Düğün KASIM 2010 Gelinler Nerelerdesiniz

canım hayırlı olsun, umarım beyaz eşyaların sorunsuz gelir, güzel günlerde kullanırsın. 13 ekimde mi evleniyorsun, yoksa o güne yetişmesinin başka bir nedeni mi var onu merak ettim. gelinliği hazır alacaksan 13 ekine yetişir herhalde, ama diktirmen çok zor olur.

bu arada kızlar ben de paniklemeye başlıyorum yavaş yavaş. benden bir hafta önce evlenecek arkadaşımın evi tamamen bitti, ben daha halılarımı bile almadım. :uhm:

canım beğendiğin halılar ellerinde varsa mağazanın 2-3 günlük iş endişelenme bence...

kızlar buarada davetiyemi beğendim siparişini verdik...işte davetiyem

Eklentiler

• $Fotoğraf0459.jpg
    24,2 KB · Görüntüleme: 47

Ay yanlış yazmışım yaa 13 Kasım olacaktı o :))):kedi: Bugün baktım gelinlik modellerine annemle, çok güzel şeyler var. Yaklaşık 20 günde dikilir diyorlar bakalım...

Dün beyaz eşyalarım da geldi şimdilik problem yok çizik çürük falan.

SourOne senin ne zamand düğün?

giyimolog davetiyen çok güzelmiş ben de böyle sade bir şeyler bakmayı planlıyorum.

aokcum çook teşekkürler.
seninde beyaz eşyaların gelmiş hayırlı olsun canım benim. güle güle otur evinde. huzurla.

Her şeyin süper olmuş Shewall gelinlik de çok yakışmış üzerindeki işlemeler falan çok kibar ve şık durmuş inş. bir ömür boyu mutlu olursunuzzz!!!

çok teşekkür ederim tatlım. amin canım hepimiz inşallah.
kol için dün gittim provaya.
bakalım nasıl olacak bitince.

canım beğendiğin halılar ellerinde varsa mağazanın 2-3 günlük iş endişelenme bence...

kızlar buarada davetiyemi beğendim siparişini verdik...işte davetiyem

giyimologcum davetiyen çok güzel hayırlı olsun.
insan eline alınca çok tuhaf oluyo.. ben dün aldım davetiyemi. senin tarih neydi?

aokcum inşallah gelinliğin gönlüne göre olur.

kızlar selamlar iyi geceler
bugün evimi temizlettim baya yorulduk
dün baza yatak gelinlik provası davetiye nikah şekeri işleriyle uğraştım.
annemle çeyiz alışverişi yaptık
baya yorucu bir haftasonuydu.
sizler napıyosunuz
kolay gelsin telaşlar

Kızlar bizde güya Kasım sonunda ewlencez diyoruz
ama elim kolum bağlı oturuyorum ööle :S

yatağın bazan hayırlı olsun .benim yatak alınacak ama on en sona bıraktım hele bir ev bana teslim edilsin de.
nikah şekerin güzelmiş .güzel bir seçim.
ben daha davetiye siparişini vemedim ama önceden resmini eklediklerimde halaylı olana karar verdim.sanırım hala ruhum çocuk :)))opuyorumnanaktan

yetişir dert etme ama sahada fazla bekleme derim.bizde hafta sonu gelinlik siparişini verdik.tarihi sordular 28 kasım diyinde iyi tamam daha vakit varmış dediler hep.demek ki erken bile vermişim siparişi.panik yapmana gerek yok yetişecek canım ama artık siparişi verin derim.

benimde hafta sonu oldukça yoğun geçti.c tesi gelinlik sparişini verdik.halı baktık.salon için henüz seçemedim ama mutfak ve holün halısı oturma odasının halısı tamam.yatak odasını 3 parçalı halı halmıştık ama evin yatak odası geniş.ona başka bir çözüm bulacaz.
dünde bütün gün dekrasyon mağazalarındaydık.ıvır zıvır şeylerle bütün günümüz gitti.mikro dalga fırın,kirli çamaşır sepeti,günlük kullanım kadeh bardak vs,
haftanın yorgunluğunu atamadan bugün mesai başladı.ama evimiz için birşeyerin alınıp eksik listesinin azalması beni mutlu ediyor.
hepinize iyi haftalarr

27 kasımda 2 aya yakın zamanımız var ama bir an önce her şey bitsin istiyorum. canım, 13 kasıma gelinlik işi rahat rahat biter, benimkine de daha başlamadılar, zaman var diye biz de acele ettirmiyoruz

pınarcım davetiyecide senin beğendiğin davetiyeleri görünce pınarın davetiyeleri dedim.çok şekerler beğendiklerin..hatta biz bile bi ara böyle bişi yaptırsakmı dedik ama ordaki adam yok dedi madem siz öğretmensiniz bize olmazmış:))daha sade bişiler olurmuş bize....

herkese kolay gelsin bu arada yeni haftada yeni işler hallederek (stressiz kavgasız ve gürültüsüz)mutlu günlerimize bir adım daha yaklaşalım inşallah kasım ayının güzel gelinleri...

selam gelin adayları
uzun zamandır ugrayamadım topıge
bızımde sonunda kıracılarımız cıktı tadılata baslıyoruz ınsallah yetısebılırız
bugunde davetıyetılerımızı secıcez
bu hafta ıcındede fotografcılarla sozlesme yapıcaz
kına gece kıyafetım mekanımda bellı
39 gün kaldı heyecanlıyım :asigim:

xzgi hadi hayırlı olsun
tadilatta neler var
bizim ewde tadilattada çok çokk uzun sürecek gibi :S

oskecım butun ev boya olucak
mutfak kırılcak banyo kırılcak tesısat yerlerı degısıcek
yerler parkeler falan degısıcek
kapılarda oyle dunya ıs var ve sadece 1 ayımız var :sinifsinif:

ayy bizimkide aynen mutfak ve banyoya başlandı
pencereler değişti
kapıların siparişi verildi
mutfak içinde 1 ay demişlerdi sanırım 2-3 hafta sonuna ancak biter :S

Kızlar umarım hepimiz sorunsuz atlatırız şu hazırlık dönemlerini. İnsan gerçekten bir şeyler yolunda gitmedikçe iyice geriliyor allah sabır versin hepimize guclubacismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…