Düğün KASIM 2010 Gelinler Nerelerdesiniz

evet 28 kasım olsun aynı gün evlenirizz.
diktirmeden aynısını bulman zor olur ama sen gelinlik seçmeye gittiğinde zaten o kadar alternatif göreceksin ki içlerinden mutlaka biri içine siner

canım sevindim senina dına
kına için yer tutmakla iyi yapmıssın
ewe herkesi çağıramazdın belki ama
bi yer tutarsan herkes gelebilir
kimse darılıp kırılmaz
dben halaylıı davetiyeyiii çok beğeniştimmm buda güzel ama o çooook güzeldii :)

evet 28 kasım olsun aynı gün evlenirizz.
diktirmeden aynısını bulman zor olur ama sen gelinlik seçmeye gittiğinde zaten o kadar alternatif göreceksin ki içlerinden mutlaka biri içine siner

canım senin 28 Kasımmıydı :lepi:
bakalım bizimde önümüzdeki hafta belli olcak işşallahh
ama çok az zaman var yahuuu

canım senin 28 Kasımmıydı :lepi:
bakalım bizimde önümüzdeki hafta belli olcak işşallahh
ama çok az zaman var yahuuu

evet canım 28 kasımdı.ama henüz gün almadıysanız söyle bir durumda var onu dikkate almalısınız.28 kasımda kpss sınavı var.lise ve önlisanslar için.öğretmen yakınlarınız heleki bunlar en yakınlardansa gözetmen olarak sınava katılabilir.yada sınava girebilirler.kardeşlerin vs.benim 15,30 da nikahım ve önlisans kpss 14.30-16.30 arası.ve kuzenim her an yanımda olmasını istediğim sınavda olacak.bunlarıda dikkate alırsan sonradan aklına gelirse zor olabilir.önlisans sınav saatine geldiğinden önlisans mezunu davetlim olmayacak :)))))

aa bak bunu söölediğin ii oldu mutlaka olacaktır
sınava giripte gelemeycekler :)
KK yı seviyorum

21 kasım pazar günü, birlikte kocammmannnn bi hayat için evet diyorum : )
evimiz hazır, beyaz eşyalar kuruldu, bu pazar günü mobilyalar gelicek inşallah, bu arada izmirde oturan arkadaşlara kesinlikle tavsiyem kısıkköye gidip ordaki mobilyalara bakmaları : )) çok güzel şeyler var bi de ucuz..
perdeler 15 ekimde teslim : )
daha halı almadık :s
gelinlikle damatlık hazır, gelinlik içinde mutlaka kemeraltı diyorum seda gelinlik, muhteşemmm gelinlikler var ve harika insanlar.
eeee dahası can sağlığı işte : )))
ama bu nikah işlemleri nasıl olcak hiç birimiz bilmiyoruz :s

Son düzenleme:
merve_uk
ohh ne güzel bişey kalmamış
hayırlı uğurlu olsun şimdiden mutluluklar diliyorum

Kızlar hepinize teşekkürler yorumlarınız için. Herkes aynı fikirde belli ki. Bence de en mantıklısı krem zaten, ama nişanlıma laf anlatmak kolay mı:umursamaz: Hatta dün ilk gözüme çarpan krem ve kendinden simli bir kumaş vardı çok da güzel durur gibi geldi bakalımmm....

Zebralara da baktım onlar da çok güzel gerçekten ama akşam ışığı yaktığında içerisi görünecek yarım yarım :)))

Oske gelinlik çok güzelmişş şimdiye kadar belki 10 gelinlikçi gezdim hiçbirinde yoktu öyle model, ama İstanbul Ankara daha büyük yerler oralarda belki bulabilirsin. Bulamasan da emin ol gelinlikçide çok güzel modeller var gözüne pek hoş görünmeyen bir gelinlik bile üstünde çok güzel duruyor insanın. Denedikçe içine sinen bir model bulacaksındır mutlaka.

Pınarcım halaylı çok şirindi ama olsun bu da güzelmiş şık duruyor. Bu arada kınayı ben de evde yapacağım. Düğün nasıl olsa salonda olacak herkes görecek. Kınada yakınlar olsun sadece istedim.

aok1986 ne güzel bende kınayı evde istedim, evimiz büyük nerden baksan 35-40 kişi alır, sade masrafsız bi şey olsun istedim ama benim ailem tutturdu ille salon diye :s

Evdeki hesap hiç çarşıya uymuyo, dün kına için, kese mum çerezlik vs bi şeyler aldım hemen 90 tl tuttu. aldıklarımda öyle kaliteli pahalı şeyler değil en uygun fiyata neyse onu aldım bide.

