Göz Makyajı Kaş Farı Önerisi Olan Var mı?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

essence 2li kaş farını(9 tl) al, sonra eklips eyeliner fırçasını(3.5 tl) al ve bu fırça yardımıyla kaşlarını doldur. mükemmel ve doğal duran sonuç alacaksın, emin ol :)

iki markaya da gratis'ten ulaşabilirsin. hele bazen indirimleri oluyor o zaman yarı fiyatına düşüyor. stoklamanı bile tavsiye ederim. fiyat/performans açısından daha iyisini bulamazsın.

kalem tavsiye etmem çünkü far kadar doğal durmaz, çok sırıtır.

Ben kas farı kullanıyorum eskiden Inglot diye bir marka vardı ilk kas farimi o zaman almıştım . Fircasi ayrıydi eyeliner fırçası gibi açılı ama daha yumuşakti kılları marka türkiyeden çekildi .şimdi ise urban decay basic far paletinde ki bi renkle boyuyorum (adını hatirlayamadim) ama mac omega farı herkes çok öneriyor tabi kaslarının saçlarının rengi de önemli açıkçası sürme tekniğin önemli canım kasin çıktığı yöne doğru çizgi çizgi boyamak lazım ki doğal dursun sonrasında ben h&m şeffaf Brown jeliyle sabitliyorum. Bana da kalem çok yapay geliyor bu arada farı dağıtıp homojen bir görüntü elde edebilirsin :)

Canım Missha nın var The Style Easy Drawing Cake Eye Brow kaş farı 2 tona sahip ben kullanıyorum müthiş tavsiye ederim..

Teşekkür ederim canım bunu denemeliyim. Watsons'taki personele kaş farı var mı dedim. Direkt Pastel marka kaş farını verdi elime. Hiç te güzel değil. Kalemle daha iyi sonuç alıyorum. Kaş farından soğuttu resmen. Dediğin markayı deneyeceğim inşallah. Çok sağol.

Canım Missha nın kaş farı güzel, yanında kalıplarını da veriyo 2 tondan oluşuyo çok güzel, beğenerek kullanıyorum ben. adı da Missha The Style Easy Drawing Cake Eye Brow diye geçiyo

Kaş farı kaş kaleminden daha doğal duruyor, kaş rimeli de kaş farından daha doğal duruyor.Yani ben kaş rimeli öneriyorum, Mac te var, diğer markaların hangilerinde var bilmiyorum.Ben sarışınım, mac in en açık rengi cuk oturuyor.Sanırım 4 rengi var.kaşları koyu olanlar bitmek üzere olan rimellerini kaş rimeli olarak değerlendirebilirler :)

Eğer aklına yatacak kafana göre bir kaş farı bulamazsan, kalem kullanıyor kaş farınıda arada bir kullanıcam diyorsan, olmasada olur dersen :) emin ol kaş rengine yakın bir çok göz farını kaş farı olarak da kullanabilirsin. Üzerine kaş jeli ile oldukca doğal ve kalıcı bir görüntü elde edebilirsin. Bu birçok makyaj uzmanlarının vede benimde kullandığım bir yöntemdir..Bir fikir..

mac diyorum. ama alırsanız fırçasıyla alın. onunla kullanın, ayrı satılıyor.
kullandığımıda yazayım ben. ama benim kaşlar açık renk. ona göre verdiler tonunu.
charcoal brown matte eye shadow

Son düzenleme:
kuru boya,kurşun kalem kullanmayın. hele kurşun kalemle asla boyamayın. içindeki kurşun kanser yapıyor

ya zaten kurşun kalem çok fena duruyo bana kuaförde yapmıştı kadın dur bak ne deniycem dalan diye ayy çok güzel oldu dedi bide sanki ben aynaya bakınca anlamıyorum velhasıl kurşun kalem kötü ve kaşta kullanılması çok saçma...

Wet n Wild kaş farkı almıştım görevlinin tavsiyesiyle. En açık tonu bile siyaha yakın kahve duruyor. Saçlarım bakır rengi olduğu için çok sırıtıyordu. Attım bir kenara, şuan Pastel'in light kaş farını kullanıyorum. Memnunum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…