Göz Makyajı Kaş Farı Önerisi Olan Var mı?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Essence marka bendeki, biri açık birikoyu, açık olanı hiç kullanmiyorum satıcı bayan söyledi sadece koyuyu kullaniyorum ilk başlarda şekillendirici ile kullanıyordum şimdi kendim sürüp geçiyorum. Akmıyor.

Essence marka bendeki, biri açık birikoyu, açık olanı hiç kullanmiyorum satıcı bayan söyledi sadece koyuyu kullaniyorum ilk başlarda şekillendirici ile kullanıyordum şimdi kendim sürüp geçiyorum. Akmıyor.
Ben de aldım aynısından.açık olan ne işe yarıyor? Acaba boyalı saçlara göre mu veya saçımızı boyatırsak falan diye mi?

Ben de aldım aynısından.açık olan ne işe yarıyor? Acaba boyalı saçlara göre mu veya saçımızı boyatırsak falan diye mi?
olabilir mantıklı, aldıgım yerdeki kız tam olarak böylededi '' koyusunu kullanıyoruz, açığını hiç kullanmıyoruz'! :KK49: cıssss yani o :KK48: ama dediğiniz gibi açık renk saç ıcın olabılır

Benim esasen kaşlarım ve saçlarım çok koyu renk ama ben saçlarımı açık bir renge boyuyorum - sarı turuncu arası diyelim. Osebeple kaşımın rengini hem açmam hem de kalınlığını korumam gerekiyor. Ben de deneye yanıla şöyle bir formül buldum; önce kaşlarımı Sesu'nun tüy sarartıcı kremi ile açıyorum ( biliyorum aşırı zararlı :/ ) ama fazla bekletmiyorum rengi kırılır kırılmaz siliyorum. Sonra her gün öne bu işe tahsis ettiğim bir diş fırçasıyla tarıyorum sonra Golden Rose'nin 106 no'lu eyebrow powder ile boyuyorum. Boyamada ise fırça olarak sephora dan fazla fazla aldığım makyaj malzemelerini denememiz için aynaların önüne bırakılmış olan far fırçasını kullanıyorum :p Tam 3 senedir bende durum bu :) Hem yumuşak kahverengi kaşlarım oluyor hem de dolgun duruyor :)

kaşları cok seyrek dağınık biri olarak söyluyorum ki, gecen sene kıl tekniği yaptırdım ama gecti , kullanmadığım kalem ya da far kalmadı. hiçbirisine işte bu demedim. gecen ay bir ürünle tanıştım sephoradaki bayan önerdi, make up forever kaş jeli, aslaa üstüne tanımıyorum, ömürlük alacağım bi ürün cidden, ve muhtesem doğal, akmıyor da kızılda değil, tam istedğim gibi

benefit gimme brown kesinlikle öneriyorum . kaşlarınız çok çok seyrek değilse arada boşluklar varsa süper bir ürün . tek başına yeterli .iki rengi var biri açık diğeri daha koyu . ben koyusunu aldım saç rengime uysun diye . süper bir ürün .keşke daha önce alsaymışım . fiyatı biraz pahalı ama değer yani . ürün çok az tüpün içinde bir maskaara gibi sürüyorsunuz ..tek başına yeterli geliyor bana kalem vs kullanmıyorum hiç .çok da doğal duruyor . öyle kalemle çizilmiş gibi bir görüntü olmuyor .

Ben wet and wild kullanıyorum essence da var ondan memnun kalmadım wet and wild baya başarılı ambalaj tasarımını da çok seviyorum içinden çıkan minicik cımbıza ise bayıldım :) Kaş kalemi çok dökülme yaptığı için far kullanmaya başladım...

X