Düğün KASIM 2010 Gelinler Nerelerdesiniz

selam kizlar
gelemedim yogundum
mervecim hayirlisi olsun hakkinizdan
bekliyoruz haberini
giyimologcum ins biran once duzenini kurarsin

giyimolog canım inşallah en kısa sürede herşeyi düzene sokarsınız

shewall dene bence düdüklü cidden çok pratik bişeymiş

en iyi dostum, düdüklü tencerem, bulaşık makinem,çamaşır makinem.
Ne varsa tep içine sağolsun hakkında gelio :))

Kızlar nasılsınız bu gün

Ben bulaşık yıkamaktan hoşlanıyorum yaa :)
onun için olsada olur olmasada ama çamaşır makinesi süper tabi yaa bide süpürgemi çok seviyorum

onunla pek anlaşamıoruz, bizim ev villa olduğu için bi üst kata çıkar bi alt kata indir sıkıcı oluyo.
Merdivenlerde hele hele hiç anlaşamıoruz

onunla pek anlaşamıoruz, bizim ev villa olduğu için bi üst kata çıkar bi alt kata indir sıkıcı oluyo.
Merdivenlerde hele hele hiç anlaşamıoruz

off doğru diyosun ozaman senin güzel bir şarjlı süpürgeye ihtiyacın var
Fakir rct 122 ile 144 ü öneririm süperr bişey

kızlar teşekkürler iyi temennileriniz için..inş en kısa zamanda gerçekleşir şu düzen kurma işi....

evde ençok sevilen eşyaya gelince bende bulaşık makinesi derim heralde...işimi çok kolaylaştırıyor..topu topu 4 sefer kullandım ama daha:)))

kızlar ütünüz hangi marka benimki çok güzel ütülüyo falan ama 5 dakkada 1 su koymam gerekiyo yaa :S

Benimde bulaşık mak,çamaşır mak ve buzdolabı siemens
bulaşık makinemden cok memnun değilim ama çok ii kurutma yapmıyo bide en üstte kaşık çatal için raf var en üstte olduğundan hep damla damla lekeler kalıyo
biter bitmez hemen acık kurulamak zorunda kalıyorum

günaydın kızlarrr. bugün erkenciyim 8de kalktım eşim sayesinde uyku bırakmadı adam sabah sabah :))) nasılsınız nasıl gidiyor bakalım?

merve bugün belli olmuştur sanırım bebek haberi merak ettim ben de valla

kızlar muhabbete geç kaldım ama yorum yapmadan geçmemeyim bence de düdüklü on numara bi şey. çoğu şeyi onda pişiriyorum ben. patatesi mercimeği fln 5 dk.da haşlıyor nerdeyse. fasulye nohut haşlayacağım zamanlar da kullanacağımdan fazla haşlıyorum artanı buzluğa koyuyorum bir dahaki sefere pişirmek için bekleme derdi olmuyor. haşlanmış nohutları pilava falan da koyablirsiniz. Ben henüz koymadım ama yine de size anlatayım dedim bugün burada pazar var akşama da market alışverişi var hadi bakalıııım işimiz çok.

Dün camlarımın bir ksmını (mutfak ve oturma odası) sildim. mutfak dolaplarımı sildim. yordu beni bu camlar yaaa hiç sevmem cam silmeyi.

Selamm kızlarrr , bi hışımla geldim işe, oturdum masama
yok, rahatız anlıcağınız, sebeb olarakta psikolojik olabilir dedi, birde doğum kontrol ilaçlarında horman düzenleyici etkisi olduğundan bi kaç gün içmeyince hormonlar şaşırmış
Ondan böyle hastalanmam uzadı.
ve bu sabah hafif bi lekelenmem oldu:26:

Sizler nasılsınız iyimisiniz var mı yaramazlık

mervecim hadi bakalım hayırlısı olsun
neden içmeyi bıraktın canım hapı

bende iyiyim kızlar işler çok yoğun bakayım dedim size.
dün evde unutmuşum ablama gitmiştik ondan kalan yemekler vardı ablamın verdiği onları bitirdik artık bu akşam yaparım çorbamı
bi nasip olmadı

8 de evde oluyorum kaç akşamdır.
bi bitseydi şu yoğunluklar

resimler nasıl çıkmış kızlar
kim alacaktı?

