Göz Makyajı Kaş Farı Önerisi Olan Var mı?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

sahsahsahdamdamdamararar

İnsanlar arasında da yalnızlık duyulur.
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2014
647
363
Kızlar,
Kaş farı almayı düşünüyorum; ama hangi markanın farı iyidir. Fiyatları nedir? Kullanımı nasıldır hiçbir fikrim yok. Bana yardımcı olabilecek birileri var mı acaba? Doğal görünecek kaliteli bişey istiyorum.

duramadım ben araştırdım essence al cnm baktım uygulayanlara gayeet hoş 2 tonu war hangisi kaşına uygunsa onu kullan :)

Kalem mi far mı daha doğal duruyor.ben kalem kullanıyorum ama farı da mı denesem acaba diye düşünüyorum...

Kas kalemi yada fari kasta seyrek olan yerleri doldurmak icin kullanildigindan dolayi kalem daha dogal duruyor. Kalem ile en azindan seyrek yerlere kas ciziyormus gibi dokundurabilirsin ama farda direk suruyosun oyuzden bana gore yapay duruyor tercih senin

Teşekkür ederim

canım ben floormarın kaş farını denemiştim 3 renk seceneği var ve gayet başarılı bende hoş durmuştu mağazada bi dene bence :)

Kaş farı değilde kaşının renginde kuru boya kalemlerinden kullanabilirsin. Uzun süre kalıcı ama kullanmadan önce ucunu ıslatıp sürersen aynı kaş farı kıvamında oluyor. Ben öyle kullanıyorum :) Denemelisin :)

ben aynı şekilde kaşlarımı birkaç kez boyadım ve dökülme yaptı. kağıda karalayalım diye üretilen bir şeyi kaşıma sürmek mantıklı değilmiş onu anladım :> ben ettim siz etmeyin

ben aynı şekilde kaşlarımı birkaç kez boyadım ve dökülme yaptı. kağıda karalayalım diye üretilen bir şeyi kaşıma sürmek mantıklı değilmiş onu anladım :> ben ettim siz etmeyin
Gerçekten mii bende şu ana kadar dökülme yapmadı ama bilemedim ki şimdi canımm :/ Sivilcelenme olmuştu bi kaşımda acaba ondan mıydı :/

Ben de kalem kullanıyorum. açıkçası kaş farını ilk defa duydum ve denemek istiyorum.kaşımın bazı yerleri çok seyrek. Essence marka nasıldır iyi midir bilmiyorum ki. Onu denemek isterim açıkçası.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…