Göz Makyajı Kaş rengini açmak istiyorum lütfen yardım edin!!

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

hilalskmn

Guru
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2012
23
0
Arkadaşlar benim cildim esmer saçlarım kahverengi biraz kestaneye kaçıyor ama kaşlarımın rengi koyu kahverengi yani neredeyse siyah diyebilirim gür olduğu için. Kaşlarım doğal dursun istiyorum ya seyrek olsun ya da rengi açılsın. Seyrekleştirmeyi nasıl yapabilirim?? Veyahut da kaşımın rengini doğal yolla nasıl kahverengi yapabilirim?? Lütfen yardım edin şimdiden teşekkürlerr :)))

bir de papatya suyuyla saç renginin güneşte açıldığını duydum acaba papatya suyunu kaşıma sürsem bir yararı olur mu??

aynı dertten bende muzdaripimm.. yaa saçlar kaşlar kapkara bnm saçlarım artık tarcın kızıl ama kaşlar halen kara bnde rengını açmk istıyorum ilk boyattığımda kaşlarımı açmışlardı hoş olmuştu ama şimdi yıne kapkara evde artık kendım boyuyorum renk oturduğumu ıcın ama kaşlarımı boyayamıyorumm saçıma sürdüğüm boyadan kaşıma da sürsem mi ne dersınız ???

kızlar eczanelerde sesu tüy sarartıcısı diye satılan krem var ben hem kollarımın hemde kaşlarımın rengini bu kremle açıyorum alın ve deneyin derim :KK3:

Jojoba yağının renk açma özelliği var tatlım. Belki kaşta da etkilidir:) Benim saçlarımda çok etkili oldu.

en kolayı tüy sarartıcı kremler ben vivetinkini kullanıorum eczanedede markettede var 3 4 dk beklet açılıor

kızlar benimde saçlarım koyu kumral kaşlarımda öyle yüzümün yumuşaması için kaş tonumu kırdırmak istiyorum nasıl yapabilirim? tüy sarartıcı sally hansen var ama kollarıma çok açık sarı oluyo kaşlarım sapsarı olmasını istemem :KK43: nasıl olyor?

papatyayı kaynatıosun kaşlarına sürüosun ve güneşte kurumasını bekliosun en az 10 yap ve sonuctan memnun kalacagına eminim. hem dogal hemde zararsız

Tüy sarartıcı kaşları acık kızıl yani turuncu yapiyo güneşe cıkınca cok belli oluyo. Oksidasyon suyunun renk acabilecegini okumuştum kas icin

X