Mervecim hoşgeldin hayırlı olsun. Aslında bizim evin salonu bit kadar ama ben illa evde olsun diye diretince karşı çıkamadılar oysa müstakbel kaynanam açık havada olsun istiyordu zemuszemus
Hayırlısı olsun, eltimin kınası açık havadaydı hem de Aralık ayında buz gibiydi ama yine de çok eğlendik her iki türlü de iyi olur masraf olayı oluyor evet bazen benim de kafama takılıyor ama ne yapalım bir kere olacak hatıra kalır diyorum...
Ben de evde olacağı halde çerez kına paketleri mendil vs. almayı planlıyorum daha onlara bakmaya fırsatım olmadı. Hatta az kişi olacağız nasıl olsa diye gelenlere şöyle değişik hatıralar vermeyi de planlıyorum ama ne vereceğim konusunda bir fikrim yok henüz. Bazıları lavanta keseleri falan yaptırmışlar bir araştırayım bakalım... :)

Son düzenleme:
Teşekkür ederim, seninde hayırlı uğurlu olsun, düğün ne zaman ?
şuan iş yerinde olmasam, evde olsaydım sana fotograflarını çeker gönderirdim, 100 tane çok şirin simli parlak kutuların içinde kınalar var hemde 20 tl ye.
keseler var boy boy, en ufakları 100 tanesi 20 tl, ben biraz daha büyük aldım 30 tl verdim, çünkü içine çerez koyucağımız için.
mum, maytap, oynarken kadınların ellerine tutturuluyo böyle boncuklu allı pullu bezler onlardan aldım.
öyle işteee

Düüğün 13 Kasım'da senden bir hafta önce :)) eve gidince yollar mısın merak ettim valla. fiyatları da gayet iyiymiş aslında, bana 30-40 tane lazım en fazla :))) Hatta annem bu dikiş nakış işlerinden iyi anlar, belki onunla birlikte bile yapabiliriz diyorum şöyle şirin kesecikler mendiller. Ama tabi önce kendimize bir örnek bulmamız lazım

oooo ne güzell, bayramdan önce oluyo hemde cumartesi : ))
senin bi şeyin kalmamış artık,
önümüzdeki ay bu gün kalbin yerinden çıkıcak : )) ve son gecen olucak evdeki : ))

bizde bayramdan sonraya kaldık, bide pazar gününe :s
Merak etme akşam fotograflarını çekerim hepsinin. özelden mail adresimi atıcam sana

Evet cnm özellikle bayramdan önce istedim akrabalarımın çoğu şehir dışında benim. E malum çalışıyorlar nasıl gelsinler öyle bir-iki günlüğüne. Ben de nasıl olsa 9 gün bayram tatili olacak o zaman gelebilirler diye bugünü seçtim :)) Gelecek ay bugün akşam kınada ağlıyor olacağım :sinifsinif:
Arkadaşlık ekledim bu arada kabul edersen Profiline özel albüm de yapabilirsin aslında aldığın her şeyi :))) Benim bilgisayarın bluetooth'u bozuldu yoksa aldığım baktığım her şeyi albüm yapıp koayacaktım ne güzel fikirlerinizi alırdım CADIARZU

Son düzenleme:

canım madem az gelecek kişi bence sen zamanın varsa kendin bişiler yap..ben nişanımda lavanta keseleri yapmıştım 40 tane..çokta uyguna geldi ve beğenildi..
isim kartlıkları ekledim yanların aynı nikah şekeri gibi oldu....

kızlarr sizce biz kasım sonuna yetişebilirmiyiz sizce
ewin tadilatı ekim sonuna biticek
önümüzdeki hafta nikah gününü alsak
düğün ve kına için organizasyon var
ew eşyaları var
we biz farklı şehirlerde yaşıyoruz
ne diyosunuz?

,canım bu işler nasip kısmet işi valla, ben 1 günde yatak odası, yemek odası, oturma odası nı hallettim, ve hiç kapı kapı da gezmedim girdiğim 3. dükkanda hepsini aldım çıktım.
Yeter ki Allah işini rast getirsin, gelinliğimde de öyle oldu girdiğim 3. dükkanda aldım, şansım yaver gitti
birazda maddiyatla alakalı, hepsi iyi kötü kapora veya peşin istiyo. biz biraz kapora verebildik geri kalanını da mal tesliminde verdik.
Ne biliyim nasip, ama hepsini bir an da yapmaya kalkarsan da karışıklık oluyo mutlaka unuttukların oluyo ve bu seni çok sıkıo içine sinmiyo vs vs vs

ne güzel sizin şansnız yaver gitmiş
inşallah bizimkide öle olur
ahh şu ewin tadilatı bir bitsede kurtulsakkk yaa

[URL="[URL=http://img88.imageshack.us/i/kinakutusu5b15d.jpg/][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/5010/kinakutusu5b15d.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://img408.imageshack.us/i/imagejpg1227829357492f3.jpg/]
[/URL][/URL]

bahsettıklerım bunlar sanırım .bende bunlardan gördüm ve hoşuma gitti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…