KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Önce kendimizin sağlığı Bu her şeyden önemli inşallah gebelik sürpriz olur

Olabilir belki ikinci yumurta çatlıyordur. Benim elimde ovülasyon testi de kalmadı dün bitti neyse hakkımızda hayırlısı
Amin canimm..sen bugunude değerlendir ozamn.belki akintimiz bı iki güne geçer. Benim aynı yumurtlamadan önceki akıntım gibi olunca o yüzden merak ettim

Reactions: HiS
Bende yaşadım böyle yerleşme olabileceğinide söyleyenler var ancak ben adet oldum 3 4 gün böyle devam ettikten sonra zamanla akıntı miktarıda arttı ve açıldım sonra
O zaman buyuk ihtimal oyle ama daha once hic olmamisti o yuzden korktum biraz

Aynı belirtiler bende de oldu canım ama testte çıkmadı Bi türlü 5 gün kala erken gebelik testinde bile belli olmadı benm de bat 17. Çıkmazsa da umutsuz bakma yani herkeste çıkmayabilir testte bide çok yenidr kanda bile zor anlaşılıyor

I

Geçmiş olsun canım varikosel ameliyatı neden oldu acaba açıklarmısın değerleri Nasıl di
Teşekkür ederim. Canım bizim bir kızımız var, 9 yaşında. Kardeşi olsun istiyoruz ama Mayıstan beri olmuyor. Eşim ürolojiye gitmişti yaz aylarında. Sperm testi vs verdi. 10milyon çıktı sayı. Sonra muayene, ultrason vs yapıldı. Sol tarafta reflü tespit etti Dr. İkinci sperm testi yapıldı 25milyondu galiba ondada. Yani çok düşüktü. Dr ameliyat ile çözeriz sorunu dedi. Eşimde karar verdi oldu. İnş bu çare olur..

Canım ne oldu? Uzun zaman girmediğim için haberim yok olumsuz bişi oldu anladığım.. Allah hayırlısını nasip etsin arkadaşım
Kuzum kalp atışı olmadığı için 9. Haftada kürtaj oldum. Kürtaj sonrası enfeksiyon oldu, 7 gün hastanede yattım. Taburcu oldum geçen cuma, salı kontrolüm vardı iyisin dedi doktorum. 3 ay korun dedi ama 1 adet dönemi beklemeyi düşünüyorum sadece.. Benim heves kursakta kaldı yani

Ah canım benim.. Nasipte ne varsa o bayağı zor süreçler olmuş. Çok geçmiş olsun arkadaşım. Allah bir daha böyle üzüntü yaşatmasın.. Şimdi iyisin ya önemli olan o 1 ay dinlendir vücudunu.Rabbim en kısa zamanda yüzünü tekrar güldürsün canım.. Bizde de bi değişiklik yok. Eşim salı günü varikosel ameliyatı oldu. Onun iyileşme sürecini bekleyeceğiz bizde. 6 ayı bulur diyorlar, şaşırdık kaldık valla..

En kısa sürede olur inşallah, ameliyattan sonra şansınız artar. Takviye de almayı ihmal etmeyin

Selam kizlar bu ay elendim ama ara ara takipteyim Instagram da bir kadına denk geldim kadın her yıl hamile kalmış şaştım kaldım insan inanası gelmiyor sanırım Amerika da yaşıyor bakmak isteyen olursa ismini etiket yapıyorum ya o bu değil de nasıl her yıl hamile kalıyor biz az karnımiz Ağrı'sa aha hamileyim diyoruz başkaları hamile olduğunun farkinda bile olmuyor var bunda da bir hayır Login • Instagram

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…