kasım anneleri doğumu nerde kaça yapıyoruz ??

mrh kızlar...
bende ankara hacettepe üniversitesinde yapacam doğumumu...Allah izin verirse...Epütral sezeryan istiyorum ve kendi doktorumun girmesini istiyorum.... 10 eylülde kontrole gittiğimde doktorumla uzun uzadıya konuşacam inşallah..Allhım hepimizin hakkında hayırlısı ne ise onu versin....

hilal hacettepede kime gidiyorsun 10 eylülde benimde kontrolüm var doktorunla ücretini konuştun mu ben daha sormadım haber verirsen sevinirim normal ve sezeryan ne kadara yapıyormuş ben iki hastaneye gittiğimden daha doğumu nerde yapacağıma karar veremedim hacettepede hoca çok istiyor...allah hepimizi sağlıkla kurtarsın inşallah

bende bu saaatten sonra hastane değiştirmek zorunda kaldım
şifa hastanesine karar verdik bizde
ücretler normal ve sezeryanda 1320 ytl epidural olursa + 250 ytl fark ödeniyor
bu fiyatın içine doğum ilk bakım (aşılar kontroller vs.) ve 1 gece yatış dahilmiş
sizin fiyatlarda neler dahil kızlar mesela fazladan 1 gece kalınca ücret ödeyecekmisiniz?

Benim gittiğim hastanede fiyatlar 300 den başlıyor.Bir de dikkat ettim herkesden alınan ücret farklı oluyor.Sanırım sürekli gidenlere biraz daha uygun fiyat veriliyor.

Dün bir arkadaşa gittik epidural sezaryan +bebek doğunca özel bebek doktorunun gelip muayene etmesi+ 1 gece hastanede kalma toplam 450 almışlar.

Çok beğendim bu fiyata inşallah bizimkide 500 ü geçmez.

Fatercim sizin oralar pahalı canım Allah yardımcınız olsun.Şu anlaşmalar bitmese ya.Ne kaldı şurda doğumumuza..

evet canım haklısım pahalı ve şansıma bu hastane ssk ile anlaşmasını iptal etti
napalım hayırlısı bakalım kasıma kadar ne olacak

ben de ümraniye erdem hast.de normal doğum istiyorum.
yenidoğan yoğun bakım ünitesi falan da var.
normal ssk'sız 600 ytl
sezeryan ssk'sız 1100 ytl

BENDE sonunda karar verdım kıslar lokman hekımde yapacam ıns. dogumu gercı daha doktorumla konusmadım ama detaylı fıyatları ssk normal 331 ytl sezeryanda 500 ytl epidural olursa 250 artısı oluyor 1 gecelık yatak parasıda dahılmıs cok sevındım acıkcası cunku lokman hekım ılk acıldıgında sıncana aramısdım fıyatlar ıcın 1 mılyardan baslıyordu fıyatlar ondan zekaı tahıre gıdıyordum ordakı olaylardan dolayıda dogumu orda yapmak ıstemıyordum allah dualarımı duydu cok sukur kıslarr

merhaba arkadaşlar....
sevgili ankaralı anne adaylarına bir sorum olacak...benim doktorumda hacettepenin doktoru ama doğum için mesa,güven ve bayındırı tercih ediyorum dedi, bizde uyarız dedik, doğum kısmetse aralığın ilk haftası sezeryan olacak...fakat bu hastanelerin fiyatları hakkında hiçbir fikrim yok, özel sağlık sigortamda yok...emekli sandığına bağlıyım..öğretmenim...
bu hastanelerin fiyatları hakkında fikri olan varsa yazabilir mi lütfen...
birde bu üç hastaneden birinde daha önce doğum yapmış olan varsa memnuniyetiniz konusundaki fikirlerinizi yazabilir misiniz...
hepinize sağlıklı ve hayırlı doğumlar diliyorum...
sevgiler...

koşuyolu medipol hastanesinden dün öğrenim. anadolu sigorta için verdikleri fiyat normal doğum 1250 ytl sezeryan 2150 ytl epidural için 150 ytl fark alıyorlar ve verdikleri bu fiyatlara bebeğin ilk bakım ve tahlil ücretleri yani yenidoğan paketi dahilmiş. :CüvCüv:

koşuyolu medipol hastanesinden dün öğrenim. anadolu sigorta için verdikleri fiyat normal doğum 1250 ytl sezeryan 2150 ytl epidural için 150 ytl fark alıyorlar ve verdikleri bu fiyatlara bebeğin ilk bakım ve tahlil ücretleri yani yenidoğan paketi dahilmiş. :CüvCüv:

bende allah kısmet ederse aynı hastanede doğum yapacağım, ben sorduğumdan beri sezeryan zamlanmış normal doğum aynı kalmışfisfisfis bu arada doktorunuz kim?

bende allah kısmet ederse aynı hastanede doğum yapacağım, ben sorduğumdan beri sezeryan zamlanmış normal doğum aynı kalmışfisfisfis bu arada doktorunuz kim?

evet a.s fiyatlarda biraz dieğişiklik var . hakan apaydın benim doktorum.sizin doktorunuz kim?

evet a.s fiyatlarda biraz dieğişiklik var . hakan apaydın benim doktorum.sizin doktorunuz kim?

bu arada az evvel bişeyi farkettim ki sizin doğum da 24 kasım görünen tarih. bizim de üç aşağı beş yukarı 24 kasım ama doktorumuz en son 21 kasım gibi demişti.. allah kısmet ederse de aynı dönemde aynı hastanede doğum yapıyor olacağız yerimseniben. komşu oluruz belki de :dance:

benimde bir seferinde 24 kasım birinde 21 kasım dediler uzun zamandır sormuyorum aynı günlerde orada olacağız:)), hakan bey çok iyi bir doktor bizde ayrıntılı ultrason için üç kez gittik ona ikisi muayene bir tanesi fotoğraf almak için:ecrin_bebek: benim doktorumda bahar çağlar ondanda çok memnunum:)

kızlar ben şimdi son kontrolden geldim ve sezeyan günümüzü aldık... Allah nasip ederse inşallah 20 ekim de ameliyat olacağım. ben tüp iligasyonu denilen tüplerin bağlatılması diye halk arasında tabir edilen korunma yöntemi de dahil olmaz üzere 600 ytl... odamı da gittim gördüm... gayet de güzel ve ferah.... eh atrık 20 ekimi beklemeye kaldı herşey... dualarınızı eksik etmeyin ben çok heyecanlıyım çünkü....

merhaba bende tetkikler için hospitaliuma gidiyorum ama doğumu devlet hastanesinde yapacağım, doktorumada söyledim. özel hastane korkusunu atamıyorum bi türlü içimden, güvenemiyorum anlayacağınız, bizim kan uyuşmazlığımızda var üç-dört gün yatacağız gibi.

bizde normal yapıyoruz fatih üniversitesi hastanesi nde yapıyoruz inşallah
1300 dü şimdi 1100ytl ye düşmüşş ama oda fiyatı dahil mi bilmiyorum eşim konuşmuş

X