Mervecim hayırlısı olsun daha zamanı gelmemiş demekki

aok ben düdüklüde kuru fasülye ve nohutu nasıl yapıcağımı bilmiyorum bana bi tarif ediversen sana zahmet

oske.06 saol canım daha çok erken için, Allah hepimize nasip etsin hayırlı zamanlarda inşallah

Ben bu sabah yaptım düdüklüde nohut.
Akşamdan ıslattım nohut'u,
Sabah kabarmışlardı iyice, yağını döktüm, soğanı doğradım, biber doğradım birazcık salça ile düdüklü içinde çevirdim onları,
Dolapta et olarak bi tek tavuk eti, gögüs vardı. Onları doğradım kuşbaşı ama biraz iri doğradım.
Onları attım düdüklüye, biraz çevirdim.
Sonra nohutları tencereye döktüm, biraz su koydum düdüklüyü kapattım.
Saatte bakmadım ama yaklaşık 25 dk yı geçti sanırım. Biraz benn fazla pişirdim galiba.
Biraz daha geç davransaydım nohutlar ericekti valla

İnan bana çok basit, ve ben biraz yedim süper olmuş, eminim seninkide öyle olucak

özgecim ben de merve gibi genellikle nohut ve fasulyeyi bir gün önceden ıslatıyorum. ertesi gün sadece su koyup 20 dk kadar haşlıyorum. kullanacğım kadar nohut ya da fasulyeyi ayırıp kalanı buzluğa atıyorum. Önceden kavrulmuş etim de var buzlukt anlayacağınız her şey önceden hazır yağda soğanı kavuruyorum, salçayı koyuyorum. Sonra da etleri ve nohutu ya da fasulyeyi. kafama göre de suyunu koyuyorum biraz pişiriyorum iyice özleşsin diye.

Bu arada stüdyo fotoğraflarını biz aldık. Eşim yılbaşında sürpriz yaptı bana meğerse benden habersiz gitmiş almış güzel çıkmışlar ben beğendim valla. Şimdi 3 tane resim seçicez arasından büyük çerçeve yapılması için. Bir türlü karar veremiyorum amaaa

Saol AOK cım bende en kısa zamanda denicem işşallah
Ayy ne güzel süpriz yapmış eşin :)

bizimde dün 1. ayımızdı hiiç beyfendide tık yoktu
hatırlıyo ama kutlamaya veya 2 güzel söz söylemeye değecek bişey olduğunu düşünmüyo

selam kızlar
dün çok yorgundum eve gittim, ilk defa dışarıdan söyledik yemeği.
sonra bari dedim yarın için çorba yapayım.
düdüklüden de tırsıyorum tabi
neyse işte tekrar okudum klavuzu açtım mercimeği haşladım ancak buhar çıkıyor başka bi gelişme yok.
klavuzda pişme göstergesi beyaz halka falan diyor yok öyle bişey.
aldım suyun altına biraz bekledim.
sonra birazda öylesine bekledim kapağı açmam lazım ama cesaretim yok
klavuzu okuyorum anlaşılır değil
eşimi çağırdım onla açtık kapağı güzel haşlanmışlar
mutlu son

sonra suyunu, yağla kavurduğum ununu ve baharatlarını kattım kaynattım
olmuştur heralde
bu akşam içicez.

aokcum gözünaydın resimler için burada paylaşmak istermisiniz kızlar resimlerinizi albümde falan ben merak ediyorum nasıl oldunuz diye.

oskecim benim eşim çiçek almıştı 1. ayda. .çok iyi süprizdi. yalnız hemen ekledi her ay almam söyliyim diye.
çok beklentiyi yüksek tutmamak lazım sanırım daha mutlu olmamız için bizimde yarın 2 ay dolacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…