Düğün KASIM 2010 Gelinler Nerelerdesiniz

Geçmiş olsun izmirlipinar her şeyin yoluna girmiş olmasına sevindim. Gelinliğin de güzelmiş gerçekten. Dediğin gibi dantel kol çok daha şık olacaktır.

Shewall teşekkürler. Siz de birçok şeyi halletmişsiniz ne güzel.

Oske06 senin hazırlıklar ne alemde? Ev tadilattaydı sanırım nasıl gidiyor?

Umarım her şey gönlünüzce olur kızlar.

Biz de eşyaları hallettik sayılır. 10 güne kadar gelecek. Yatak odası biraz uzun sürecek, ekim sonunu bulur herhalde. Bu hafta içi de gelinlik ve nikah işlemlerini halledelim diyoruz. Bakalım... :)

izmirli pınarcım geçmiş olsun..dediğin gibi herşeyin başı sağlık..işlerinin yoluna girdiğine sevindin tatlım...
kızlar benim hazırlıklarımda hızla ilerliyor..gelinliğim dikiliyor..ev tamam eşyalar tamam..haftasonu davetiye,damatlık,bide kına kıyafetine bakıcaz...bu işler ilerlerken herşeyi kafayı takmamak çok ince düşünmemek gerek sanırım..yoksa mutlaka bir sorun çıkıyor..

TÜM KASIM GELİNLERİNE KOLAY GELSİN...

canım çok doğru dedin
sonuçta herşeyi evlenip sevdiklerimize kavuşalım diye yapıyoruz insan huzurlu olduktan sonra ne olacak eşyadan bilmemneden

canım sana da çok kolay gelsin
sevgilerr.

selam kızlar önce iş mesailerinizde sonrada düğün hazırlıklarınızda kolaylıklar dilerim.
dün akşam nişanlım davetiye kataloğu getirdi.ama biz bir türlü karar veremedik.benim beğendiklerimi çok çocuksu buldular.beklemeye aldım.karar verdiğimizde resmi eklerim.davetiye işini.nikahdan sonra akşam eğnecek bir mekan arıyorduk.dün akşam onuda bulduk.mini düğün gibi birşey olacak.
shewall davetiyen çok şıkmış.ama gelinlik ve ayakkabına nereden bakacağımı bulamadım henüz.resmi eklediğin yeri bulunca yorumumu yazarım

bende 1 le 2 arasında çelişkide kaldım.aslında hayalimdeki kart ikisi de değil ama düşündüğüm karttı hiç bir markada bulamadım.1 cinin halaycıları güzel ama yazılar halaycıların arkasında kalıyor millet görmekde sorun yaşarmı acaba.

aman sürekli onumu okuyacaklar sanki 1-2 kez bakarlar ancak
3ü arasında en güzel bence halaylı
çok orjinal görmemiştim daha önce

canım 1. bana çok çocuksu geldi ben biraz daha ağır sade şeyleri sevdiğimden sanırım ben 2.ciyi 1. ye göre daha çok beğendim..

bende haftasonu beğenince yayınlarım davetiyemii

Merhaba kislaaar;
Izmirlipinar canim once gelinlik konusundan baslayim ben,bende kilo fazlasi olan bir gelin adayiyim.
Yani cok fazla goze batmiyor cunku boyum uzun ve cok asirida kilolu degilim ama yinede 42 44 beden falan giyiyorum yani.
Bende en basta senin gibi o gelinliklere bakiyodum,cunku kalcam genis o yuzden kabarik modeller kotu durur diye.
Sonra gelinlikci gezmeye basladim,gelinlik denemek icin.Diktirecegim yer belliydi ama model konusunda cok kararsizdim.
Gittim en kabarigini giydim,begendigimden degil sirf nasil durdurugunu merak ettigim icin...
Ama o modelini begenmedigim gelinlik bile nasil guzel duruyo anlatamam...Birde iki parca denedim.
Malum butun olan standart gelinlikler olmazdi ki nitekim oylede oldu ust kismi elimizle tuttuk arkasindan
Ama ciddi soyluyorum cok sik durdu ucuz ve basit bi modeil olmasina ragmen..Ondan sonra actim bir gelinlik sitesini
Designer Wedding Gowns Featuring the Best Fit in the Industry - Maggie Sottero Bridal buradan bir gelinlik begendim ve onu diktiriyorum su asamaya kadarda oldukca guzel gidiyor.
Iyikide gonlumden gecen gelinligi diktiriyorum.Ben bu kilolu bayanlar icin yapilan gelinliklerin daha kilolu gosterdigini dusunuyorum.
Tabi boyunun uzunlugu ve vucut yapinda onemli ama benim yasadiklarim bunlar,fikir vermek amaciyla belirtmek istedim.
Umarim gonlune gore bir gelinlik bulursun.
Davetiyelere gelince bende sade seviyorum giyimolog gibi ve sik olacak tabiki..Su kenari simli cicek desenli falan oluyor ya
Onlar benim favorim..Ama halayli olana bayildim yahu cok tatli duruyor:))Bence dusunulebilir bir model..
Shewalim senin davetiyene bakamiyorum telden girdigim icin aksam onada bakip yorumumu yazarim..
Opuldunuz kizlar kolay gelsin hepinize...

kızlar albümüme gelinlik ayakkabı ve kına kıyafetimi ekledim bakabilirsiniz.

gelinliğin sade ve şıkmış zaten sende sadelikden hoşlandığını söylemiştin yanılmıyorsam.ayakkabılarını da çok beğendim.duvağın nasıl olacak canım.kısa mı uzun mu

Son düzenleme:

kızlar bugün yatak ile bazayı seçtim bellonadan
gelinliğimin kol provası vardı ona gittim. inşallah güzel yaparlar
bir de davetiyelerimiz basılmış onu aldım.
nikah şekeri seçtim.
albümüme ekledim.
bakabilirsiniz..
sizin nasıl gidiyor telaşlar
kolay gelsinn

Shewall davetiyelerin yatağın ve bazan hayırlı olsun :)) Arkadaşlığımı kabul eder misin merak ettim davetiyeni?
Bizim de bugün beyaz eşyalar geldi. Fırın ve bulaşık mak. Beko, buzdolabı ve çamaşır mak. Bosch oldu umarım memnun kalırım :)))
Mobilyaların da tamamını aldık fakat gelen giden yok henüz
bilmiyorumkismile
Ya ama hala gelinlik bakamadım bir türlü yetişmez mi kızlar sizce? 13 ekim'e???

Her şeyin süper olmuş Shewall gelinlik de çok yakışmış üzerindeki işlemeler falan çok kibar ve şık durmuş inş. bir ömür boyu mutlu olursunuzzz!!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…