KAsıkta seğirme hissi yaşayanlar

Ftmth

Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2019
69
16
28
Merhabaa hanımlar acaba hamile olduğunuzu hiç kasığınızda seğirme yaşayarak anlayanınız oldu mu bunun yanında diğer belirtileriniz nelerdi acaba? Bu ay yine umutlarım var tecrübeli annelerin yardımına ihtiyacım var🥺

Merhabaa hanımlar acaba hamile olduğunuzu hiç kasığınızda seğirme yaşayarak anlayanınız oldu mu bunun yanında diğer belirtileriniz nelerdi acaba? Bu ay yine umutlarım var tecrübeli annelerin yardımına ihtiyacım var🥺
Canım belirtilerin hemen ortaya çıkmıyor ama erken döllenme olursa bazı belirtiler yaşanıyor tabi ki. Mesela ben çok halsizlik uyku hali kalp çarpıntısı yaşadım. Ayrıca adetime 15 gün kala kasık ağrılarım başlamıştı normalde kasığım hiç ağrımaz adet olurken. Biraz da his tabi ben hissetmiştim. İnşallah sende de olur 🤗

Bende o his bekarken de oluyordu neyden oluyor bende merak ediyorum

Ben her ay bi belirti kovalıyorum resmen ama ilk defa yaşadım seğirmeleri hala da arada devam ediyor bilemiyorum 🥺

BEnim bekarken olmuyodu ilk defa yaşadıö hayatımda o yüzden merak ettim

Amiiinn rabbim isteyen herkese nasip etain inşallah sizin çocuğunuz var mı
Henüz yok düşünüyoruz ama virüs nedeniyle erteliyoruz bir yıllık evliyim nikâhım geçen sene bu ayın 24 dünde oldu :dondurma: çiçeği burnunda gelinim henüz 20 yaşındayım ev eşyalarıyla ugrasiyroum şuan evime geçicem de inşallah Allah herkese nasip eder kimsenin kucağını boş bırakmaz evlat bambaşka bise

:KK52:
Ben araştırdım da böyle elle tutulur bi neden bulamadım çoğu gebelik ve hareketsizlikten oluyomuş
Evet ama gebelikte tehlikeli diyor bende şimdi baktım inşallah önemli bise yoktur olsa zaten kanser ddiyesoylemislerdii internet :KK49:alemi bu adamı kıl dönmesinden kalp hastası ederler

Ben her ay bi belirti kovalıyorum resmen ama ilk defa yaşadım seğirmeleri hala da arada devam ediyor bilemiyorum 🥺
Ay canım benim ya :KK15: belirti kovalama zamana bırak başka şeylerle meşgul ol biliyorum zor ama strese girip çok üstüne düşlerdense olmuyor rabbim nasip eder inşallah

X