Kaset test pozitif erken testte bisey cikmadi gibi bisey bakabilir misiniz

caslkaudna

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2023
49
7
31
Kızlar merhaba adetime 1 gün var bu sabah ilk idrarla sente lady kaset test yaptım pozitif çıktı daha sonra tekrar sente lady kaset test ve aynı anla miratech erken gebelik testi yaptım kaset testler de bariz pozitif ama erken gebelikte bisey göremiyorum yardımcı olabilir misiniz fotoğraflarını ekliyorum. Ikinci ekledigim fotoğraf da sabah ilk idrarla yaptığım test diğer fotoda en üstte olan yani

Eklentiler

• 1000068356.jpg
    24,3 KB · Görüntüleme: 44
  • 1000068309.jpg
    39,9 KB · Görüntüleme: 40
Kan ver netleştir pozitif bende lady ile öğrendim hatta kaset test daha koyudu erken gebeliğe göre

Ayy icim rahatladı biraz hafta sonu olduğu için mecburen p.tesi kan vericem beklemek zorundayım yani ama çok stres yaptım kafam çok karıştı neden öyle oluyor anlamak mümkün değil erken testlerde hassasiyet 10 kaset testlerde 20 yazıyor ama niye öyle oluyor anlamadım

Miratech iyi bir marka aslında ama bence en iyisi kan ver rahatla çünkü kasette çıkmış.Üst üste yaptıysan belki ondan olmuştur

Artık testlere de güvenemez oldum geçen ay artimet erken gebelik yapmıştım onda da çıkmıştı cizgi kanda çıkmamıştı korkuyorum böyle bir stres hayatımda yaşamadım yani ama mecbur kan içinde pazartesiyi beklicem tabi varsa bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…