kasım anneleri doğumu nerde kaça yapıyoruz ??

Seda benim doktorum tatilde olduğu zamanlarda ben de birkaç kere gitmiştim Civan Kalafat a. Hastaneyi pek tutmadım ama doktor gördüğüm diğer doktorlardan daha iyi gibi geldi bana. Aslında çok da soğuk değil, gerekeni anlatıyor sorulara cevap veriyor. İyi bir doktor. Fakat biraz sezaryan yanlısı gibi geldi bana. Gerçi artık aksini bulmak çok zor oldu. Ama sen de sezaryan istiyorsan demek ki sorun yok.

slm julianne ben hastane konusunda çok pipirikliyimdir aslında ama oraya gittiğimde nedense bana hiçbirşey kötü gözükmedi odaları eski gibi geldi onuda hastane ilgilisine mesaj çektim tadilata girdiler ve şuan odalar çok temiz ve güzel civan hocada iyi biri bir çok kişiden çok soğuk olduğunu duymuştum denedim evet biraz soğuk ama seninde dediğin gibi herşeyi anlatıyor gereksiz konuşmalara girmiyor oda hergün bizim gibi kaç kişiyle uğraşıyor ondandır açıkcası en son gittiğimde bana dediki geçen aylarda geldiğinde bebeğin başı yukardaydı şimdi herşey normal gözüküyor dedi bende bi türlü diyemedim sezeryan düşünüyorum die bu sefer gittiğimde söylicem inşallah olumlu karşılar

merhaba bende Medicana Hospitals Çamlıcada doğum yapmayı düşünüyorum ordaki fiyatlar sizin yazdıklarınızdan biraz daha fazla ssklı fiyatları normal 1100 sezeryan 2000 ytl tabi bunların içinde hastanede yatış parası bebeğe yapılan tetkikler warmı bilmiyorum ama doktorumdan memnun olmasam hastaneyi değiştirirm ona güveniyorum sanki başka birine güvenemezmişim gibi gelio

hizmet hastanesi meltem hanıma gidiyorum. ilk ona başladım ve ona devam ediyorum. sen de bi dene istersen madem memnun kalmadın doktorundan.

bende meltem hanıma gidiorum çok memnunum.doğum hakkında daha konuşmadık ama.siz nasıl düşünüyorsunuz doğumu?size tavsiye ettimi hiç.

ben ilk günden itibaren kadıköy medipole gidiyorum doktorum bahar çağlar, hastanedende doktorumdanda memnunum, normal doğum 1250 ytl, sezeyan 1850 ytl soralı iki ay oldu nerdeyse değiştimi bilmiyorum, ben normal istiyorum ama eşim vakum falan kullanılır korkusuyla sezeryan diyor bakalım ne olacak, hakkımızda hayırlısı

bende meltem hanıma gidiorum çok memnunum.doğum hakkında daha konuşmadık ama.siz nasıl düşünüyorsunuz doğumu?size tavsiye ettimi hiç.

merhaba, ben konuştum meltem hanımla doğumla ilgili, o normal doğum yanlısı, bana normal doğuma hazırla kendini dedi, herşey normal olduktan sonra dedi adı üstünde normal doğum dedi, ben de normal doğum istiyordum ama eşim sezeryan mı olsa acaba diyordu ben de yaklaştıkça acaba sezeryan mı olsam diye ufak ufak düşünmeye başlamıştım ama doktorum öyle deyince kafamda daha da netleşti,hepimiz için hayırlısı bakalım napıcaz nasıl olcak???CADIARZU,
a.s.

Neredeyse tüm eşler sezaryan istiyor kızlar. Benim eşim de sezaryan olmasını istiyor. Yazııık, ne kadar düşünüyorlar bizi. Ama bu sıralar onu da normal doğumun daha sağlıklı olduğuna inandırmaya çalışıyorum. Kendim de inanmaya çalışıyorum tabii. Umarım hepimiz için hayırlısı olur.

acaba eşler bizimi düşünüyo kendilerinimi?kaydirigubbakcemile3
benimki bana bıraktı..sen nasıl istiyosan diye..bende senin gibi normal doğumun daha sağlıklı olduğunu her fırsatta anlatıyom ona..
hakkımızda hayırlısı..

benim kociş de elinden gelse tarlada organik doğum yaptırtacak. epiduralli normale bile muhalif. her şeyin doğalı güzel tabi ama o doğum sancısını sonuna kadar çekmeye hiç hevesli değilim...

ben beylikdüzü medicana international a gidiyorum yeni bi hastane ve gayet de kaliteli doğum da orda olacak muhtemelen. normal doğum istiyordum ama bi süredir fikrim değişti malesef bi korku sardı nedensiz yere. bakalım hayırlısı şimdilik fikrim sezeryan gibi.

ben dogurmayacagım işte vazgectim hep kocaman göbiş olarak yaşayacagım öyle karar verdim

pekiiiiiiiii izmirde doğum yapacak olan arkadaşlar
mesela atatanem sen nereye gidiyorsun canım

bende başkent üniversitesi hastanesinde doğuracığım kısmetse.fiyatları biraz pahalı geldi ama bi kere başlamış bulundum bu saatten sonrada doktor değiştirememki.

bende guvende veya bayındırda dusunuyorum canım senın fıyatlar nasıl cok yuksek baskent hastanesındede ben arastırma yapmıstım kaydirigubbakcemile

bende guvende veya bayındırda dusunuyorum canım senın fıyatlar nasıl cok yuksek baskent hastanesındede ben arastırma yapmıstım kaydirigubbakcemile

Canım ben memurum güya anlaşmalıymış başknet üniversitesiyle ama muayene farkı 109 YTL ödüyorum.Geçenlerde yüksek tansiyon sebebiyle hastanede yattım gecelik yatak ücreti 122 YTL.Ortalama normal doğum ücretide 1.800 YTL yi bulur dediler.Bana pahalı geldi ama dediğim gibi bu saatten sonra da başka hastaneye ve doktora başlayamam ki.Ya senin dediğin hastaneler kaç para d.yor doğum ücretlerine senağlama

mrh kızlar...
bende ankara hacettepe üniversitesinde yapacam doğumumu...Allah izin verirse...Epütral sezeryan istiyorum ve kendi doktorumun girmesini istiyorum.... 10 eylülde kontrole gittiğimde doktorumla uzun uzadıya konuşacam inşallah..Allhım hepimizin hakkında hayırlısı ne ise onu versin....

asıl sorun Ankara İstanbul değil...:uhm:

Adana'da doğum yapacak biri var mı benden başka... CADIARZU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…