

Ayrıca bende Çamlıca Hospitalium da yapıcam doğumu ama sormadım henüz fiyatını, Son anda bir değişiklik olmazsa planım bu.

bende çamlıca hospitalıumda yapacağım canm.normal fiyatını bilmiyorum ama sezeryan 750 ytl

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…