Düğün KASIM 2010 Gelinler Nerelerdesiniz

Bitmiş midir acaba bu kaseler? Bir arkadaş Bim'den aldığını söylemiş forumda. Of yaa mor mor ne güzel de uyardı mutfağıma!! boshayallersmileGerçi buna benzer bir sürü salata kasesi kap kaçak vs. aldım çoğu da mor, annem yeter artık diyecek eyvahedigeldismile

Eklentiler

• $1772.jpg
    $1772.jpg
    48,8 KB · Görüntüleme: 64
aof canım benimde geçen hafta arkadasım aldı
güzelmişte
bide mavisi vardı
sonradan bende pişman oldum almadığıma

Evet annem az önce broşürünü getirmiş A101'in :))) Ayrıca silikonlu fırça, çırpma teli, sarımsak rendesi falan da varmış ilgilenenlere duyurulur yarın geliyorlar ::))))

kızlar ikea çok gzl fkt bazı ürünleri çok uygun bazıları pahallı.
ben çeyizimin yarısını nerdeyse ikeadan aldım :)
kitaplık tarzı şeylerimizide ordan alıcaz.
o kaseler plastik tarzımı kızlar görünüşü güzel göünüyorda yakından görmedim.
bende de var o tarz plastik kap kacak türü şeyler o yüzden almıyrm birde mutfağım belli
değil sonra dolaplar yetmeyebilir.
burda A 101 yok maleseff.

Ben de bilmiyorum plastik mi değil mi sadece burada birinde resmini gördüm aldım ordan :) Ama plastik gibi bişey sanırım parlak sert olanlarında. Mika mı ne diyorlar sanki :S
Keşke burda da ikea olsa ben bazen görüyorum çünkü ilanlarda bazı ürünleri hem kullanışlı hem uygun oluyor ama işte alma imkanımız yok buradan :KK43:(

aok cnm bizim burda normalde hiç bi yer yokta ist.a gidiyrm bende.
biçk şeyide alamıyrm getirmesi zor oluyor die
ufak tefek dekoratif bişiyler aldım.
ztn bazı şeyleride pahallı.2011 kataloğu çıkmış.
hatta şu kutuları beğendim gidersem alabilirim
PE258456.jpg

online siparişide var

Son düzenleme:
Ayy sonbahar o kutular supermis saklama kabi gibi biseymi boyutu falan nasil acaba

Bide o resmi olan mor kaplar baya sert bi plastikten, basit durmuyo ama

Kızlar gelinliklerinize ve saçlarınıza karar verebildiniz mi? Sanki hiç gelinlik seçemeyecekmişim gibi geliyor bana yaaaeyvahedigeldismile

Çok içime sinen bir şey bulamazsam diye korkuyorum. Diktirsem mi diye düşünüyorum ama ya istediğim gibi olmazsa?

Ayy sonbahar o kutular supermis saklama kabi gibi biseymi boyutu falan nasil acaba

Bide o resmi olan mor kaplar baya sert bi plastikten, basit durmuyo ama

cnm görünüşü çok güzel ama boyutlarını hiç bilmiyrm
yeni gelmiş bu ürün ama gittiğimde beğenirsem boyutları iyise alıcam tezgah üstüne çok şık olur

Kızlar gelinliklerinize ve saçlarınıza karar verebildiniz mi? Sanki hiç gelinlik seçemeyecekmişim gibi geliyor bana yaaaeyvahedigeldismile

Çok içime sinen bir şey bulamazsam diye korkuyorum. Diktirsem mi diye düşünüyorum ama ya istediğim gibi olmazsa?

benim herşeyim hazır gelinlik saç düşünmüyrm hiç artık.
gelinliğimi ayırttık 21 inde daraltması yapılcak ben hazır aldım
riske atmak istemedim.çünkü vitrinde gördüğüm bi gelinliği çok beğenip içeri girdim ve hiç yakışmadı diktirdiğimde öyle olabilirdi.
ztn aldığım gelinliğide çok beğendim içime sindi
saçımda salık olucak

Ben de bayramdan sonra bakacağım artık. Umarım istediğim gibi hazır bir gelinlik bulurum üzerinde oynamalar yapılabilecek şekilde. Yoksa diktirmek hem uzun sürecek hem de riskli :sm_confused:

Ben de bayramdan sonra bakacağım artık. Umarım istediğim gibi hazır bir gelinlik bulurum üzerinde oynamalar yapılabilecek şekilde. Yoksa diktirmek hem uzun sürecek hem de riskli :sm_confused:

aynen yaa bende diktirmek istemiyorum
hazır bişey bulup bir iki değişiklikle giyerim diye düşünüyorum
inşallah hepimizin işleri yolunda gider

selam kızlar bende geldim
inşallah bende kasım gelini olcam. 7 kasım istiyoruz bizde. daha gün almadık.
zeynepcim, oskecim sizde mi burdasınız öpüyorum.

herkese kolay gelsin telaşlar.

zeynepcimm selam
canım ben çok korkuyorum kasıma gün alamazsak diye niye bu kadar takıldıysam bu konuya.
:1shok:

oskecim le de nişan topiğinde arkadaştık. nişanlarımız aynı ayda oldu. görünen düğünde aynı ayda olacak.

ayy shewall cnaım keşkee
bizimkisinin Kasıma yetişmesi bri hayal gibi bir sürü tadilat var
daha ortada hiiç bişeyimiz yok :S
birde bakalım gün bulabilecekmiyiz
aman geç olsun güç olmasın diyorum

ayy shewall cnaım keşkee
bizimkisinin Kasıma yetişmesi bri hayal gibi bir sürü tadilat var
daha ortada hiiç bişeyimiz yok :S
birde bakalım gün bulabilecekmiyiz
aman geç olsun güç olmasın diyorum

öyle canım geç olsun güç olmasın
bizimde ev bulma telaşımız olcak.