Düğün KASIM 2010 Gelinler Nerelerdesiniz

kızlar tekrardan meraba..yoktum bi kaç gündür..ev bulma telaşındaydım ve sonunda evimizi tuttuk boyattık mobilyalar geldi...sizler neler yaptınız görüşmeyeli:)

ayy ne güzel canım canım hayırlı uğurlu olsun
güzel günlerde oturursunuz inşallah yerimseniben

Selamlar kızlarrr sonunda kendime uygun bir topic buldummm hihoyyyt
xzgi ben de 13 Kasım'da evleniyorum cnm maşallah biçok şeyi halletmişsiniz. Bizim de senin tam tersi ev hazır tadilatı bitti yani. Ama ortada daha eşya da yoooook gelinlik de :bbo:

Oooo meslektaşlarım oske ve giyimolog, bütün öğretmenler Kasım'da mı evleniyor ne? kaydirigubbakcemile5

kızlar tekrardan meraba..yoktum bi kaç gündür..ev bulma telaşındaydım ve sonunda evimizi tuttuk boyattık mobilyalar geldi...sizler neler yaptınız görüşmeyeli:)
hayırlı olsun canım gule gule oturun

Oooo meslektaşlarım oske ve giyimolog, bütün öğretmenler Kasım'da mı evleniyor ne? kaydirigubbakcemile5

ne guzel aynı gun aynı duygular ıcınde kıvranıyor olucaz ve aklıma gelcen
bızdede dedıgın gıbı daha tadılat yok kıracılar hala cıkmadı
bugun besıktasa gıttık buzdolabı ıcın kararsız kalmıstık amana mı yoksa whıte westıng house dıye karar verdık,mutfak modelı baktık gelıp olcu alıcaklar banyo modelımı ben ınternetten begenmıstım aynısını yapıcaklar fıyatta anlasırsak..bende gelınlık dıktırmek ıstemıyordum benım gelınlıgımın pronovias markasından ama 2009 modelı o yuzden yapımı yok bende o gelınlıgı ıstıyordum o yuzden mecbur kaldım,bence pronovıasa bak derım en azından ınternet sıtesınden modellerıne,2011 koleksıyonundan bır model begendım o da benım gelınlıgıme cok benzıyordu ama sey dedıler demosu yok satın alıcaksın ıspanyadan gelıcek sonra denıceksın mafoldumben oyuzden vazgectım buarada begendıgın bısey olurda bakmaya gıdersen randevu alarak gıt yoksa olmuyor amma uzun yazmısım ayrıca bende ogretmenım

Canım ben örtttmen diilim özel sektörde firma personellerine ve müşterilerine eğitim ve danışmanlık veriyorum :)
bu arada bizim ewin tadilatıda eşyalarıda yok henüz
ve biz kasıma kadar ewlenebileceğimize inanıyoruz
ne kadar komik değilmi :)

Gelinlik modellerine sürekli bakıyorum buradaki paylaşımları da takip ediyorum. Kafamda az çok model oluştu ama nişanlım askerde :gitme: neyse ki az kaldı 19 gün sonra geliyorrrzemuszemus Onu bekliyorum işte eşya gelinlik halı perde vs.için :)) Zaten evin tadilatı o yokken yapıldığı için burnumdan geldi, her şeyi bana soruyorlar nası olsun diye. Ben arıyorum nişanlıma soruyorum, o uzaktan nasıl yorum yapabilir ki az çok yapıyor işte, zar zor bitti ama ben de bitim. kafamçokkarıştı Malum nişanlım biraz fazla taktı kafasına, sonuçta ikimiz oturacağız, ben de ona sormadan bir şey yapmak istemeim yoksa gelince beğenmediği bi yerde kafamın etini yer.
Mesela bu hafta yüklük, vestiyer, çamaşır makinasının olacağı yere dolap siparişi verildi marangoza ama daha hala rengine falan karar verilmiş değil. Hala tartışıyoruz şöyle olsun böyle olsun diye...

