Düğün KASIM 2010 Gelinler Nerelerdesiniz

izmirlipinar

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2010
848
259
:eek:
Kızlar hazırlık durumları nasıl? 3-3,5 ay kaldı yoksa daha hazırlıklara başlanmadı mı?
ben çok panikledim neler ne zaman yapılmalı birbirimizle paylaşalım aklinialirimsmile eyvahedigeldismile

benim düğünümde kasımda bayramda Allah nasip ederse...hazırlıklar iyi gidiyor...salon tutuldu.mobilya alındı..beyaz eşya alındı...yalnız ev yok henüz:))) sırada ev var evimizide bulduktan sonra ufak işler kalıyo gelinlik damatlık davetiye filan...

şimdi başvurabiliyoruz sorun olmuyor defterler açılmış biz sorduk öğrendik zaten bir günlük iş...senin hazırlıklar nasıl gidiyor izmirli..

benim sadece mobilyalarım ve beyaz eşyalarım alındı
ev henüz tutulmadı,nikah işlemleri olmadı vs vs
bizim düğün değil nikah olacak.ama nikah sonunda restoranda mini düğünde yapacağız.ama bende başka kimse acele etmiyor,panik yapmıyorr.çok strese girdim

pınarcım hemen hemen aynı durumdayız bi farkımız yok yani...daha zamanda var yavaş yavaş hallolur diye düşünüyorum..düğün bizim düğünümüz ondan biz strese giriyoruz herşey mükemmel olsun istiyoruz çünkü..etrafımızdaki kimse öyle düşünmüyor işte..

bizim daha net bi tarihimiz yok
ekim sonu yada kasım olabilir
nikah tarihi bulmakta zorlanırmıyız diye endişeleniyorum

pınarcım hemen hemen aynı durumdayız bi farkımız yok yani...daha zamanda var yavaş yavaş hallolur diye düşünüyorum..düğün bizim düğünümüz ondan biz strese giriyoruz herşey mükemmel olsun istiyoruz çünkü..etrafımızdaki kimse öyle düşünmüyor işte..

çevremdeki herkez son biray hepşeyi hallederiz diyorlar.ama evdeki hesap çarşıya uymuyor ki.son anda bir aksilik olacakda içime sinmeyen şeylere '' tamam bu olsun '' derim diye önlem almak için panikliyorum.demek ki yaşadığımız süreç normal ve sadece ben yaşamıyorum.buna sevindim.biz birbirimizi anlayabiliyorsak destek oluruz o halde kaydirigubbakcemile5

bizim daha net bi tarihimiz yok
ekim sonu yada kasım olabilir
nikah tarihi bulmakta zorlanırmıyız diye endişeleniyorum

bizimde resmi olarak belirlenmiş bir tarihimiz yok ama kendi kendimize 28 kasım olarak belirledik.
nikah tarihi bulma kısmını tam olarak bilemiyorum yogunluga göre değişir ve kasımda da çok yoğun olmaz diye düşünüyorum ama genede çok geçe bırakmamak lazım

selamlar benimde kasımdı fkt aralığa erteledik.
kısmetse aralıkta olucak nikahım 4 u gibi
ama 2 3 gün var kasım sayılır
bende sizin hazırlıklarınızı takip edebilirm

bu sene ramazan bayram falan derken biraz daha yoğun olabilir aslında 28 ekim süper bi gün evlenmek için ama sanırım yetişemeyiz
evin çok tadilatı varda :KK43:
29 ekimde evlensek kurban bayramına kadar
3 hafta
süper tatil yapılır :KK70:

oske bu sene kasım ayı dahi doludur.ekime şimdi yetişirmi bilmem
bazen görüyrm ist.da 6 ay önceden gün alıyorlarr.
bizde aralık 3 istiyrz fkt korkuyrm gün kalmazsa die.

Selam kızlar bende Kasım geliniyim 7 Kasım Allah izin verirse..Ben Eylül Ekim gelinleri topiğindeym gerçi ama sizlerlede takılırız buradan..Valla izmirli aynen bizimde öyle mobilya ve biraz beyaz eşya bide gelinliğim dikiliyor şu anda..Düğün olacak bizimki hazırlıklar bu ara yavaşladı malum Ramazan dolayısıyla...Endişelencek hiç bişey yok canım rahat ol yetiştiririz Allahın izniylezemuszemus

çevremdeki herkez son biray hepşeyi hallederiz diyorlar.ama evdeki hesap çarşıya uymuyor ki.son anda bir aksilik olacakda içime sinmeyen şeylere '' tamam bu olsun '' derim diye önlem almak için panikliyorum.demek ki yaşadığımız süreç normal ve sadece ben yaşamıyorum.buna sevindim.biz birbirimizi anlayabiliyorsak destek oluruz o halde kaydirigubbakcemile5

kasımda düğünü olacak arkadaşlara benden tam destek:)pınara,oskeye,sonbahara...
tarihi en net olan benim sanırım içinizde..çünkü içlerinde en karışık olanda benim sanırım..benim 2 düğünüm olcak o yüzden biraz erken başladım hazırlıklara sanırım..18 kasım ankarada 20 kasım konyada..yaptığımız hazırlıkları olmazsa tek tek yazarız arkadaşlar

giyimolog şimdiden hayırlı uğurlu olsun
bende Ankara,İstanbul arası git gel yapıyorum
şehirler arası hazırlık çok zor oluyo :S

benim kız tarafıda erkek tarafıda burda şehirler arası sorunumuz yok ama bir yandan çalışıp kazanıp öyle harcamamız gerekiyor.biz nişanlımla aileleri karıştırmadan herşeyi alıyoruz da.

hala resim ekleyemiyorum ama eklememe sistem izin verir vermez aldıgımız mobilyalarıda ekleyeceğim ve istediğim gelinliğide

kasımda düğünü olacak arkadaşlara benden tam destek:)pınara,oskeye,sonbahara...
tarihi en net olan benim sanırım içinizde..çünkü içlerinde en karışık olanda benim sanırım..benim 2 düğünüm olcak o yüzden biraz erken başladım hazırlıklara sanırım..18 kasım ankarada 20 kasım konyada..yaptığımız hazırlıkları olmazsa tek tek yazarız arkadaşlar

benim kız tarafıda erkek tarafıda burda şehirler arası sorunumuz yok ama bir yandan çalışıp kazanıp öyle harcamamız gerekiyor.biz nişanlımla aileleri karıştırmadan herşeyi alıyoruz da.

hala resim ekleyemiyorum ama eklememe sistem izin verir vermez aldıgımız mobilyalarıda ekleyeceğim ve istediğim gelinliğide

hepinize hayırlısı olsun kızlar giyimolog cnm senin ne güzel kesin tarihin belli
böyle insan strese giriyor.aslında hazırlıkları yazsak iyi olur
benim şuan mobilya fln alınmadı ev belli olmadan alamamda zaten.
birtek beyaz eşyalarımız aldın.
gelinliğimde belli siparişi için bayramdan sonrayı bekliyrz.
izmirli resim ekleyebilince bekliyrz mobilyalarını hem bizede fikir olur

Selam kızlar bende Kasım geliniyim 7 Kasım Allah izin verirse..Ben Eylül Ekim gelinleri topiğindeym gerçi ama sizlerlede takılırız buradan..Valla izmirli aynen bizimde öyle mobilya ve biraz beyaz eşya bide gelinliğim dikiliyor şu anda..Düğün olacak bizimki hazırlıklar bu ara yavaşladı malum Ramazan dolayısıyla...Endişelencek hiç bişey yok canım rahat ol yetiştiririz Allahın izniylezemuszemus

inş. yetirtiririz senin de hayırlı olsun cnm.
ben gün alamamaktan korkuyrm aslında

selam herkese;

Bende Kasım geliniyim. 27 Kasım kısmetse düğün.zemuszemus

Bu gün itibariyle 93 gün kaldı. Stresten yüzümde sivilceler çıkıyor artıkmafoldumben

X