Olsun cnm eğitimcisin ya o da yeter :)
Aslına bakarsan ben de hala tam öğretmen olmuş sayılmam. Geçici olarak birkaç yerde çalıştım ama ünv.kadrosu düşünüyorum onun için akademik kadro ilanlarını takip ediyorum sürekli.
Ayrıca öyle söyleme yaa Kasım'a kadar neler neler hallolur. Biz de Ramazan'dan önce çıksın diye 2 hafta öncesinden başladık tadilata her şey baştan yapıldı neredeyse az çok eksikleri var hala ama yine de bitti 2 haftada

kasımda ewlenmeyı kafanıza koyduysanız sımdıden kosar adımlarla ıse baslamanız gerekıyor canım bu ısler 1 ayda olucak seyler degıl ne yazıkkı
mobılyalar bıle en az 40 gunde cıkıyor kı bırazcık daha beklemesı lazım kemıklesmesı ıcın falan

Allah kavustursun neysekı az kalmıs bende 6ay bekledım gecen aralıkta gıdıp mayısta gelmıstı,olsun bır cok seye sen karar verıceksın erkekler cok karısmasınlar boyle seylere sadece fıkır versınler yeter benımkısıde heryer bembeyaz oldu dıye soylenıyor sadece ama yınede karısmıyor salon kırık beyaz grı,mutfak kırık beyaz-koyu grı,banyoyuda beyaz ıstıyorum aslında yatak odasıda kırık beyaz
aklında gelınlıgın varsa dıktırmeye basla sımdıden canım.

Ya yanımda olsa ben onu zaten ikna edip her şeyi istediğim gibi yaptırıcam ama uzakta olunca gözünde canlandıramıyor haliyle problem oluyor. Benim de ağırlıklı beyaz olacak evim. Mutfağımı beyaz-mürdüm yaptırdım, vestiyer yüklük çamaşır dolabı vs. siyah beyaz olacak. Yatak odası da hazır takımlar odaya sığmayacağı için onu da yaptıracağım o da siyah beyaz olsun istiyorum. Banyo zaten beyaz. Aman allahım nasıl temizlencek bu ev akannehir :))))

bende aynen boyle dıyorum herhalde elımızde toz bezıyle dolasıcaz ama bence beyazın asıllıgıne deger :kedi:

ya canım bizim ewde 4 duvar bile değil
3 duvar kalcak herşey değişcek onun için 2 haftada zor şimdi pencereler değiştirilmeye başladı bugün
banyo ve mutfak için 1-2 beğendiğimiz şey oldu
onlarda tam karar veremedikdaha eşyası ,halısı perdesi gelinliği çok işimiz var çook

aok1986 mürdüm beyazmıııı
bende kırmızı beyaz yada mürdüm beyaz istiyorum resmi varsa görebilirmiyim

Cnm fotoda renkler tam net diil ama üstü krem gibi altı bordo gibi çıkmış sanki. Yine de fikir olsun ekleyeyim. Daha tezgah falan takılı olmamış hali bu. Bir de duvardaki bordürlere takılmayın değişecek onlar

Eklentiler

• $Fotoğraf0224.jpg
    25,7 KB · Görüntüleme: 99
canım İstikbal reginadan mı yaptırdınız ebnde buna benzer bişey gördümde
bide maliyeti ne kadar oldu

Ben bunun neredeyse aynısını Koçtaş'ta görmüştüm. Koçtaş'ın mutfak dolaplarındaki malzeme kalitesi malum tabi oradan almak istemedim burada bir marangoza yaptırdık ufak tefek değişikliklerle. yaklaşık 3m.lik dolaplar parlak lake boya 1500-2000tl civarında tuttu. Tam hatırlayamadım paracıkları kayınpeder verdiği için :)))

O mutfak da Koçtaş'dan değil mi? Bize orada çalışan mutfak dolaplarıyla ilgilenen görevli uzun vadede tavsiye etmediğini söyledi. O parlak yerler kaplama olduğu için bir süre sonra nemden sıcaklıktan vs. açılma yapıyormuş. Ben de kırmızı ve mor arasında kalmıştım bu mutfak da güzelmiş kırmızıyı oturma odamda düşünüyorum bakalım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…